Czemu uważacie Czyste Niebo za słabą grę?

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Re: Czemu uważacie Czyste Niebo za słabą grę?

Postprzez marcin14 w 25 Sie 2014, 21:04

Ja mam 32 lata i cały czas lubie grywac w takie gierki , i nie ówarzam by cs bylo slabą grą ,choć w inne czesci tryligji nie grałem......


p.s sorki za byki ... LENISTWO

Uwagi moderatora:

Za lenistwo są warny na zachętę. - Wheeljack

Za ten post marcin14 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK,
Negative SkullDagger, agata.
marcin14
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 10 Sie 2014, 21:15
Ostatnio był: 30 Paź 2020, 12:19
Miejscowość: Bydgoszcz
Frakcja: Czyste Niebo
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Czemu uważacie Czyste Niebo za słabą grę?

Postprzez Chris909 w 06 Wrz 2014, 21:02

Według mnie Czyste Niebo to jest dosyć dobra gra. A z gier STALKER ma najlepsze mody. Np. mod na możłiwość wygenerowania każdego dowolnego przedmiotu postaci i teleportaji do dowolnej lokacji. Można też wyrespić sobie anomalie i ustawić czas nadejścia emisji. :) Choć wole i tak wole zew prypeci.
Awatar użytkownika
Chris909
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 30 Kwi 2013, 20:11
Ostatnio był: 11 Lut 2015, 14:47
Miejscowość: Sezamkowo
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: -1

Re: Odp: Czemu uważacie Czyste Niebo za słabą grę?

Postprzez Poldzer w 08 Wrz 2014, 18:06

Offtop: To ty pobierz władcę zony do COP. Tam to jest dopiero wolna amerykanka.
Ontop: Jedyne czego mogę przyczepić to słaba fabuła i nie zaliczanie misji zajęcia bazy pomimo likwidacji wrogów.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Czemu uważacie Czyste Niebo za słabą grę?

Postprzez Papa Mobile w 21 Lis 2014, 00:04

Prawie jak Czyste Niebo
„Et aux horions, l’on verra qui a meilleur droit" — Jeanne d’Arc
Image
Awatar użytkownika
Papa Mobile
Tropiciel

Posty: 395
Dołączenie: 23 Sie 2007, 13:54
Ostatnio był: 06 Wrz 2023, 19:11
Miejscowość: Campus Pagani
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 133

Re: Czemu uważacie Czyste Niebo za słabą grę?

Postprzez HitFan w 09 Gru 2014, 17:53

Ja też czyste niebo uważam za najsłabszą część serii. Niby jest ciemna noc, ulepszenia i naprawy broni, ale brakuje klimatu. Jedynie bagna są w miarę okej, ale też to nie to co wchodzenie do X16, X19, czy X18 gdzie pijawki czy snorki potrafiły nastraszyć ostro. Tak jak ludzie wcześniej pisali w Cieniu było mniej stalkerów, więcej mutantów i anomalii. Poza tym ostatni poziom to po prostu tragedia moim zdaniem. Już w cieniu mi się nie podobało niewykorzystanie tak dobrej i świetnie odwzorowanej mapy CEJ, ale tu to już wgl. klapa. Przy CEJ powinno być więcej misji, naprawdę.
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: Czemu uważacie Czyste Niebo za słabą grę?

Postprzez Kamirock994 w 27 Gru 2014, 14:55

Czyste niebo też według mnie jest gorsze od cienia czarnobyla, a tylko w te części grałem. Według mnie czyste niebo próbuje być bardziej grą akcji, z elementami taktycznymi przez dodanie wojen frakcji niż takim ala rpg jak poprzednia część, za mało jest tu możliwości wyborów jak na początku, trzeba sie zgodzić na pomoc i nie ma innej opcji, podobnie zresztą i w pierwszej części. Odebrali mu też nieco złowrogiego klimatu przez dodanie więcej ludzi w zonie, ale co kto woli, mimo minusów ja sie ciągle dobrze bawie w czyste niebo :P
Kamirock994
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 27 Gru 2014, 09:36
Ostatnio był: 29 Gru 2014, 16:38
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Czemu uważacie Czyste Niebo za słabą grę?

Postprzez Tavin w 01 Gru 2022, 17:20

No na pewno jest najsłabszą częścią ze wszystkich. Nie ma tego czegoś co inne, klimatu etc. czerwony las jedynie zrobił na mnie wrażenie. Więcej jest anomalii etc. nie przepadam.
Awatar użytkownika
Tavin
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 14 Lis 2022, 11:59
Ostatnio był: 16 Gru 2022, 10:19
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 0

Re: Czemu uważacie Czyste Niebo za słabą grę?

Postprzez KoweK w 02 Gru 2022, 11:24

Niepopularna opinia, ale uważam Czyste Niebo za grę lepszą od Cienia Czarnobyla, ale gorszą od Zewu. Oceniam tutaj bez wgranych modyfikacji, gdzie w SOC-a po prostu bez nich ciężko się grało (słaby balans). Czyste Niebo potraktowałem swego czasu jak taką oskryptowaną strzelankę a'la Call of Duty i według mnie wyszła całkiem nieźle.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Czemu uważacie Czyste Niebo za słabą grę?

Postprzez mbwrobel w 03 Gru 2022, 12:46

Rzekłbym, że pytanie jest tendencyjne - ja wcale nie uważam Czystego Nieba za słabą grę.
mbwrobel
Stalker

Posty: 81
Dołączenie: 04 Gru 2011, 15:16
Ostatnio był: 17 Sie 2023, 09:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 14

Re: Czemu uważacie Czyste Niebo za słabą grę?

Postprzez Vaksik w 10 Gru 2022, 20:02

Czyste Niebo jako tako nie jest złe, ale ma sporo wnerwiających bugów i mechanik. Wojna frakcji to według mnie fajny dodatek, ale czasem denerwujący. Idę sobie po Zonie, a tu nagle mam zadanie obrony jakiegoś punktu po drugiej stronie lokacji. Więc biegnę tak przez pół mapy, wlewając w siebie kilka puszek napoju energetycznego, bo stamina szybko spada. Docieram, próbuję ratować towarzyszy, bezskutecznie. Albo inna sytuacja, jestem w trakcie szturmu na bazę bandytów, zabijam jednego, nagle moja postać sama z siebie chowa broń (i nie może jej wyjąć, dopóki nie wyjdzie poza bazę), a bandyta rzuca tekstem jak po udanej walce. Wprawdzie zrobienie zapisu i wczytanie naprawia ten problem, ale i tak jest to denerwujące.
Awatar użytkownika
Vaksik
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 08 Gru 2020, 08:52
Ostatnio był: 16 Kwi 2022, 16:54
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 11

Re: Czemu uważacie Czyste Niebo za słabą grę?

Postprzez Montana w 12 Gru 2022, 18:08

Vaksik napisał(a):Czyste Niebo jako tako nie jest złe, ale ma sporo wnerwiających bugów i mechanik. Wojna frakcji to według mnie fajny dodatek, ale czasem denerwujący. Idę sobie po Zonie, a tu nagle mam zadanie obrony jakiegoś punktu po drugiej stronie lokacji. Więc biegnę tak przez pół mapy, wlewając w siebie kilka puszek napoju energetycznego, bo stamina szybko spada. Docieram, próbuję ratować towarzyszy, bezskutecznie. Albo inna sytuacja, jestem w trakcie szturmu na bazę bandytów, zabijam jednego, nagle moja postać sama z siebie chowa broń (i nie może jej wyjąć, dopóki nie wyjdzie poza bazę), a bandyta rzuca tekstem jak po udanej walce. Wprawdzie zrobienie zapisu i wczytanie naprawia ten problem, ale i tak jest to denerwujące.


Miałem podobne sytuacje i przez to ta część mnie zniechęciła.

Montana
Wygnany z Zony

Posty: 15
Dołączenie: 18 Lis 2022, 10:06
Ostatnio był: 16 Gru 2022, 10:19
Kozaki: 0

Re: Czemu uważacie Czyste Niebo za słabą grę?

Postprzez Oreon w 14 Gru 2022, 15:50

Ja tam lubię czyste niebo, może nie dorownuje poziomem np. do takiego zewu prypeci, ale ma swoje dobre momenty jak np. lokalizacje typu czerwony las, który bardziej mi się w tej części podoba.

Oreon
Wygnany z Zony

Posty: 15
Dołączenie: 17 Lis 2022, 15:28
Ostatnio był: 17 Mar 2023, 16:16
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości