Artefakty - największe faile

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Artefakty - największe faile

Postprzez PainChiller w 04 Sty 2014, 14:16

Witam. postanowiłem założyć temat o waszych "totalnych porażkach" z artefaktami... :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

opisze wam 2 sytuacje:
1 "szukanie" - moja pierwsza próba znalezienia artefaktu = wbieganie w anomalie z detektorem, oraz "napiep***nie"
w myszkę... lol

2 "Chyba promieniuje" - Gdy pierwszy raz znalazłem artefakt. wkładam go "na siebie" i zaczynam się wk*****ć dlaczego się napromieniowuje (byłem nad jantarem, dużo zombie... myślałem że to "emisja")
Ostatnio edytowany przez PainChiller 04 Gru 2019, 11:05, edytowano w sumie 4 razy
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.

Za ten post PainChiller otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kuran17,
Negative DarthAvalon.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Reklamy Google

Re: Artefakty - największe faile

Postprzez Poldzer w 04 Sty 2014, 15:44

Ja pierwsze przejścia cs i cop robiłem bez żadnych artefaktów. Poza misyjnymi. Poprostu nie umiałem ich znaleźć. Ale teraz w cop już umiem jeszcze w cs muszę się nauczyć :-) wpadek w stylu promieniowanie z dupy nigdy nie miałem, bo czytam charakterystyki artów. btw są jakie arty w Prypeci w cop?
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Artefakty - największe faile

Postprzez Major N w 04 Sty 2014, 16:54

poldzer tak są! Pierwsza anomalia jest nie daleko szkoły a dróga na osiedlu. Jak nie będziesz mógł znaleźć to spytaj stalkerów (patrol) , napewno cię zaprowadzą!
:

Chroń Mnie Mój Panie, Bo z Frontu Dziś Nie Wracam.
Awatar użytkownika
Major N
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 28 Sty 2012, 12:47
Ostatnio był: 24 Kwi 2016, 18:16
Miejscowość: bdg
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Artefakty - największe faile

Postprzez leppek w 04 Sty 2014, 21:38

Może ktoś nagrywał jakieś filmy gdzie jest to widoczne?
leppek
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 04 Sty 2014, 21:32
Ostatnio był: 04 Sty 2014, 21:38
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 0

Re: Artefakty - największe faile

Postprzez Chuck Norris w 04 Sty 2014, 22:31

Kiedy pierwszy raz zagrałem w Call of Prypiat to wtedy zrobiłem dużą wpadkę (wtedy byłem BAARDZO zielony)
otóż poszedłem do Pogłębiarki po przemienione koło i w tym momencie mózg się odezwał ,,Hej załóz ten artefakt i zapomnij że on jest radioaktywny, ach zapomniałem o jedniej rzeczy - Jesteś debilem" a ja wtedy ,,OK (herp-a-derp)"
i go założyłem... I do usranej śmierci (dosłownie) po 5 godzinach grania zauważyłem że mam na sobie ten pieprzony pół-artefakt. Byłem kompletnym debilem xD.
I sexually identify as a scary butt.

Za ten post Chuck Norris otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kuran17.
Awatar użytkownika
Chuck Norris
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 19 Maj 2013, 18:00
Ostatnio był: 20 Sty 2018, 12:14
Miejscowość: Świdnik, woj. Lubelskie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 0

Re: Artefakty - największe faile

Postprzez Szagart w 04 Sty 2014, 22:38

Poldzer,są arty w Prypeci ;d. Znajdziesz je w Szkole,Domu Towarowym,Centrum usług/Jubilieny,Winorosli i Wulkanie. Co do tematu to na początku jak zacząłem grac w STALKERa to myślałem,ze artefakty się tylko zbiera i nie można ich sprzedawać :D
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||

Za ten post Szagart otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Chuck Norris.
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Artefakty - największe faile

Postprzez Leo0502 w 04 Sty 2014, 22:45

Jak pierwszy raz grałem w CS to nie wiedziałem że detektor trzeba wyciągnąć .__. Dopiero jak jeszcze raz przejrzałem instrukcje to to zauważyłem (a robiłem to z pięć razy).
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 24 Maj 2023, 12:49
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Re: Artefakty - największe faile

Postprzez Szczur w 04 Sty 2014, 23:13

Hmm... nigdy nie latałem jak bezgłowy kurczak po Zonie, szczególnie podczas szukania artefaktów. Pamiętam sytuację, gdy zaatakowały mnie pijawki podczas eksploracji pola artefaktów z anomalią wir i innym grawitacyjnym ścierwem. Skończyło się na remisie, ponieważ jedną krawasoskę udało mi się ustrzelić... niestety z drugą wpadłem do karuzeli... i nas troszku zakręciło. ;)

No, jeszcze sytuacja w tunelu obok wojskowych w kordonie (pierwsza gra). Nie chciałem im płacić, więc spróbowałem się przedostać. Efektem mojej irytacji był pieczony Szczur razy 4... za piątym z apteczką i dwoma bandażami się udało. :P
Dobrej Zony!
Всегда из тени - крыса
:

Opowiadanie - praca zawieszona
Frakcja - dodatki!
Kawa / Στίχοι / Песни
Awatar użytkownika
Szczur
Stalker

Posty: 193
Dołączenie: 21 Cze 2013, 18:29
Ostatnio był: 12 Cze 2017, 23:33
Miejscowość: Kraków / Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 101

Re: Artefakty - największe faile

Postprzez CrosSs w 05 Sty 2014, 11:23

Ja jak pierwszy raz grałem w CS to wiecznie brakowało mi kasy bo nie wiedziałem jak się artefakty zbiera, dopiero za drugim podejściem do gry zauważyłem że na początku gry mówi co trzeba zrobić a w tedy to jakoś zignorowałem. :D
Udanych łowów Stalkerze .
Awatar użytkownika
CrosSs
Stalker

Posty: 90
Dołączenie: 08 Sty 2012, 19:08
Ostatnio był: 21 Sie 2022, 16:11
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 9

Re: Artefakty - największe faile

Postprzez agata w 08 Sty 2014, 22:24

to samo miałam! pierwszy CS przeszłam z jednym artkiem, który znalazłam w schowku w Czerwonym Lesie... a ile się naklęłam, że dziadostwa nie można nigdzie znaleźć to lepiej nie wiedzieć :) dopiero w CoP nauczyłam się ich szukać. Wczoraj znów zaczęłam grać w CS i rzeczywiście tłumaczą na początku. Też umknęło mi to za pierwszym razem - pewnie z emocji i przekonania, że będzie łatwo jak w SoC. :)
Buzi buzi dla wszystkich za darmo!! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!! :* :*

Image
Awatar użytkownika
agata
Tropiciel

Posty: 222
Dołączenie: 25 Paź 2013, 13:53
Ostatnio była: 24 Lut 2020, 11:56
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Artefakty - największe faile

Postprzez DiegtiariowTM w 25 Mar 2014, 21:02

Pamiętam jak grałem w CS za pierwszym razem z modem podwyższającym poziom trudności(min. Niewidoczne anomalie) więc wyciąłgłem detektor Echo i myślałem że ten dźwięk co informuje o zagrożeniu anomalią to dźwięk informujący o artefakcie , więc pomyślałem że artefakt już blisko to do niego podbiegne niestety okazało się że to duża anomalia i moja skórzana kurtka nie ochroniła mnie przed nią. To była szybka lecz bolesna śmierć.
Awatar użytkownika
DiegtiariowTM
Tropiciel

Posty: 285
Dołączenie: 18 Cze 2013, 07:06
Ostatnio był: 01 Lut 2023, 17:07
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 43

Re: Artefakty - największe faile

Postprzez Tajemniczy w 25 Mar 2014, 21:30

CS, mod TFW i misja rozwalenia zombie nad Jantarem. Jak ktoś się orientuje to w krzakach na wzgórzu za bunkrem naukowców jest Karuzela. I z cztery razy właziłem w tę anomalie jak głupi chcąc zraszować zombiaki i 4 razy zgon :facepalm: .
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości