Klimatyczne miejscówki

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Klimatyczne miejscówki

Postprzez fosio w 20 Paź 2008, 20:46

Jako że nie znalazłem takiego samego ani podobnego tematu postanowiłem trochę zbliżyć nas towarzyszy stalkerów dzieląc się miejscami dla nas szczególnymi i według nas klimatycznymi.

Zasady:
-temat dotyczy Czystego Nieba
-w poście powinny się znajdować minimalnie 3 a maksymalnie 5 zdjęć przedstawiające naszą "klimatyczną miejscówkę"
-co więcej jako że każdy towarzysz stalker posiada PDA proszę również oddzielnie wklejać zdjęcie miejsca z PDA (przykładowo w moim poście)
-zakaz bezsensownego spamu!! Ten temat ma na celu przybliżenie nam ZONY oraz odkrycie jej ciekawych miejsc. Nie jest to miejsce na pytania i odpowiedzi. Masz pytanie pytaj przez PW osobę o którą chcesz coś zapytać.
-temat musi wyglądać schludnie. Proszę o zamieszczanie nagłówka (czyli nazwy miejscówki) wklejenie zdjęć jako miniaturek przedstawiających miejsce, wklejenie zdjęcia z PDA, oraz krótkiego opisu (opis nie musi być zgodny z grą możecie wypuścić na świat trochę fantazji ze swojej głowy lub obsadzić siebie w opowiadaniu jako że się kiedyś było w tym miejscu. Tylko nie przesadzać z fantazją).

Mała instrukcja dla niekumatych jak wklejać zdjęcia w formie miniaturki:
1.Wchodzimy na stronę http://imageshack.us/
2.Wciskamy przycisk "przeglądaj" wybieramy zdjęcie i wciskamy przycisk w pomarańczowej ramce z napisem "host it!"
3.Po krótkim czasie pokazuje nam się wybór linków w którym znajduje się zdjęcie. Nam potrzebna jest z miniaturką wiec wybieramy link oznaczony jako "Thumbnail for forums (1)" (kopiujemy).

Życzę udanej zabawy!

Do administracji: Jeśli temat nie podpasuje proszę o usunięcie ew. zamknięcie jako przestroga że taki pomysł już był i się nie przyjął. Proszę również o nie stawianie bezpodstawnego ostrzeżenia. Jest to dobra chęć by świat ZONY został dokładniej poznany.


Przykład jak i rozpoczęcie:

Stary kościół

ImageImageImageImageImageImage

Lokalizacja w PDA:

ImageImage

Stary kościół... przez wielu stalkerów ceniony jako że potrafi schronić przed ulewą w środku nocy bądź by się zatrzymać na chwilę żeby pohandlować i porozmawiać o różnych nowinkach które panoszą się po bagnie. Niektórych towarzyszy przeraża owa budowla swoim wiekiem i rozkładem. Kiedyś jeden ze stalkerów siedząc przy ognisku obok mnie odparł grupie rozstrzęsionym głosem: "spójrzcie na tę ruderę niedługo się zawali a z tych co tam zostaną nie będzie co zbierać". Nie wiem co wtedy myślałem kiedy wypowiedział te słowa ale teraz kiedy się wdrapałem na poddasze kościoła i podziwiam z niego widoki pięknego i tajemniczego bagna myślę sobie: "jak Bóg mógł zapomnieć o tak cudownym i malowniczym miejscu? Jednak z drugiej strony myślę że opaczność nadal czuwa nad tym kościołem a dowodem jest to że ciągle stoi..."

Temat zostaje, ale jak zacznie tu zalatywać spamem od razu zamykam. I jeszcze jedno kolory są dla moderatorów i adminów! -S3
Ostatnio edytowany przez fosio, 06 Lip 2012, 23:08, edytowano w sumie 1 raz
JESTEM DEBILEM, PRZEPRASZAM.

fosio
Wygnany z Zony

Posty: 146
Dołączenie: 05 Paź 2008, 01:36
Ostatnio był: 26 Cze 2019, 18:48
Miejscowość: Duże zadupie polski...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 9

Reklamy Google

Re: Klimatyczne miejscówki

Postprzez Dawid0ss w 25 Lis 2009, 18:34

Image
Wejście do kryjówki Strieloka w podziemiach Agropromu - ten dźwięk wentylatora :wink:
Pozdrawiam

i5 13600KF
RTX 4070 Ti
2x16GB DDR4 3600Mhz

Za ten post Dawid0ss otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mruk.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Łowca

Posty: 401
Dołączenie: 02 Kwi 2008, 17:32
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 20:03
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 5

Re: Klimatyczne miejscówki

Postprzez waziator89 w 13 Kwi 2010, 18:22

Moją uwagę przykuł plac zabaw w Limańsku. W pewnym momencie zacząłem widzieć bawiące się tam dzieci :P

:

http://img214.imageshack.us/img214/3666/sswaziator041310160716l.jpg
Przepraszam, ale nie kumam, jak dodać miniaturkę... :p

Skoro już mowa o dzieciach, placu zabaw i klimatach postapokaliptycznych:
Naprawdę polecam tym, którzy jeszcze nie widzieli ! :
:

http://www.youtube.com/watch?v=g-cFHeoXAw8


Myślę że fani Stalkera nie zawiodą się. Mile widziana minimalna znajomość angielskiego ;)
Awatar użytkownika
waziator89
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 16 Sty 2010, 07:45
Ostatnio był: 07 Wrz 2017, 15:54
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Klimatyczne miejscówki

Postprzez GaRRuSS w 13 Kwi 2010, 20:48

Mnie zachwycił wygląd wielkiej anteny w Limańsku. Gdy się patrzy na nią w nocy podczas burzy, jak w pewnym momencie wyłania się z mroku... Aż dreszczyk przechodzi po plecach.

http://img249.imageshack.us/i/xrengine200906241634440.png/

Niestety miałem jakiś problem z ustawieniami i musiałem grać na domyślnych więc zdjęcie nie jest na max detalach ale to nie powinno przeszkadzać.
Ostatnio edytowany przez GaRRuSS 12 Maj 2010, 21:32, edytowano w sumie 3 razy
Awatar użytkownika
GaRRuSS
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 11 Kwi 2010, 20:08
Ostatnio był: 31 Sie 2019, 06:12
Miejscowość: Прип'ять
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Klimatyczne miejscówki

Postprzez r0x0r w 23 Kwi 2010, 20:03

Kiedy w Cieniu Czrnobyla jestes w kryjówce Strieloka, gdy idziesz ciemnym korytarzem a w oddali widać światlo i cień jakiejś postaci ( okazuje sie mautntem kontrolującym umysł :>). To nie zapomniany widok...

!!!UWAGA!!! Nie posiadam zdjęcia!
Image
Awatar użytkownika
r0x0r
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 23 Kwi 2010, 19:51
Ostatnio był: 22 Kwi 2011, 15:31
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Klimatyczne miejscówki

Postprzez Głuszec w 12 Maj 2010, 18:12

GaRRuSS napisał(a):Mnie zachwycił wygląd wielkiej anteny w Limańsku. Gdy się patrzy na nią w nocy podczas burzy, jak w pewnym momencie wyłania się z mroku... Aż dreszczyk przechodzi po plecach.


Ja nie wiem przechodziłem grę 3 razy i ani razu nie widziałem tej anteny ;( może mi ktoś powiedzieć gdzie to dokładnie jest?
Głuszec
Stalker

Posty: 60
Dołączenie: 11 Gru 2009, 23:46
Ostatnio był: 02 Lut 2013, 13:18
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Klimatyczne miejscówki

Postprzez atikabubu w 12 Maj 2010, 19:04

Buhahahaha :E

Antena ta znajduje się obok placu budowy, końcówka przed przejściem do szpitala.

Uwagi moderatora:

...i to była upchana na chama przez twórców do mapy Limańska bez ładu i składu... - caleb59
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 01 Sty 2024, 01:00
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: Klimatyczne miejscówki

Postprzez Ogniskujący w 13 Maj 2010, 22:13

Moją najbardziej klimatyczną miejscówką jest wioska pijawek.te zwłoki martwych stalkerów wszędzie(dwóch wisi na drzewie w obozie najemników!!!!!!)
Zdjęcia nie posiadam te emocje w tym miejscu rozsadzają mi funkcje zapamiętywania.
NABOJE to waluta zony
Awatar użytkownika
Ogniskujący
Stalker

Posty: 126
Dołączenie: 24 Kwi 2010, 15:44
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 20:35
Miejscowość: Dolina Mroku-Baza wolności
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Klimatyczne miejscówki

Postprzez Adam w 18 Maj 2010, 15:51

Czerwony Las. Dlaczegooo? Już tłumaczę.

Zdarzenie 1:
Za pomocą Fraction Commandera utworzyłem sobie przed wejściem do Lasu kilku ziomali samotników. Ustawiłem im misję, aby dotarli cali (niecałkiem :D) do miejscówki nibyolbrzyma i później do czołgu. Wbiegliśmy do lasu wejściem głównym (tym od Jantaru). Już na samym początku trupy tych gości, co mają mapę Czerwonego Lasu. Zagłębiamy się dalej. Nagle trzask. Wyskakuje kilka snorków i te odbicia nibypsa. Na szczęście, nie zrobiłem paru stalkerów, tylko sporą brygadę. Większość naparzała się z mutokami, a ja i pięciu ziomków poszliśmy w stronę Mrocznego Jaru. miałem wtedy misję dołączyć do grupy stalkerów próbującej dojść do czołgu. Wchodzimy, a tam nikogo nie ma! A na mapie widać wyraźnie że są stalkerzy i snorki. Wtem wyleciały trzy snorki. W porę je zlikwidowałem. Niestety, pięciu wspaniałym nie chciało dalej iść. I musiałem sam dojść do tanka :(

Zdarzenie 2:
Przebywałem w domu Leśnika. Chciałem iść po ten jego Kompas (pierwszy raz wtedy grałem!). Wyruszyłem do kopalni. Tam kilku powinnościowców walczyło z jakimiś mizernymi renegatami. Gdy skosilismy wszystkich, zabrałem się za przeszukiwanie zwłok i skrzynek. Nagle uzbrojenie i skrzynki zaczęły latać. Zrozumiałem, że gdzieś są poltergeisty. Zauważyłem, że jeden z bandytów zleciał tam na dół. Po jego ciuszku zrozumiałem, że może mieć jakieś ciekawe rzeczy, więc zszedłem tam. Gdy już byłem na dole i przeszukałem go, całkowicie zamarłem poraz drugi w trakcie gry w CS-a. Ni z tąd, ni zowąd, wyleciało chyba z dzięsięć poltergeistów. Oczywiście je ładniuto załatwiłem, ale pierwsze wrażenie to o mało nie wyskoczyłem ze skarpet. :D
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Klimatyczne miejscówki

Postprzez SzymiX w 12 Wrz 2010, 15:39

Moja ulubiona miejscówka to plac budowy w Limańsku i most.
Awatar użytkownika
SzymiX
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 12 Wrz 2010, 15:21
Ostatnio był: 24 Paź 2010, 13:25
Miejscowość: Pod Mostem w Czerwonym lesie
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Klimatyczne miejscówki

Postprzez BSQ w 17 Paź 2010, 19:12

Image
Przepompownia na bagnach, którą odbijamy z rąk renegatów. Brakuje tylko ogniska :D
Ostatnio edytowany przez BSQ 24 Paź 2010, 18:07, edytowano w sumie 2 razy
BSQ
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 18 Lut 2010, 23:58
Ostatnio był: 28 Wrz 2011, 09:04
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 2

Re: Klimatyczne miejscówki

Postprzez Mroziak w 18 Paź 2010, 10:24

Czerwony Las i miejsce przy bąblu obok czołgu. Dużo snorków i pijawki nie wiadomo z kąd.

Kiedyś jak zabiłęm 'wszystkie snorki' postanowiłęm przejrzeć ekwipunek i PDA. W trakcie przedlądania eq zauwarzyłem, że Szrama się przesunoł kawałek w prawo :?: :?: :?: Wiedziałęm, że takie rzeczy dzieją się jak stalkerzy przechadzą obok ciebie. Wyłączyłem eq i obruciłęm się bez broni ( zapomniałem że zdjołem, karabin niewiadomo po co ) kiedy się odwróciłęm byłem twarzą w trarz ze snoekiem siedzącym na czołgu. Tak mn ie zamurowało, że nie wiedziałem co zrobić. A on tylko sobie patrzał na mnie. ( Grałęm koło godziny 1 w nocy ) I w tym właśnie momęcie przestraszył mnie mój brat idący do WC uderzając się o belke.

Ale miałem schize wtedy.

POZDRO :D :D :D
Zawsze możesz posiedzieć przy ognisku. Noc bywa zaskakująca...
Awatar użytkownika
Mroziak
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 16 Paź 2010, 23:51
Ostatnio był: 05 Wrz 2011, 13:57
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości