Tajemnice postaci z cs

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Tajemnice postaci z cs

Postprzez Wolfram w 19 Paź 2013, 16:34

Ale oglądając intro Cienia widzimy, że na pace trupiarki jest stos ciał raczej nie wyglądających na odurzonych tylko martwych. Gdy pojazd wjeżdża na nierówność ukazuje się twarz człowieka raczej zmasakrowana. Więc dragi czy inne teorie odpadają. Gdy natomiast nieznany stalker (niektórzy myślą że to Wilk) przynosi Striełoka do Sidorowicza, ten wyjmuje jego PDA, na którym pisze tylko "KILL THE STIELOK". Trochę to dziwne bo normalnie w PDA powinno być trochę więcej informacji: wiadomości, status, jakieś punkty na mapie... To mi nasuwa domysły że ktoś po prostu mógł usunąć wszystko prócz tylko tego jednego zajęcia. Sidorowicz moim zdaniem też nie jest święty. Tak chętnie pomaga Stiełokowi i Szramie jakby sam coś wiedział.

A teraz co do Lebiediewa: Grając w Zew Prypeci i wykonując misję podajże z gazem do zniszczenia pijawek na tym moście znalazłem te dokumenty. Zawierały chyba one porządek samochodów w konwoju i na 100% widniało tam nazwisko Lebiediew.
Awatar użytkownika
Wolfram
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:04
Ostatnio był: 30 Kwi 2014, 17:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Tajemnice postaci z cs

Postprzez Pangia w 19 Paź 2013, 19:44

Wolfram napisał(a):Sidorowicz moim zdaniem też nie jest święty. Tak chętnie pomaga Stiełokowi i Szramie jakby sam coś wiedział.

Sidorowicz po prostu szuka sobie chłopców na posyłki. Naznaczony mu się napatoczył, to go wysłał do jakiejś brudnej roboty, bo Wilka wysłać nie mógł (kto by wtedy pilnował młodzików?).

A teraz co do Lebiediewa: Grając w Zew Prypeci i wykonując misję podajże z gazem do zniszczenia pijawek na tym moście znalazłem te dokumenty. Zawierały chyba one porządek samochodów w konwoju i na 100% widniało tam nazwisko Lebiediew.

Nie. Były nazwiska, owszem, ale nie było tam Lebiediewa (byli tam tylko wojskowi). Gdzieś się pojawia za to na którymś dokumencie z X8.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Tajemnice postaci z cs

Postprzez frosth w 19 Paź 2013, 21:53

A nie na jakimś zdjęciu z Xlabie? kurde już nie pamiętam. Temat szeroko wałkowany ale mnie zawsze zastanawia to, że Sidor musiał znać Striełoka przed Cieniem. Jeden z najbardziej wpływowych ludzi nie znałby jednego z najlepszych stalkerów w Zonie, i raczej dokładnie wiedział po co Szrama go szuka. To tylko jeszcze bardziej gmatwa SoC i jeszcze to robienie ze Striełoka chłopaka na posyłki. Przez to CS strasznie nienaturalnie wpasowuje się dla mnie w fabułę i Lebiediew jest dla mnie nie tyle tajemniczy co na siłę wklejony w wątek. Szczególnie filozofia/motywacja CS której lekko mówiąc nie rozumiem.
Jak tak czasem pomyśle to myślę, że GSC po prosu nie miało żadnej większej koncepcji uniwersum, tylko tu przycięło tam dokleiło i jako tako kupy się trzyma i CS i CoP.

Trupiarki - można zawsze wytłumaczyć ze agenci monolitu przemycali swoich S.T.A.L.K.E.R.Ó.W w wozach pełnych trupów. Tak jak Louis De Funes w przebraniu zakonnicy przemycał kolegów z partyzantki w wozach z sianem...
frosth
Łowca

Posty: 437
Dołączenie: 20 Lut 2012, 15:35
Ostatnio był: 12 Kwi 2021, 09:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 60

Re: Tajemnice postaci z cs

Postprzez Wunderwaffe w 20 Paź 2013, 06:54

Zwinny jak i Żwawy mają tą samą nazwe jeśli gramy w angielską wersje.

Za podstawę powinniśmy raczej uważać rosyjską lub ukraińską. ;)

To mi nasuwa domysły że ktoś po prostu mógł usunąć wszystko prócz tylko tego jednego zajęcia.

Myślę, że raczej odwrotnie. Ktoś do czystego PDA wpisał tylko notatkę "zabij Strieloka".

Sidorowicz moim zdaniem też nie jest święty.

Sidorowicz to bardzo barwna postać. Handluje ze wszystkimi, również wrogami stalkerów.
A naszych kochanych bohaterów wykorzystuje do swoich celów.

Jak tak czasem pomyśle to myślę, że GSC po prosu nie miało żadnej większej koncepcji uniwersum, tylko tu przycięło tam dokleiło i jako tako kupy się trzyma i CS i CoP.

Początkowa koncepcja gry była bardzo spójna i zamknięta.
Image
Awatar użytkownika
Wunderwaffe
Łowca

Posty: 480
Dołączenie: 06 Mar 2012, 20:43
Ostatnio był: 04 Lis 2018, 20:43
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 187

Re: Tajemnice postaci z cs

Postprzez Tario w 24 Paź 2013, 08:04

Hmm, to teraz moje pytanie jest następujące. Skoro tak naprawdę podczas gry w SHOC, prawie nikt z południa[tam gdzie rozgrywa się SHOC i CS] nie zna naszego Striełoka to może... i tutaj dziwna sprawa bo w CS wyraźnie pojawiał się na tych terenach, jednakże było to krótko, no i też nie gadał z każdym. Może po prostu może przed akcją CS wraz z tym swoim zespołem działał na północy[tam gdzie dzieje się akcja COP] kto wie.

Co do Szramy i Charona, przykra sprawa, że te postaci dzielą swoją''sygnaturę'' a tak naprawdę nie wiadomo czy te spekulacje to prawda, czy też nie.

Tak czy tak co do zabicia Striełoka przez striełoka, nie będę mieć jakiejś wielkiej Teorii, po prostu nie mogli go zidentyfikować na miejscu zdarzenia i był ich ''uśpionym'' agentem mającym zabić zagrożenie. Było coś o tym podczas rozmów w labolatorium z tym hologramem, chyba.
Image
Awatar użytkownika
Tario
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 10 Wrz 2013, 17:12
Ostatnio był: 21 Lut 2015, 13:37
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 0

Re: Tajemnice postaci z cs

Postprzez SkullDagger w 24 Paź 2013, 20:50

A kto to ten Charon? Pierwsze słysze a słyszałem już wiele.
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 09 Paź 2022, 19:48
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Re: Tajemnice postaci z cs

Postprzez Kałach w 24 Paź 2013, 21:16

SkullDagger napisał(a):A kto to ten Charon? Pierwsze słysze a słyszałem już wiele.

Charon to przywódca frakcji Monolit w Cieniu Czarnobyla.
Tutaj kilka ciekawostek http://pl.stalker.wikia.com/wiki/Charon
Image
Awatar użytkownika
Kałach
Stalker

Posty: 109
Dołączenie: 06 Sty 2013, 13:39
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 11:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 27

Re: Tajemnice postaci z cs

Postprzez Pangia w 24 Paź 2013, 21:17

http://stalker.wikia.com/wiki/Charon
Charon - jedyny użytkownik Wintoreza w całym Cieniu Czarnobyla. Bojownik Monolitu, ranga eksperta. Modli się w Prypeci w bazie Monolitu. Według wielu jest to Szrama.
Polska wikia ssie, angielska przynajmniej dysponuje sensownymi informacjami.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Tajemnice postaci z cs

Postprzez SkullDagger w 24 Paź 2013, 21:33

A ciekawe ciekawe, ale dziwne że każdy utrzymuje że tylko Szrama na Wintara.
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 09 Paź 2022, 19:48
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Re: Tajemnice postaci z cs

Postprzez Pangia w 24 Paź 2013, 21:46

No, w Cieniu Wintoreza ma tylko Charon i stalker z intra, który przynosi Naznaczonego do Sidorowicza. W Zewie Wintoreza posiada tylko Garri, później podczas ewakuacji chyba paru żołnierzy Monolitu i później stalkerzy we freeplayu. A w Czystym Niebie to Wintorez jest równie popularny, co AKS :P
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Tajemnice postaci z cs

Postprzez T-man w 26 Paź 2013, 23:34

@up-wcale nie, bo w agropromie jest więcej wintarów niż aksów. No ale w cieniu zdaje mi się że ktoś jeszcze miał.
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Tajemnice postaci z cs

Postprzez Pangia w 27 Paź 2013, 14:20

t_man napisał(a):wcale nie, bo w agropromie jest więcej wintarów niż aksów

Chodziło mi o to, że broń tak niepopularna jak Wintorez (bronie na kal. 9x39mm są dostępne głównie dla jednostek specjalnych) jest równie popularna co byle kałach i po prostu GSC przesadziło w Czystym Niebie, bo praktycznie każdy stalker z nim biegał.
t_man napisał(a):No ale w cieniu zdaje mi się że ktoś jeszcze miał.

Możesz jeszcze uznać gen. Woronina za właściciela Wintoreza, jako iż dostaje się go w nagrodę za przyniesienie mu Snajperskiego LR300.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość