Patrole frakcji

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Patrole frakcji

Postprzez Piotrow99 w 06 Maj 2016, 11:23

Cześć. Mam problem, otóż dołączyłem do Wolności i mam problem walcząc na Wysypisku. Otóż patrole do granicy Agropromu dochodzą może w 3 osoby lub 2 i pierwsze lepsze pierdnięcie ze strony Powinności powoduje że giną i przychodzi następny patrol w 3 osoby i też giną jeśli nie stoję tam i zabijam powinnościowców. A kuriozum to osiągnęło gdy były 2 patrole na granicy przy bazie bandytów i jeden z patroli zlecił atak za agroprom. Zabiłem cały posterunek po czym przyszedł JEDEN żołnierz i stwierdził że zabezpieczył granice i mamy agroprom a już z bazy Powinności wyruszyły kolejne 2 patrole na atak na to. Moje pytanie. Co zrobić by mieli liczniejsze te patrole i nie gineli jak debile. A i jeszcze chciałbym zaznaczyć że w samej Dolinie Mroku łażą ze 4 patrole takie z zadaniem ale nie kwapią się w wyjściem stamtąd.
Piotrow99
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 09 Lut 2014, 21:59
Ostatnio był: 07 Maj 2016, 12:37
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Patrole frakcji

Postprzez trolololo w 06 Maj 2016, 16:35

Na modzie TFW jest to naprawione. A co do tych w Dolinie Mroku : Oni są w tzw trybie offline, i się ruszają co kilka minut.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Patrole frakcji

Postprzez Arapskyy w 06 Maj 2016, 18:17

No zgadnij nie ty pierwszy i nie ostatni masz to samo. Jeśli grasz bez modów to jest to normalne. NPC`ty z Wolności i z reszty frakcji są jak to powiedzieć...niedoszlifowani (mogłem walnąć coś lepszego no, ale cóż). Jak już powiedziałem jest to normalne z tej części gry/serii, ponieważ twórcy zrobili tak i już. Ty jego nie zmienisz nikt tego nie zmieni. A to, że w Dolinie Mroku są 4 odziały i nie kiwną palcem (trolololo ma rację) są offline. Wiele godzin i wkurza straciłem, by chociaż dojść do ich bazy. Radzę ci jako ktoś kto to pisze :u4: przejdź na stronę Powinności szybciej zniszczą przeciwników w tym przypadku Wolność i nie będą stać przy jednym miejscu pół godziny.
Awatar użytkownika
Arapskyy
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 17 Mar 2016, 20:13
Ostatnio był: 12 Kwi 2017, 12:59
Miejscowość: Polska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Re: Patrole frakcji

Postprzez trolololo w 06 Maj 2016, 20:19

Albo lepiej: Olej wojny frakcji, bo na "vanilli" są zepsute. The Faction War - Na tym modzie są zrobione lepiej :!:
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości