Artefakty

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Re: Artefakty

Postprzez Holliday w 29 Maj 2014, 11:14

Pomysł zużywania artefaktów nie byłby taki zły. Wymusiłby na graczu oszczędniejsze gospodarowanie nimi. Ale w niezmodyfikowanych grach tego nie ma. Cały czas praktycznie chodzę z artefaktami zbijającymi promieniowanie, żaden się nie zużył.

W "Drugim brzegu" było chyba coś podobnego, że Miszka wyczerpał cały artefakt :)

Za ten post Holliday otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szagart.
Awatar użytkownika
Holliday
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 14 Maj 2014, 11:34
Ostatnio był: 09 Lip 2015, 12:26
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Artefakty

Postprzez Pangia w 29 Maj 2014, 11:28

Ja zawsze sobie wyobrażałem, że Zona daje energię artefaktom: później taki Terminatorow patrzy w domu na nieduży kamyczek, który w Zonie był Meduzą i zbijał promieniowanie, a teraz stracił swoją moc i wygląda jak zwykły pumeks. Może się po prostu za bardzo naoglądałem Dragon Balla.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Artefakty

Postprzez Szagart w 29 Maj 2014, 11:45

Stąd mi przyszło, że w Zewie "Świetlik" mimo +6 do regeneracji słabo przywracał zdrowie a w CS dość szybko stąd mi przyszedł ten pomysł, że im dłużej nosimy to z czasem moce słabną, ale pewnie złudzenie, że jak nosze artefakt to wolno moce działają. Ok dzięki za odp.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Artefakty

Postprzez Pangia w 29 Maj 2014, 12:10

Widzisz, szóstka szóstce nierówna.
+6 w Zewie:
Kod: Zaznacz wszystko
health_restore_speed      = 0.0009

+6 w Czystym Niebie:
Kod: Zaznacz wszystko
health_restore_speed      = 0.006

+600% w TFW (co odpowiada ww. +6):
Kod: Zaznacz wszystko
health_restore_speed      = 0.0045

Na koniec +600% w Cieniu:
Kod: Zaznacz wszystko
health_restore_speed = 0.0006

Niezły bajer, c'nie?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szagart.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości