Przydatne porady ! -- SPOJLERY !!

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Re: Przydatne porady ! -- SPOJLERY !!

Postprzez Omnibus w 13 Kwi 2013, 15:55

Rady moje na dzień dzisiejszy:
1. Jeśli mamy wybór: mobilność-pancerz,siła ognia to wybierzcie to drugie. Co wam po pancerzach typu powiew wolności, i nie noszeniu większej ilości broni? 1. uciekniecie przed mutkami, 2. zaoszczędzicie na ammo, 3.szybciej wejdziecie za osłonę. Mając kombinezon Bułat, lub Egzoszkielet, z ulepszeniami będzie trzeba czegoś więcej niż kałacha by was powalić. Zresztą mając kilka broni naprzykład zestaw: kałach-snajperka-shotgun praktycznie nie macie się przed kim kryć. Jeżeli wybierzecie ciężkie bronie jak granatnik, RKM, czy nawet RPG-7 (choć tu o ammo ciężko) z waszych wrogów "nie będzie niczego".
2. Zawsze przeszukujcie ciała wrogów/przyjaciół. Gwarantuje wam że nie będziecie musieli kupować granatów i ammo + czasem można znaleźć granatniki podwieszane, celowniki.
3.Po misji z mostem do limańska wróćcie się na bagna. dostaniecie 40 000 RU i unikalny karabin FN200 od handlarza CS
4. Jest takie miejsce... lewe przejście kordon-wysypisko. W tunelu zawsze respią się stalkerzy, którzy giną wystrzelani jak kaczki przez bandytów. W broni się tonie normalnie. troche podreperować i sprzedawać

Za ten post Omnibus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gość.
Awatar użytkownika
Omnibus
Łowca

Posty: 536
Dołączenie: 20 Lut 2013, 09:07
Ostatnio był: 01 Mar 2021, 15:28
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 153

Reklamy Google

Re: Przydatne porady ! -- SPOJLERY !!

Postprzez T-man w 13 Kwi 2013, 17:38

@up. Które przejście? Ja kojarzę tylko jedno, które prowadzi przez posterunek odbiorczy. Mógłbyś to jakoś jaśniej opisać? Sory za lekki offtop.
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Przydatne porady ! -- SPOJLERY !!

Postprzez Pangia w 13 Kwi 2013, 18:48

Tu się o Czyste Niebo rozchodzi, a w nim są 2 przejścia: jedno właśnie przez posterunek odbiorczy i drugie przez obozowisko za obozem koncentracyjnym (w Kordonie jest za bazą neutralnym) i to właśnie tam stalkerzy dają się ownić bandytom. Tony (prawie dosłownie :P) AKS-ów i Wintorezów.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gość.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Przydatne porady ! -- SPOJLERY !!

Postprzez T-man w 14 Kwi 2013, 17:15

^up. Byłem tam i nie ma tam nawet jednego kałaszka:/. Może to wina tego że wrześniej wyeliminowałem bandytów w tym obozie koncentracyjnym?
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Przydatne porady ! -- SPOJLERY !!

Postprzez Pangia w 14 Kwi 2013, 17:49

Tam jest zatrzęsienie itemów, jak jesteś jeszcze na poziomie Kordonu i masz przejść na Wysypisko. Wystarczy, że poczekasz, aż stalkerzy przejmą tamto przejście - wtedy wchodzisz i zbierasz, co zostało. Przy odrobinie szczęścia można znaleźć nawet Wintoreza w idealnym stanie - wtedy ten jeden raz mogą się przydać bandyci, bo ich handlarz ma amunicję 9x39 na sprzedaż, a mechanik potrafi ulepszyć Wintoreza.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości