Zakończenie Czystego Nieba

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Zakończenie Czystego Nieba

Postprzez Kowal Stalker w 14 Cze 2016, 22:44

Witam dzisiaj właśnie (chyba) skończyłem grę Czyste Niebo i właśnie po wystrzelaniu Striełoka z Gauss Guna i potem pojawił sie jakiś filmik. Po filmie mam dowolną rękę więc czy powinienem gdzieś iść niewiem odebrać nagrodę od Lebiediewa czy coś? O i czy w Cieniu Czarnobyla albo Zewu Prypeci czy znajdziemy Szramę?
.
Kowal Stalker
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 01 Cze 2016, 16:22
Ostatnio był: 06 Sie 2017, 22:59
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Zakończenie Czystego Nieba

Postprzez Mito w 15 Cze 2016, 00:00

To prawdopodobnie zakończyłeś grę i masz sobie tzw. freeplay - czyli cały świat gry luźny do eksploracji i zabawy, chociaż nie wiem, czy było tak w oryginalnym CS. Nie przeszedłem tej części, ale gra chyba kończyła się filmikiem dotyczącym czegoś w rodzaju
:

prania mózgu
Jeżeli nie możesz przejść do żadnej innej lokacji, to albo złapałeś buga w grze, albo musisz skonsultować się z solucją lub farmaceutą.

Niegdyś była tutaj zażarta dyskusja na temat tego, czy Szrama występuje w innych częściach gry - nikt nie dał rady dojść do jakiegoś konkretnego wniosku. Było za to sporo argumentów typu "To pewnie Charon bo nosi tę samą broń co Szrama w intrze CS". Jak chcesz dowiedzieć się, co dokładniej mówiono, ta radzę przejrzeć tematy na forum, to gdzieś powinno być - albo skorzystać z wyszukiwarki Google (nasza własna, forumowa się trochę popsuła i nie pokazuje postów sprzed ok. roku (?)).
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Zakończenie Czystego Nieba

Postprzez lukebuka w 15 Cze 2016, 00:49

Heh, no nieźle. Oryginalna gra kończy się właśnie dość pesymistycznym filmidłem i nie ma potem trybu dowolnej gry. Nie wiem kompletnie, jak tego dokonałeś, ale jeśli to prawda, to kłaniam się nisko. ;)
Awatar użytkownika
lukebuka
Tropiciel

Posty: 247
Dołączenie: 09 Gru 2011, 17:21
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 20:18
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 44

Re: Zakończenie Czystego Nieba

Postprzez Darth ReX w 15 Cze 2016, 00:53

W Czystym Niebie bez modów nie było żadnego freeplaya. Przecież fabularnie całe Czyste Niebo (frakcja) zdechło w elektrowni. Stawiam na buga.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: Zakończenie Czystego Nieba

Postprzez Kowal Stalker w 15 Cze 2016, 08:46

LOOL hahaha mogę iść normalnie do Limańska . Widziałem u gościa na yt i miał identycznie tylko że on grał na Complete mod xD A więc mogę grać :D :+:

- - -

Niemożliwe przecież u mnie są na bagnach i w Limańsku a co najlepsze na bagnach mogę do nich dołączyć poprzez Zimnego xD

- - -

Może być to przez to że gram w wersji na steam ponieważ przy uruchamianiu wywalał mi błąd że mam nieorginalną płytę

Uwagi moderatora:

Trzy posty pod rząd, warn. - Wheeljack
Kowal Stalker
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 01 Cze 2016, 16:22
Ostatnio był: 06 Sie 2017, 22:59
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Zakończenie Czystego Nieba

Postprzez trolololo w 15 Cze 2016, 20:55

Musisz mieć Buga, albo moda. Innej opcji nie ma. Darth Rexowi chodziło o to że według fabuły frakcja się rozpadła, a nie w grze, która miała już się zakończyć (na oryginalnej wersji po filmiku są już tylko napisy końcowe).
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości