Chata Leśnika. Możliwość zarobienia kroci.

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Re: Chata Leśnika. Możliwość zarobienia kroci.

Postprzez SirVulcano w 12 Sie 2012, 17:28

Wszystko ładnie ale.. tu kasa do niczego niepotrzebna...:( Ukończyłem CN z zdezelowanymi broniami i z "roztrzelanym" kombinezonem ( zero ochrony ). Mam żylke handlarza i bardzo zmartwilo mnie ze tutaj skonczysz gre nie majac nawet jednego rubla w kieszeni. I to.. bez zadnego problemiku.. Gra na poziomie stalker to zwykle przedszkole....Rozwalalem elietarnych Monolitowcow ze zdezelowanych kalaszy i z goluśkim kombinezonem.. Zenada i wstyd... A jeśli kasa niepotrzebna do przejscia gry to czym tu sie ekscytowac??
Tym ze ladniej bedziesz wygladal graficznie czy tym ze jeszcze latwiej przejdziesz latwiuskie lokacje??? No sens, zabawa dla znudzonych lub megafanów udziwnień... Ewnetualnie tych co w zyciu realnym maja puste kieszenie to chociaz na ekranie Cn beda mieli setki tysiecy rubelków i poczuja sie bogaczami hihi...
SirVulcano
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 11 Sie 2012, 16:22
Ostatnio był: 18 Sie 2013, 20:35
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Chata Leśnika. Możliwość zarobienia kroci.

Postprzez CzechovWolny w 12 Sie 2012, 18:01

SirVulcano napisał(a): Ewnetualnie tych co w zyciu realnym maja puste kieszenie to chociaz na ekranie Cn beda mieli setki tysiecy rubelków i poczuja sie bogaczami hihi...

Hihih , qrfa to że tobie się bugi nie podobają to masz problem -.-
A tak w ogóle nikt nie musi mieć Kroci w życiu żeby spłacić net i kupić STALKERA hihihi
A kasa jest potrzebna żeby ulepszyć kupione eq , ja straciłem 200k RU ulepszając 2x Sevę i 2x GP 37
Awatar użytkownika
CzechovWolny
Stalker

Posty: 52
Dołączenie: 02 Sie 2012, 08:05
Ostatnio był: 24 Lut 2023, 23:28
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -6

Re: Chata Leśnika. Możliwość zarobienia kroci.

Postprzez SirVulcano w 14 Sie 2012, 09:59

Bug jest i to zabwny ale zarabiać na bugach to oszukiwanie gry i siebie . Jesli by gra byla piekielnie trudna to nie ma problemu.. mozna wykorzystac luki. A tak to nie ma sensu. Weź sobie po prostu nieśmiertelnośc wpisz i przeleć gierke i bedzie to samo anie latasz w te i spowrotem z respawnowanym żelastwem nikomu niepotrzebnym:)
SirVulcano
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 11 Sie 2012, 16:22
Ostatnio był: 18 Sie 2013, 20:35
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Chata Leśnika. Możliwość zarobienia kroci.

Postprzez Salciarz w 14 Sie 2012, 10:08

Ja miałem jeszcze lepszy bug. Przed "okradnięciem" na pchlim targu byłem w bazie wolności i ulepszałem SEVĘ. Udało mi się wyjść na -5700 rubli. Gdy już mnie okradli, wyskoczyło mi, że mam ponad 178356320254 RU (liczba podana przypadkowo, było ponad półtora miliarda).
Awatar użytkownika
Salciarz
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 17 Sty 2012, 20:55
Ostatnio był: 05 Lut 2017, 14:09
Miejscowość: Dlaeko.. daleko...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 13

Re: Chata Leśnika. Możliwość zarobienia kroci.

Postprzez Cfaniak216 w 24 Lis 2012, 19:41

SirVulcano napisał(a):Wszystko ładnie ale.. tu kasa do niczego niepotrzebna...:( Ukończyłem CN z zdezelowanymi broniami i z "roztrzelanym" kombinezonem ( zero ochrony ). Mam żylke handlarza i bardzo zmartwilo mnie ze tutaj skonczysz gre nie majac nawet jednego rubla w kieszeni. I to.. bez zadnego problemiku.. Gra na poziomie stalker to zwykle przedszkole....Rozwalalem elietarnych Monolitowcow ze zdezelowanych kalaszy i z goluśkim kombinezonem.. Zenada i wstyd... A jeśli kasa niepotrzebna do przejscia gry to czym tu sie ekscytowac??
Tym ze ladniej bedziesz wygladal graficznie czy tym ze jeszcze latwiej przejdziesz latwiuskie lokacje??? No sens, zabawa dla znudzonych lub megafanów udziwnień... Ewnetualnie tych co w zyciu realnym maja puste kieszenie to chociaz na ekranie Cn beda mieli setki tysiecy rubelków i poczuja sie bogaczami hihi...



Tak na poziomie easy(latwy) może rozwalałeś sobie monolitowców :facepalm: Poza tym skoro nie potrzebowałeś kasy to pewnie latałeś po planszy z nożem i wszystkich zabijałeś jak leci . oczywiście na dodatek zaden z botów cię nie widział . Przejdź grę na poziomie wyższym niż łatwy (najlepiej na mistrzu) . Poza tym skoro masz "żylke handlarza"
to znaczy że obracasz towarem a to też jest w pewnym znaczeniu pieniądz . A każdy POŻĄDNY handlarz nie idzie tak jak go prowadzi fabuła .....
Toshiba Satellite l30-10w (Wymienione wszystko co sie dało)
Procesor Intel(R) Core(TM)2 CPU T5200 @ 1.60GHz
Pamięć (RAM) Kingston (2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM)
Grafika ATI RADEON XPRESS 200M Series Podkęcona z 250MHz na 500MHz
Dysk Segate Momentus 7200.4 320gb Bufor 16mb
Słuchawki Sony MDR-V55
Myszka Logitech M525 Windows 7 Ultimate 32bit
Awatar użytkownika
Cfaniak216
Stalker

Posty: 55
Dołączenie: 07 Lip 2012, 14:24
Ostatnio był: 10 Lut 2020, 22:06
Miejscowość: ZATON
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 2

Re: Chata Leśnika. Możliwość zarobienia kroci.

Postprzez djcycu w 24 Lis 2012, 20:30

SirVulcano napisał(a):Wszystko ładnie ale... - i reszta tego bełkotu...

W tej grze nie chodzi o kasę i o jej zarabianie, to nie RPG gdzie brak umiejętności rekompensuje się lepszym stanem sprzętu. Zdezelowane? A co to ma do rzeczy? Taka broń jest w stanie zabić... Jak dla mnie strzelanie do przeciwników X razy jest już i tak za trudne bo w realu wystarczy jedna kulka tym bardziej z bliska.

Chcesz trudnego poziomu? No to zapraszam do Narodnaya Solianka. Nie skończysz tego moda choćby skały srały... Tam będziesz miał swoje wyimaginowane czarnobylskie piekło.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cfaniak216, mCq.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Chata Leśnika. Możliwość zarobienia kroci.

Postprzez deepack99 w 01 Lut 2013, 21:03

To zapewne jakiś nienaprawiony bug występujący w grze. Ale dzięki za info nigdy jeszcze nie korzystałem z tego ;).
Awatar użytkownika
deepack99
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 01 Lut 2013, 17:27
Ostatnio był: 11 Lis 2015, 16:40
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Re: Chata Leśnika. Możliwość zarobienia kroci.

Postprzez tomek9098 w 04 Lut 2013, 19:13

SirVulcano napisał(a):Wszystko ładnie ale.. tu kasa do niczego niepotrzebna...:( Ukończyłem CN z zdezelowanymi broniami i z "roztrzelanym" kombinezonem ( zero ochrony ). Mam żylke handlarza i bardzo zmartwilo mnie ze tutaj skonczysz gre nie majac nawet jednego rubla w kieszeni. I to.. bez zadnego problemiku.. Gra na poziomie stalker to zwykle przedszkole....Rozwalalem elietarnych Monolitowcow ze zdezelowanych kalaszy i z goluśkim kombinezonem.. Zenada i wstyd... A jeśli kasa niepotrzebna do przejscia gry to czym tu sie ekscytowac??
Tym ze ladniej bedziesz wygladal graficznie czy tym ze jeszcze latwiej przejdziesz latwiuskie lokacje???

To że ty grasz na poziomie stalker niezbyt nas obchodzi kolego. Niektórzy chcą naprawdę "wycisnąć" z gry co się da, a na poziomie "Mistrz lub "Weteran" nie dasz sobie rady bez pieniędzy to po pierwsze. Po drugie co to znaczy "elitarnych Monolitowców"? Z czego wnioskujesz że byli elitarni?
PS: Zacznij używać Polskich znaków bo aż oczy bolą.

- - -

Salciarz napisał(a):Ja miałem jeszcze lepszy bug. Przed "okradnięciem" na pchlim targu byłem w bazie wolności i ulepszałem SEVĘ. Udało mi się wyjść na -5700 rubli. Gdy już mnie okradli, wyskoczyło mi, że mam ponad 178356320254 RU (liczba podana przypadkowo, było ponad półtora miliarda).

A mogłeś coś za to kupić normalnie? Bo podobno czasem jak masz za dużo pieniędzy nie możesz nic kupić u handlarzy.

Uwagi moderatora:

Nie pisz posta pod postem albowiem jest to zły uczynek. - Wheeljack

tomek9098
Wygnany z Zony

Posty: 16
Dołączenie: 03 Lut 2013, 12:34
Ostatnio był: 14 Lut 2013, 20:19
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 1

Re: Chata Leśnika. Możliwość zarobienia kroci.

Postprzez LECH w 15 Mar 2013, 23:16

Stierłok napisał(a):ale mam pokazane że anomalia jest za bazą i nie mogę wejść

Tam za ogrodzeniem(gdzie jest Powinność i Leśnik) możesz mieć zaznaczone miejsce, do którego przeteleportuje cie bąbel na czołgu.
Awatar użytkownika
LECH
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 28 Cze 2011, 20:40
Ostatnio był: 21 Sie 2023, 17:50
Miejscowość: Jarocin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 10

Re: Chata Leśnika. Możliwość zarobienia kroci.

Postprzez StalkerCell w 25 Mar 2013, 18:09

Witam, sorry za odkop.
Jest jeszcze jedno miejsce do zarobienia forsy. Otóż, w Agropromie jest jedna z baz Stalkerów, którą ciągle atakują Bandyci. Czasami wyświetla się komunikat, aby pomóć Stalkerom, ale radzę tego nie robić - kiedy padną, bierzcie WSZYSTKIE bronie jakie zostały, handlarz jest przecierz niedaleko. Ja samych Wintarów miałem około 20, a chodzą one u Stalkerów od 100 do 1500RU (zależy od stanu). Można też skolekcjonować tony amunicji.
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości