Fresh Air-S.T.A.L.K.E.R Clear Sky

Uświadomił sobie, że zapomniał wgrać na PDA najnowszą płytę Chóru Armii Czerwonej.

Postprzez SaS TrooP w 29 Sie 2008, 23:57

This video is no longer available due to a copyright claim by a third party.


UPS?! WTF?! Ktoś ma jakiś pomysł? Nowy hosting, wrzuta i tym podobne?
SaS TrooP
Ekspert

Posty: 862
Dołączenie: 22 Gru 2007, 21:43
Ostatnio był: 07 Cze 2019, 01:47
Miejscowość: Wodzisław, Silesia
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 14

Reklamy Google

Postprzez Polski zolnierz w 30 Sie 2008, 00:36

Racja jest, ze to raczej duzzzaa wpadka z tym wydaniem "niespodzianki". Zepsuli zabawe i tyle. W ogole jak dla mnie bardzo kiepski jak na Hyper Material. Robia solucje gry ktora nie jest potrzebna a nawet raczej dziwaczna bo po co solucja kiedy gry jeszcze nima? A z ta niespodzianka....eh no klapa maksimum. Jak ktos wczesniej powiedzial: Dobrze, ze jeszcze zakonczenia nie podali :/.
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Postprzez Darth ReX w 30 Sie 2008, 12:20

Może się chłopaki nie skapowali, że premiera dopiero 5 września :P .
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: Fresh Air-S.T.A.L.K.E.R Clear Sky

Postprzez Sereczek007 w 02 Wrz 2008, 06:22

Jak chcecie mogę dać tego fresh air jeszcze raz.
Sereczek007
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 25 Sie 2008, 01:35
Ostatnio był: 19 Wrz 2008, 07:20
Kozaki: 0

Re: Fresh Air-S.T.A.L.K.E.R Clear Sky

Postprzez Neo w 02 Wrz 2008, 11:38

Ostatnio Oglądałem Fresh Air. I mogę powiedzieć że zapowiada się ciekawie. :)
Jak znajdę ten odcinek w dobrej jakości to upnę dla was.Bo jak narazie nie znalazłem owego odc. w dobrej jakości. :)


Pozdro
Image
Awatar użytkownika
Neo
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 28 Cze 2008, 16:57
Ostatnio był: 15 Cze 2016, 19:01
Miejscowość: Olsztyn /k Częstochowy
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Fresh Air-S.T.A.L.K.E.R Clear Sky

Postprzez Darth ReX w 02 Wrz 2008, 18:08

Ja tam widziałem ten odcinek już 2 razy w TV i powiem krótko - gra wymiata! Graficznie bardzo ładnie, choć szczerze mówiąc to nie widzę różnicy między starymi a nowymi modelami, pewnie na Sidorowiczu tylko zobaczę różnicę, ze względu na inny kształt łba :P
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: Fresh Air-S.T.A.L.K.E.R Clear Sky

Postprzez Medium w 03 Wrz 2008, 10:14

Przeczytałem cały temat a nie oglądałem programu o którym mowa.

Jeśli rzeczywiście (a z opisu dyskutantów wygląda, że tak) zdradzono element fabuły - godne jest to pożałowania. Wiem gdzie ten opisywany moment następuje, wiem co będzie później i wiem w jaki sposób można się w grze "wyładować". Nie jest to tak płaczliwe jak to zostało przedstawione. Owszem jest to utrudnienie, ale cała gra nie jest łatwa. Większym utrudnieniem było dla mnie gdy w nocy wylazłem w pewną lokalizację i nie szło z nniej wyjść żywym. Ale i na to znalazłem sposób - poczekałem w bezpiecznym miejscu do świtu. W grze trzeba przede wszystkim wg mnie mysleć i jeśli nie wychodzi - kombinować.

Dodam od siebie pewną ciekawostkę dotyczącą równierz Cienia Czernobyla. Wydaje mi się, że gra "zapamiętuje" taktyki i techniki jakie zastosowaliśmy w poszczególnych miejscach (uczy się naszego działania) i przy odczytaniu zapisanego wcześniej stanu gry i ponownym przejściu tego samego odcinka przeciwnicy zachowują się jakby "czytali w naszych myślach" nie pozwalając na ponowne zastosowanie tego samego manewru, techniki czy taktyki. Trzeba popróbować na kilka różnych sposobów, dopiero wtedy gra traci rozeznanie który sposób zastosujemy.

Na zakończenie - jest sposób żeby ten fragment gry oszukać.

Pozdrawiam

Medium
Medium
Stalker

Posty: 127
Dołączenie: 01 Wrz 2008, 08:29
Ostatnio był: 30 Gru 2009, 23:59
Miejscowość: Ełk
Kozaki: 1

Re: Fresh Air-S.T.A.L.K.E.R Clear Sky

Postprzez HollowVooDoo w 03 Wrz 2008, 13:57

No trochę dali ciała, ale było minęło dziś mają nam wysłac grę więc jestem z tego uradowany. Niestety wziąłem pocztę polską i dostane paczkę pewnie w piątek albo w sobotę, no cóż.

pewną ciekawostkę


Nigdy się z czymś takim nie spotkałem, nawet na najwyższym poziomie trudności.
Awatar użytkownika
HollowVooDoo
Tropiciel

Posty: 207
Dołączenie: 20 Lip 2008, 22:09
Ostatnio był: 11 Lip 2021, 21:50
Miejscowość: Zona,Wysypisko
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: Fresh Air-S.T.A.L.K.E.R Clear Sky

Postprzez Scoopex w 03 Wrz 2008, 16:30

Medium napisał(a):Dodam od siebie pewną ciekawostkę dotyczącą równierz Cienia Czernobyla. Wydaje mi się, że gra "zapamiętuje" taktyki i techniki jakie zastosowaliśmy w poszczególnych miejscach (uczy się naszego działania) i przy odczytaniu zapisanego wcześniej stanu gry i ponownym przejściu tego samego odcinka przeciwnicy zachowują się jakby "czytali w naszych myślach" nie pozwalając na ponowne zastosowanie tego samego manewru, techniki czy taktyki. Trzeba popróbować na kilka różnych sposobów, dopiero wtedy gra traci rozeznanie który sposób zastosujemy.

Jeżeli o to chodzi to zauważyłem jedynie że po wczytaniu (np. w laboratoriach) podczas strzelaniny przeciwnicy są w innych miejscach, ale nie wiem czy to odnosi się do tego co pisałeś czy po prostu jest to niedokładny respawn :wink:
Scoopex
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 02 Wrz 2008, 20:14
Ostatnio był: 08 Lis 2008, 22:48
Kozaki: 0

Re: Fresh Air-S.T.A.L.K.E.R Clear Sky

Postprzez FreeKill_PL w 07 Wrz 2008, 16:12

dla mnie ta gra zapowiada sie świetna ale co do tego programu to trochę go skopali nie sądzicie jak już tak chcą to niech od razu powiedzą ja się gra kończy (narobią sobie tym fanów)

PS i tak najlepszy program na Hayper to rewiu terttory ( wiem że źle napisałem ale nie wiem jak on się nazywa )
Ps2 dzisiaj kupuje S.T.A.L.K.E.R Czyste Niebo
FreeKill_PL
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 07 Wrz 2008, 13:48
Ostatnio był: 04 Paź 2008, 21:37
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Multimedia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości