[Spoilery] Niebezbieczne miejsca

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Re: [Spoilery] Niebezbieczne miejsca

Postprzez Pijawol w 24 Sty 2011, 22:11

Niby dlaczego koniec tematu? Chyba raczej koniec dyskusji o Polterach w podziemiach.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 17:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Reklamy Google

Re: [Spoilery] Niebezbieczne miejsca

Postprzez TESKO w 30 Sty 2011, 13:35

W Czerwonym Lesie przy anomalii symbiont jest jeszcze promieniowanie psioniczne.
TESKO
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 23 Sty 2011, 23:40
Ostatnio był: 02 Lis 2014, 21:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 5

Re: [Spoilery] Niebezbieczne miejsca

Postprzez Pomocny_stalker w 30 Sty 2011, 23:24

Ja nie lubiałem chodzić przez limańsk ,dość że dużo monolitu którzy wala ze wszystkich stron to jeszcze ukryte miny pułapki .Jak już jesteśmy w tym temacie zauważyliście nocą że w limańsku ktoś wystrzeliwuje w powietrze race ? Szukałem tego miejsca i nie mogłem znaleźć .
Pomocny_stalker
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 27 Sty 2011, 22:11
Ostatnio był: 26 Lut 2011, 15:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: [Spoilery] Niebezbieczne miejsca

Postprzez Grave w 18 Lut 2011, 20:45

Z tego co pamiętam od czasu do czasu w Kordonie można spotkać snorki a na wysypisku jest ich od groma. W Dolinie przy bazie wolności są pijawki/pijawka.
"-You heard that? -What? -Destiny! -Dude... What the hell are you smoking?"
Zapraszamy na Wojny Frakcji! Komedia, Sensacja, Kryminał! Wszystko tutaj!
Image
Awatar użytkownika
Grave
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 18 Sty 2011, 13:33
Ostatnio był: 18 Cze 2020, 18:38
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 33

Re: [Spoilery] Niebezbieczne miejsca

Postprzez Pijawol w 19 Lut 2011, 08:06

Grave napisał(a):W Dolinie przy bazie wolności są pijawki/pijawka.

To prawda, że dwie Pijawki są w budynku naprzeciwko bramy wejściowej do bazy Wolności - lecz tylko w trakcie pewnej misji.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 17:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: [Spoilery] Niebezbieczne miejsca

Postprzez Greyeeh w 19 Lut 2011, 11:19

Te pijawki się tam spawnują i to nie tylko w trakcie "pewnej misji" (zakładam, że chodzi o "Sprawdź źródło światła").
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: [Spoilery] Niebezbieczne miejsca

Postprzez Pijawol w 19 Lut 2011, 11:31

Greyeeh napisał(a):Te pijawki się tam spawnują i to nie tylko w trakcie "pewnej misji" (zakładam, że chodzi o "Sprawdź źródło światła").

Niee - chodzi mi o misję dla wujka Jara, w której musimy przynieść PDA jego kumpla. Tam co wchodzimy na zbiorniki.

PS. Być może u Was normalnie się tam spawnują, lecz u mnie nigdy poza tą misją ich nie było.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 17:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: [Spoilery] Niebezbieczne miejsca

Postprzez djcycu w 19 Lut 2011, 17:07

POWRACAM DO DYSKUSJI: Otóż w podziemiach Agropromu latają Poltergeisty i nie ma bata że nie. Wyglądają one inaczej przede wszystkim i tworzą jakby portaliki z których wychodzą płomienie. Anomalia tylko leci i zapala a tutaj mamy upierdliwe AI które wygląda TYLKO na Poltergeisty. Prócz wyglądu jest też fakt że można je zabić jak nie śrutem, to z kałacha a jak to nie podziała to granatami wszelkiej masci. Otóż żadnej anomalii nie zestrzeliłem aby poleciała z niej kupa krwi i mięsa. To na sto procent są Poltergeisty a takiemu wyjadaczowi jak ja wstyd nie uwierzyć bo wszystkie misje wykonywałem starannie i starałem się poubijać jak najwięcej by jak najwięcej zobaczyć. Mimo wszystko ciężko jest je ubić i ciężko przy nich wyżyć więc powinieneś zaznaczyć że kręci się tam masa poltergeistów ogniowych w liczbie 4 czy 5. Do tego w Czerwonym lesie w kopalni będzie taka krata a w dole zejście i kilka anomalii. Czy nie zauważyłeś przypadkiem że kręci się tam masa grawitacyjnych Poltergeistów? Jest ich multum. Nie umiem ich zliczyć bo albo pomagam sobie zdobytym PKM'em albo tańcem deszczu z granatami... W kordonie są również bandyci na północy lokacji oraz na przeciw bazy stalkerów po wzięciu zadania na nich. Prócz tego w Dolinie Mroku jest pijawka po wzięciu zadania od Jara no i bandyci po wzięciu zadania od Barmana (zapomniałem jego nazwy). Takie rzeczy powinny być omówione. Tak samo omów że po wejściu na wysypisko możemy mieć przesrane i lepiej nie strzelać tylko uciekać tak aby nie dostać kulki. Dzięki temu obronimy neutralne podejście do sprawy z Bandytami i nie rozstaniemy się z kasą. Dodaj też wpis że przy skrytce Kła tracimy sprzęt i pieniądze które najlepiej wydać a sprzęt zostawić w skrytce nieco wyżej.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Spoilery] Niebezbieczne miejsca

Postprzez Pijawol w 19 Lut 2011, 21:05

To o Kle już dodaję. A co do Polterów w Czerwonym Lesie, to oczywiście, że wiem o nich. U mnie dwa tam latały, lecz wyręczyłem się Powinnością. :P Warto je zabić, gdyż w łazience jest Bulldog 6. :idea:
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 17:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: [Spoilery] Niebezbieczne miejsca

Postprzez szczygieł w 25 Cze 2011, 19:02

Udało Ci się je zabić ? No ładnie, ale ze mnie placek, co najmniej ze 20 razy próbowałem to zrobić i się nie udało ( ich zabić), bo po artefakt i granatnik skoczyłem, wziąłem i uciekłem im. Tylko mam takie pytanko jeśli je zabiłeś to jak wyszedłeś, bo na drabinkę z powrotem się nie da wspiąć (przynajmniej ja nie mogłem). Póżniej poszedłem tam tym króciutkim tunelem obok, zniszczyłem tą masę skrzyń, ale przejście jest zabite, a amunicją nie mogłem go zniszczyć (granatnikem) też nie. Dopiero jak jeden polter "podniósł" taką dużą ciężką rurę, i we mnie cisnął to się odsunąłem, a ta rura sru rozwaliła te dechy, a potem to biegiem do wyjścia. Więc jeśli polterów nie było to jak wyszedłeś?
Pozdro
szczygieł
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 25 Lut 2011, 19:43
Ostatnio był: 20 Wrz 2016, 19:24
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 5

Re: [Spoilery] Niebezbieczne miejsca

Postprzez djcycu w 25 Cze 2011, 21:22

W trakcie walki one same rozwalą to wyjście tak że nie ma się o co martwić :) Na te poltergeisty 20 szyszek powinno spokojnie wystarczyć by ani kropla krwi ci nie ubyła no a jeśli nie posiadasz to wal kulą :) Dobrze jest poczekać na Powinność. Oni swoje też zrobią a jeśli któryś z nich zginie to i pukawkę ci się dostanie albo jakiś art.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive szczygieł.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Spoilery] Niebezbieczne miejsca

Postprzez Patrick w 01 Maj 2013, 15:16

Kiedy zaczynałem moją przygodę z Czystym Niebem miałem bardzo dziwny przypadek na bagnach a mianowicie: Poszedłem za pewnymi Stalkerami z Czystego nieba.Nagle jeden z nich powiedział coś w stylu "cicho coś słyszę" nie pamiętam co dokładnie mówił ale coś takiego.W pewnej chwili na jednym kucającym stalkerze z małej grupki nagle pojawiła się pijawka i "wsysała" się w jego głowę.Trwało to zaledwie sekundę nikt nawet nie zdążył strzelić pijawka znikła gdzieś w krzaczkach.Nie zbaczając na to poszliśmy dalej jednak tak się wtedy wystraszyłem że na początku gry to jednak najniebezpieczniejsze miejsce...
Pamiętaj nigdy nie zawaham się oddać kulę w twoją stronę :)
Awatar użytkownika
Patrick
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 27 Kwi 2013, 19:26
Ostatnio był: 06 Maj 2013, 21:29
Miejscowość: Chełm
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość