Problem z misją "Pomów z Sidorowiczem"

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z misją "Pomów z Sidorowiczem"

Postprzez MisiekCK w 12 Lip 2016, 12:55

Witam.
Mam problem związany z misją "Pomów z Sidorowiczem". Otóż po wejściu z przewodnikiem do Kordonu, cofnąłem się na Bagna ponieważ, zapomniałem kupić apteczki. Po zakupach chciałem wrócić do Kordonu, lecz żaden z przewodników nie chce mnie tam zaprowadzić (nie ma opcji wyboru Kordonu). Próbowałem dojść tam wszystkimi możliwymi drogami, lecz zawsze pojawiał się komunikat "Nie możesz chodzić po moczarach bez przewodnika". Czy da się jakoś tam cofnąć. Wcześniej miałem tam autozapis, lecz zmienił się on po wyjściu na Bagna.
Grę mam na Steamie i mam zainstalowanego moda Clear Sky Complete.
MisiekCK
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 12 Lip 2016, 12:45
Ostatnio był: 12 Lip 2016, 18:04
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z misją "Pomów z Sidorowiczem"

Postprzez Mito w 12 Lip 2016, 16:59

Do Kordonu nie ma tylko jednego przejścia - jeżeli mówisz o przejściu w "prawym dolnym rogu" Bagien, to tam nie da się przejść bez przewodnika... Ale są jeszcze dwa przejścia: w centrum górnej granicy Bagien, przy jakimś stojącym pociągu w okolicy którego są anomalie jest brama czy wyrwa w płocie, którą można przejść do Agropromu, a w "prawym górnym rogu" Bagien, przy bazie Renegatów, powinno być jeszcze jedno przejście na Kordon. Nie jestem pewien, czy oba są możliwe do przejścia w tym momencie gry, ale w przypadku pierwszego wychodzisz w Agropromie i możesz przejść do Kordonu przez Wysypisko (jeżeli nie atakowałeś Bandytów to będą wobec ciebie neutralni i nie zaatakują cię), a tym drugim pojawiasz się w Kordonie gdzieś przy głównej bazie stalkerów, jeśli dobrze pamiętam.
Najlepiej zobaczyć na mapie: http://digidownload.libero.it/requena/stalkercs/images/map_zone_big.jpg

Edit: Nie ma za co :).
Ostatnio edytowany przez Mito, 12 Lip 2016, 18:43, edytowano w sumie 1 raz
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image

Za ten post Mito otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive MisiekCK.
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Problem z misją "Pomów z Sidorowiczem"

Postprzez Pangia w 12 Lip 2016, 17:36

@up
MisiekCK napisał(a):Próbowałem dojść tam wszystkimi możliwymi drogami, lecz zawsze pojawiał się komunikat "Nie możesz chodzić po moczarach bez przewodnika".

:u3:
Usuń zapisy, wywal Complete i zainstaluj ZRP.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Problem z misją "Pomów z Sidorowiczem"

Postprzez MisiekCK w 12 Lip 2016, 18:01

Mito napisał(a):Dn. Nie jestem pewien, czy oba są możliwe do przejścia w tym momencie gry, ale w przypadku pierwszego wychodzisz w Agropromie i możesz przejść do Kordonu przez Wysypisko


Dzięki wielkie za pomoc. Korzystałem z przejściach w prawym dolnym i górnym rogu mapy Bagien i nie wiedziałem o tym trzecim.

Pozdrawiam i dziękuje ponownie :)
MisiekCK
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 12 Lip 2016, 12:45
Ostatnio był: 12 Lip 2016, 18:04
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości