Dziwaczny bug.

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Dziwaczny bug.

Postprzez CywilL w 07 Sty 2016, 21:26

Dzieńdobrywieczór. Sprawa wygląda tak: wybrałem się nad jantar, do Krugłowa, po amunicję do krowy :E , no i po zakupach chciałem przenieść się za pomocą przewodnika prosto na bagna, i tu zaczyna się akcja. Otóż ekran ładowania pokazał ostatnią fazę (KLIENT: Synchronizacja) ale zamiast bagien ukazał mi się czarny ekran. Po tym gra zaczęła się znowu ładować, tym razem Agroprom. Gra się załadowała i wylądowałem za dostępnym obszarem tej lokacji tzn za płotem, chwilę połaziłem zastanawiając się o co chodzi i zaatakował mnie kolejny ekran ładowania poprzedzony ekranem czarnym. Teraz z powrotem Jantar. Wyrzuciło mnie w miejscu przejścia do Czerwonego Lasu, trochę dalej za miejscem w którym wyświetla się komunikat o przejściu, tak więc znowu, niedostępne miejsce za mapą. Chwilę pobiegałem i znowu, czarny ekran i ładowanie. Teraz Czerwony Las. Wyrzuciło mnie po drugiej stronie nie opuszczonego przeze mnie jeszcze mostu, tuż za plecami bandytów. Po chwili dezoriętacji zacząłem strzelać do bandytów po czym gra się zawiesiła i pokazała mi jedno wielkie... "Program przestał działać"... Nie wiem za bardzo co się stało i boję się trochę uruchomić grę. Ktoś coś wie na temat takich cudów?
CywilL
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 07 Sty 2016, 21:02
Ostatnio był: 04 Lut 2016, 00:04
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Dziwaczny bug.

Postprzez SzymeQ w 19 Sty 2016, 21:25

Miałem podobny problem,ale po ,,KLIENT:synchronizacja" ukazał mi sie czarny ekran ,ale mogłem biegac (slyszalem kroki etc ,a nawet spojrzeć na PDA czy na inventory.Nie wiem gdzie mnie wydupcylo ,ale na mapie nie bylo widac mojego położenia...i czemu ten czarny ekran?Tego nie wiem...a w Twoim przypadku musiało to komicznie wyglądać :D ja poprostu wczytalem grę przez mój save (nie autosave) i bylo wszystko ok :)
Awatar użytkownika
SzymeQ
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 14 Sty 2016, 19:47
Ostatnio był: 26 Maj 2016, 12:09
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 3

Re: Dziwaczny bug.

Postprzez Leo0502 w 20 Sty 2016, 00:17

Znany błąd - korzystasz z przejścia do innej lokacji od drugiej strony i wywala cię nie wiadomo gdzie na jakąś inną mapę, do innego przejścia, ale znowu po drugiej stronie. Można to wykorzystać, żeby dostać się do Limańska bez opuszczania mostu. Rozwiązanie - wczytać save zanim zaczęła się ta zabawa. Dziękuję za uwagę

Za ten post Leo0502 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive SzymeQ.
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 24 Maj 2023, 12:49
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Re: Dziwaczny bug.

Postprzez SzymeQ w 20 Sty 2016, 12:03

Za wyjaśnienie kozak leci :) a pytanie...wiesz gdzie mogli mnie wywalić?Tak jak wspomniałem nie było mnie nigdzie na mapie.Moze w tekstury podziemi? Bo na PDA nie ma podanej lokalizacji nas gdy jesteśmy w podziemiach agropromu. :D Jak wspomniałem,na zdrówko :)
Awatar użytkownika
SzymeQ
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 14 Sty 2016, 19:47
Ostatnio był: 26 Maj 2016, 12:09
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 3


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości