najemnicy w dolinie mroku

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: najemnicy w dolinie mroku

Postprzez Pangia w 22 Kwi 2014, 16:54

Owszem, był w wojsku. Znalazł go oddział Powinności z gołą dupą, bez ekwipunku i wykrwawiającego się, bo jego oddział poszedł ze starymi mapami na zwiad i prawie go mutanty wpi♥rdoliły.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: najemnicy w dolinie mroku

Postprzez Pieseł w 22 Kwi 2014, 18:54

Kolego się pomyliłeś bo właśnie dzisiaj (około 13) robiłem ten wątek. Nie dali mu starych map. Po prostu nie dali mu nic oprócz kasy. :E No i spadochronu.
Pieseł, a rangę Kot ma. To ci dopiero paradoks. - Alucard

Pieseł
Wygnany z Zony

Posty: 34
Dołączenie: 15 Kwi 2014, 15:32
Ostatnio był: 27 Kwi 2014, 16:19
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: -13

Re: najemnicy w dolinie mroku

Postprzez Pangia w 22 Kwi 2014, 19:13

Nie mogę o tym za dużo mówić - mamy tu w końcu jakąś dyscyplinę. Nasz generał Kryłow był kiedyś wojskowym. Słyszałem opowieści, jak to na początku istnienia Zony rząd zorganizował tu operację wojskową. Wysłali oddział do samego centrum Zony, żeby wysadzić je w trzy dupy materiałami wybuchowymi. Wyobrażasz sobie, co to oznacza? Wysłali ich tam bez kombinezonów, bez detektorów, bez żadnych wyjaśnień, czego się spodziewać w Zonie. Wielu od razu zginęło w anomaliach, a większość tych, którzy przeżyli, dopadła emisja. Zostało paru niedobitków czekających na powolną śmierć. Jednym z nich był generał Kryłow. Nie wiem, z kim się kumpluje, ale nienawidzi wojska, odkąd wysłali go z oddziałem na śmierć. Za to ma jakieś kontakty w Specnazie. Tam są tylko prawdziwi faceci. Czasami nasze drogi się krzyżują. To właściwie tyle - powiedzmy, że to wersja skrócona.

Po ch♥j się wypowiadasz, jak nie wiesz, o czym mówisz.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szagart, partyka123.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: najemnicy w dolinie mroku

Postprzez Pieseł w 26 Kwi 2014, 09:26

I kto tu się do ch*ja wypowiada bez mądrości? Gdzie masz tu napisane o starych mapach? A gdzie masz napisane, że nie dostali kasy? :facepalm: No ja pier*ole z kim ja żyję na tym świecie.
Pieseł, a rangę Kot ma. To ci dopiero paradoks. - Alucard

Pieseł
Wygnany z Zony

Posty: 34
Dołączenie: 15 Kwi 2014, 15:32
Ostatnio był: 27 Kwi 2014, 16:19
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: -13

Re: najemnicy w dolinie mroku

Postprzez partyka123 w 06 Maj 2014, 09:52

TAk TEN Lingow czy coś takiego jest misja znajdż lingowa i on bendzie siedział z najemnikami w gospodarstwie
partyka123
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 11 Paź 2013, 21:12
Ostatnio był: 23 Sty 2015, 21:53
Miejscowość: Trójca
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: -26

Re: najemnicy w dolinie mroku

Postprzez Asaimp w 06 Maj 2014, 11:49

partyka123 napisał(a):TAk TEN Lingow (...) on bendzie siedział z najemnikami w gospodarstwie


Nie będzie siedział, tylko leżał - martwy. Został zabity za zdradę najemników. (W PDA członka Wolności możemy o tym usłyszeć) Najemników na sto procent nie wynajął Lingow. Bo jaki by miał w tym cel? Przejąć Wolność? Ale no jak, wybijając ją do nogi? Nigdy się dowiemy i ch*j.

@offtop S.T.A.L.K.E.R. 2 nie będzie :tm:
"Nic nie jest prawdziwe. Wszystko jest dozwolone."
Image
Awatar użytkownika
Asaimp
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 02 Maj 2014, 08:49
Ostatnio był: 16 Sie 2014, 16:05
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 10

Re: najemnicy w dolinie mroku

Postprzez DiegtiariowTM w 20 Maj 2014, 07:45

Jest jeszcze taka teoria że Lingow wynają najemników aby ci odnaleźli broń z Lab X po to by jej użyć przeciwko Powinności, lub po to by dostać się do centrum zony.
Awatar użytkownika
DiegtiariowTM
Tropiciel

Posty: 285
Dołączenie: 18 Cze 2013, 07:06
Ostatnio był: 01 Lut 2023, 17:07
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 43

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość