Klimatyczne miejscówki

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Re: Klimatyczne miejscówki

Postprzez Pijawol w 25 Gru 2010, 10:29

Według mnie to właściwie wszystkie budowle na Bagnach. Świetny klimacik.
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Za ten post Pijawol otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Realkriss.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 17:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Reklamy Google

Re: Klimatyczne miejscówki

Postprzez mbwrobel w 05 Lip 2012, 22:56

Baza Stalkerów w Kordonie. Na szczęście nic nie kombinowali i jej nie spierniczyli. Normalnie siadam z kumplami przy ognisku, słucham gitarowych kawałków, popijam kozaka, zagryzam od czasu do czasu... Czas płynie, a ja czuję się, jak Zuch na pierwszym obozie. Aż się nie chce iść na robotę. To jest jedna z miejscówek, do których wracałem najchętniej i najczęściej zarówno w "cieniu", jak i w "niebie". Podobny klimat jest w Bazie CN, ale do kordonu jest bliżej i łatwiej dojść.
mbwrobel
Stalker

Posty: 81
Dołączenie: 04 Gru 2011, 15:16
Ostatnio był: 17 Sie 2023, 09:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 14

Re: Klimatyczne miejscówki

Postprzez TheRealNemesis w 03 Cze 2017, 14:14

Z góry przepraszam za brak zdjęć!

Czerwony Las

Cały, a w szczególności "Chata" Leśnika w starym szybie kopalnianym. To miejsce jest świetne. A propos, czy tylko ja byłem strasznie rozczarowany, gdy okazało się, że nie będzie nam dane zjechać windą w dół i pochodzić po kopalniach?

Limańsk

Najbardziej wyjście z tunelu i widok miasta po raz pierwszy, ale całe miasto ma genialny klimat... chyba we wszystkich S.T.A.L.K.E.R.ach miasta takie są :E
TheRealNemesis
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 20 Lis 2016, 20:00
Ostatnio był: 05 Lip 2019, 12:58
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 2

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości