Podziemne pomieszczenie w Limańsku

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Podziemne pomieszczenie w Limańsku

Postprzez xKrukx w 16 Sie 2015, 20:55

Idąc przez Limańsk natknąłem się na tajemnicze pomieszczenie, a w nim jakąś dziwną maszynę i nie wiem do czego może służyć. Zejście pod ziemię nie jest takie trudne. Jeśli ktoś nie wie to przy fontannie, obok której leży pełno zwłok po lewej są schody, a na nich martwy Wolnościowiec. nie wchodzimy na nie tylko idziemy przez krzaki.
Będą tam dwie pary drzwi, w te po lewej wystarczy rzucić granatem ponieważ są zablokowanie skrzyniami i pchnąć, ponieważ są zablokowane skrzyniami. Po zejściu w dół będą kolejne, z którymi trzeba zrobić tak samo. Gdy się otworzą ukarze się pomieszczenie, a na wprost przejście prowadzące do pokoju z tajemniczą maszyną. Do tego pomieszczenia nie da się jednak wejść i można ją zobaczyć tylko przez otwór w ścianie.
Ostatnio edytowany przez xKrukx, 19 Sie 2015, 14:06, edytowano w sumie 1 raz
xKrukx
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 20 Sie 2014, 15:14
Ostatnio był: 26 Wrz 2015, 16:14
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Podziemne pomieszczenie w Limańsku

Postprzez Adam w 16 Sie 2015, 21:40

Stary, ta gra ma ładne parę lat, jak również to forum, naprawdę sądzisz, że nikt wcześniej tego nie odkrył i nie podzielił się tym?
Image
Image

Za ten post Adam otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Decimus76.
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Podziemne pomieszczenie w Limańsku

Postprzez Pangia w 17 Sie 2015, 00:04

Tak prawdę mówiąc, Adam, to nie kojarzę, żeby tu ktoś o tym wspominał. Pewno mam sklerozę, ale… ;)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Podziemne pomieszczenie w Limańsku

Postprzez Stalkep w 17 Sie 2015, 01:07

Byłem tam, ale szału nie ma :caleb:
Pomieszczenia jak setki innych.
Gdy nadeszło Gestapo, na budynki spadły bomby
Zamienił dziurawe palto na dwie kukurydzy kolby
Poczuł, że koniec to już tylko kwestia dni.
Gdy płonęło miasto ludzie z krzykiem umierali w nim...
Awatar użytkownika
Stalkep
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 29 Mar 2015, 23:43
Ostatnio był: 17 Sie 2018, 14:13
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 28

Re: Podziemne pomieszczenie w Limańsku

Postprzez Adam w 17 Sie 2015, 08:00

Pangia, dołączyłeś w 2012 roku, a Czyste Niebo jest z 2008 roku, jak myślisz, co się działo przez te parę lat? ;)
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Podziemne pomieszczenie w Limańsku

Postprzez Realkriss w 17 Sie 2015, 14:29

Obstawiam, że jest to ten słynny teleport.
Był na naszym forum o tym temat. Próbowałam wejść do tego pomieszczenia ale drzwi były jedynie uchylone i ani drgnęły dalej.
Powpisuj w wyszukiwarkę np. "teleport w Limańsku" albo "teleport w Czystym Niebie" i na bank coś znajdziesz.

Nie rozumiem irytacji Twojej, Adaś, dobrze, że ludziom się chce eksplorować nawet stare gry.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 09 Sty 2023, 10:40
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Podziemne pomieszczenie w Limańsku

Postprzez Pangia w 17 Sie 2015, 14:32

Cholera jasna, dałem „wyślij” i zamknąłem kartę, a tu lipa bo nowy post.
Pewnie Alchemik nie miał do kogo zarywać, bo było mniej babek na forum, a caleb dalej nawijał na SB o nowinkach w kartach graficznych. :P
Realkriss napisał(a):Powpisuj w wyszukiwarkę np. "teleport w Limańsku" albo "teleport w Czystym Niebie" i na bank coś znajdziesz.

Ale z opcją Google, bo forumowa wyszukiwarka indeksuje wyniki od zeszłego roku.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Podziemne pomieszczenie w Limańsku

Postprzez Adam w 17 Sie 2015, 14:47

Real, dobrze, mi nic do tego, bardziej moderacja mruknie "meeh było" i wywali temat :P
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości