Skrzynia do przechowywania fantów ?

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Skrzynia do przechowywania fantów ?

Postprzez Gumcajs w 25 Mar 2015, 09:01

w stalkerze cień czarnobyla były to niebieskie skrzynie, lecz tutaj nie ma czegoś takiego, moje pytanie czy są jakieś ogólnie opcjonalne skrzynki z których nic nam nie wyparuje, bo w cień czarnobyla, wiem że problemem było to że jak się jakąś skrytkę zajęło i podniosło się pda z jakiegoś ciała i odnosiła się do naszej skrytki, to przepadało wszystko, i akurat to że raz zajrzeliśmy do tej skrytki, nie gwarantowało nam tego że znowu nie znajdziemy jakiegoś pda które nas tam odniesie, jak to wygląda w czystym niebie ? i czy są jakieś takie skrzynie dla gracza ?, bo w cieniu były one w każdej bazie, pytam bo targanie tego wszystkiego co mam ze sobą sensu nie ma, a będąc w bazie czystego nieba nie natknąłem się na żadną taką skrzynię, więc jakaś porada by się zdała :x
Gumcajs
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 03 Sie 2012, 23:54
Ostatnio był: 29 Mar 2015, 09:26
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Skrzynia do przechowywania fantów ?

Postprzez Pangia w 25 Mar 2015, 16:11

Gumcajs napisał(a):w cień czarnobyla, wiem że problemem było to że jak się jakąś skrytkę zajęło i podniosło się pda z jakiegoś ciała i odnosiła się do naszej skrytki, to przepadało wszystko

U mnie nic nie przepadało, tylko po prostu dokładało przedmioty z nominalnego schowka do skrzynki. Różnica była jedynie taka, że dopóki nie opróżniłem skrzynki, cały czas wisiała ona jako schowek nawet, jeśli były tam moje własne graty. W CS miałem tak samo, chociaż zazwyczaj niepotrzebne rzeczy sprzedawałem.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Skrzynia do przechowywania fantów ?

Postprzez Junx w 25 Mar 2015, 16:35

A nie bo trzeba wziąć całość wyjść ze schowka ikona znika i można swoje pakować dopiero. Własne doświadczenia.
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: Skrzynia do przechowywania fantów ?

Postprzez Route w 25 Mar 2015, 17:40

No, chyba że schowek, mimo, że będzie zaznaczony na mapie, będzie pusty. Wtedy trzeba wrzucić jakiś swój grat, a następnie go wyjąć, aby schowek zniknął z mapy w PDA. W sumie jestem ciekaw, czemu tak się dzieje.
Route
Stalker

Posty: 153
Dołączenie: 13 Lut 2015, 17:28
Ostatnio był: 18 Lip 2016, 16:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 36

Re: Skrzynia do przechowywania fantów ?

Postprzez Pangia w 25 Mar 2015, 17:46

Junx napisał(a):A nie bo trzeba wziąć całość wyjść ze schowka ikona znika i można swoje pakować dopiero. Własne doświadczenia.

Nie zanegowałem tego, napisałem tylko, że ikona nie znika po wyjęciu „schowkowych” przedmiotów. W sumie mogłem to dopisać, że trzeba opróżnić do zera :)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Skrzynia do przechowywania fantów ?

Postprzez Gumcajs w 27 Mar 2015, 01:19

a tak jak np. w tej gospodzie rybackiej w domku jest skrzynia niebieska, tam się co jakiś czas jakieś itemy pojawiają, włożyłem swoje, ale nie znikneły ale nowe się pojawiły, one nie są jako skrytki ? i w nich normalnie da radę trzymać śmieci ? bo na starcie no nie mam co zrobić z tym AK a i tak wiem że później mi się przyda jak już ammo będę miał do niego, zmodyfikowany już pod max :P więc no wiadomo :)
Gumcajs
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 03 Sie 2012, 23:54
Ostatnio był: 29 Mar 2015, 09:26
Kozaki: 0

Re: Skrzynia do przechowywania fantów ?

Postprzez Pangia w 27 Mar 2015, 16:06

Załadowany i z lunetą waży 3,66 kilo, tyle udźwigu będziesz żałował? I tak, można trzymać, niektóre skrzynki są zasilane jakimiś gratami dodawanymi przez siedzący w danym punkcie oddział.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Skrzynia do przechowywania fantów ?

Postprzez Gumcajs w 28 Mar 2015, 01:26

ok, a teraz pytanie inne, jak sprawdzić czas zadania ile pozostało czasu do jego zakończenia, i gdzie tu zegarek z datą, jak i czy się da jakoś np. przwinąć albo przyspieszyć czas bo jak grałem za dnia i mi się noc zrobiła to nie ukrywam że gorzej niż ślepa kura, nawet z latarką jeśli chodzi o szukanie rzeczy, a po przestawieniu jasności i gamy itd. to za dnia potem jest przekichane...
Gumcajs
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 03 Sie 2012, 23:54
Ostatnio był: 29 Mar 2015, 09:26
Kozaki: 0

Re: Skrzynia do przechowywania fantów ?

Postprzez Pangia w 28 Mar 2015, 16:33

Czas na zadania jest nieograniczony, czasu nie da się przewinąć, bo nie ma spania. Zegarek pokazuje się przy otwieraniu ekwipunku, datę masz w PDA w zakładce „Rejestr wiadomości”.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Skrzynia do przechowywania fantów ?

Postprzez Gumcajs w 29 Mar 2015, 09:27

no raczej nie jest ograniczony, tylko ograniczony jest w sten sposób do puki npc nie padnie dany od którego wzięliśmy misje, ok dziękować z góry za pomoc, temat można zamknąć :)
Gumcajs
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 03 Sie 2012, 23:54
Ostatnio był: 29 Mar 2015, 09:26
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości