Poradnik z płyty

Uświadomił sobie, że zapomniał wgrać na PDA najnowszą płytę Chóru Armii Czerwonej.

Poradnik z płyty

Postprzez nozyk w 28 Maj 2012, 22:01

Mam prośbę:
Czy mógłby ktoś mi podesłać link do tego poradnika który jest na płycie? Płytę miałem pożyczoną od kumpla i zanim się skapnąłem, że nie skopiowałem poradników to już oddałem płytę koledze. I tu zaczyna się komedia: kiedy sobie o tym przypomniałem 2 tyg. później kolega się przeprowadził do miejscowości odległej o prawie 300 km -.-
Tak więc czy ktoś mógłby skopiować te poradniki (o ile pamiętam są 3) i wrzucić na speedsh (jeśli możliwe jest takie kopiowanie) albo podać stronę na której są zamieszczone te poradniki (w pliku .pdf)

Z góry dziękuję.
nozyk
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 28 Maj 2012, 21:43
Ostatnio był: 05 Cze 2012, 10:42
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Poradnik z płyty

Postprzez Pangia w 29 Maj 2012, 15:04

Nie, bo fizycznie nie posiadasz płyt, więc nie możesz potwierdzić, że do ciebie należą (bo ich nie ma) - to byłoby piractwo
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Xen.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Poradnik z płyty

Postprzez Xen w 02 Cze 2012, 17:50

To poproś kumpla żeby zrobił fotki płyt z twoim nickiem przesłał Ci na e-mail, a ty je tu wrzucisz dla dowodu, że nie ściemniasz, albo poproś go żeby skopiował te poradniki i ci je podesłał drogą pocztową. Masz z nim kontakt no nie? :)
Awatar użytkownika
Xen
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 13 Lut 2011, 12:34
Ostatnio był: 04 Kwi 2024, 23:47
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 116


Powróć do Multimedia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości