Stylizacja na kombinezon Beryl M5 Wolność potrzebna pomoc.

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Stylizacja na kombinezon Beryl M5 Wolność potrzebna pomoc.

Postprzez Łyżka w 05 Sty 2016, 00:27

Witajcie!

Mam problem natury ludzkiej. Chce odtworzyć kombinezon Beryl m5 Wolności i mam problem głównie z Kamizelką. Tą podszewkę(jeżeli tak to można nazwać) już ogarnąłem prawie,ale głównie mam problem z tym Chest Rig iem. Czy ma ktoś jakiś pomysł co można by było wziąć na bazę i przerobić by pasowało? Nic mi nie przychodzi do głowy :(

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi!
Załączniki
svoboda_specnaz_antigaz.jpg
Łyżka
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 29 Sty 2015, 23:57
Ostatnio był: 06 Lut 2017, 01:01
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Stylizacja na kombinezon Beryl M5 Wolność potrzebna pomo

Postprzez Universal w 05 Sty 2016, 05:36

Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Stylizacja na kombinezon Beryl M5 Wolność potrzebna pomo

Postprzez Iwaszka w 05 Sty 2016, 16:01

Universal podał fajne propozycje - ja bym tylko zmodernizował to o bardziej wschodni kamuflaż, olej Flecktarn a będzie bardziej estetycznie :D
Szukał bym czegoś w klimacie Nerpy
http://www.frontowiec.com/index.php?p22 ... a-oliwkowa
Na grupach sprzedających szpeje na Facebooku można wyrwać używki w niezłych cenach - niższych niż w sklepach.

A tak na koniec - warto trochę wrzucić własnej inwencji - nie wiem jak bardzo chcesz odwzorowywać ten skafander, ale polecam robić to tak wiesz - z wyczuciem, kupić troszkę faktycznie używanego szpeju, minimalnie poprzerabiać, ale nie iść w typowy 100% Cosplay. Czemu? - może są ludzie którym się to podoba ale jak dla mnie jak widzę na zlotach ludzi robiących "100% pseudo reko" np gościa z Wolności i mają te śmieszne pseudo kombinezony napakowane jakimiś czerwonymi rozdmuchanymi wstawkami na klacie i ramionach to trochę cisnę bekę - gra to gra, tam jest wiele durnowatych pomysłów które po ukończeniu 16 roku życia dopiero stają się dla nas durnowate :p
Lepiej zrobić stylizacje na faktycznym szpeju i nie śmiać się potem ze swoich zdjęć nawet po kilku latach.
Mimo wszystko trzymam kciuki żeby się udał skafander ;)
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 20:09
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: Stylizacja na kombinezon Beryl M5 Wolność potrzebna pomo

Postprzez Łyżka w 08 Sty 2016, 18:01

Witajcie! Dziękuję że wgl. ktoś mi odpowiedział na posta :) Co do hełmu to już sam miałem taki pomysł, żeby z niego wykonać hełm do Beryla, a co do kamizelki to kolega podrzucił tu taką, tylko że w kamuflażu Flecktarn http://www.taiwangun.com/kamizelki-takt ... aign-id=21 i jej użyje jako bazy. Co do stroju. Bez urazy, ale ja chce go odwzorować jak najlepiej :p Już prawie udało mi się doprowadzić do perfekcji kombinezon "Powiew Wolności", więc następny będzie Beryl. Oczywiście ja robię wersje Beryla z goglami :) Wrzucę zdjęcia gdy zakończę prace nad kombinezonem :) Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś sugestie, to jestem otwarty!

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku ;)

:wódka:
Łyżka
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 29 Sty 2015, 23:57
Ostatnio był: 06 Lut 2017, 01:01
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 1

Re: Stylizacja na kombinezon Beryl M5 Wolność potrzebna pomo

Postprzez Łyżka w 19 Kwi 2016, 16:10

Witajcie!

Z góry dziękuję tym, którzy na ten post odpowiedzieli! Z powodów kiepskich finansów dopiero teraz jakoś to wygląda. Strój jest jeszcze do dokończenia (parę kieszeni do uszycia) ale ten stan stroju też jest zadowalający. Niestety nie robiłem zdjęć krok po kroku, ale gdyby ktoś potrzebował to mogę go poinstruować co i jak zrobiłem. Dodaję również zdjęcie (Zona Bałtyk 2016) stroju teraz a za jakiś czas postaram się dodać zdjęcie już w całości gotowego! Chciałbym jeszcze podkreślić że całość jest robiona ręcznie z małymi pomocami. Czekam na wasze opinie ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku ;) :wódka:
Załączniki
indeks.jpg

Za ten post Łyżka otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal.
Łyżka
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 29 Sty 2015, 23:57
Ostatnio był: 06 Lut 2017, 01:01
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 1

Re: Stylizacja na kombinezon Beryl M5 Wolność potrzebna pomo

Postprzez Universal w 19 Kwi 2016, 16:29

Tak jak napisałem w kozaku - trochę luźny się wydaje, ale i tak cacy. No, trochę nie pasują mi te... "cosie" na ramionach zamiast naszywek. Wiem, że w oryginale też było coś podobnego, ale tu mnie nieco razi.

Zona Bałtyk? Jak było? Planowałem się wybrać (Kluczewo, OldTown potem, znałbym teren), ale sam robiłem coś małego. Wiem, że jeden z naukowców się wku*wiał, że orgowie nie ogarniają i pieniądze wyrzucone w błoto :E
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Stylizacja na kombinezon Beryl M5 Wolność potrzebna pomo

Postprzez Łyżka w 19 Kwi 2016, 16:58

Witaj

Naszywki tez tam są jak się przypatrzysz. Wiem, ochraniacze na barkach trochę rażą ale zrobiłem jak było w grze. To fakt był lekki nieogar i chyba nawet podejrzewam który naukowiec tak mówił. Wg. mojej opinii impreza wyszła super i jak ktoś chciał to na prawdę sie nie nudził a monolit pokazywał wszystkim że żyję. Mam nadzieję że oprócz tych ochraniaczy reszta się podoba :p A wracając do imprezy. Ja osobiście ocenie ją 8/10 za lekkie niedociągnięcia ale reszta była dla mnie bomba i na pewno polecę na następną edycję :)

Pozdrawiam!
Łyżka
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 29 Sty 2015, 23:57
Ostatnio był: 06 Lut 2017, 01:01
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 1

Re: Stylizacja na kombinezon Beryl M5 Wolność potrzebna pomo

Postprzez Łyżka w 19 Kwi 2016, 17:02

I jeszcze jedno co do ochraniaczy i kombinezonu. Tutaj nie wyglądają bo nie są ściśnięte. Gdy je sie ściśnie to troche podchodzą do góry i jest inny efekt a kombinezon rzeczywiście był na styk bo taki dorwałem wygląda na za mały :E
Łyżka
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 29 Sty 2015, 23:57
Ostatnio był: 06 Lut 2017, 01:01
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości