Jak wrócić na Wysypisko, skoro Bandyci stali się wrogami

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jak wrócić na Wysypisko, skoro Bandyci stali się wrogami

Postprzez dxdiag99 w 15 Lip 2016, 01:37

Szanowni forumowicze, oto mój problem: gram od paru dni w Czyste Niebo, pierwszy pobyt w Kordonie już za mną, poszedłem już na Wysypisko, zrobiłem też kilka misji w Dolinie Mroku, fabularnie jestem na etapie odnalezienia schowka grupy Striełoka. Po drodze wróciłem też na bagna i chyba właśnie tam (albo po drodze na miejsce) dostał się w moje ręce pendrive ze schematem hełmu przeciwpsionicznego - który to schemat mam dostarczyć do technika Bandytów, z którymi biorąc to zlecenie miałem stosunki neutralne z wychyłem na przyjazne. No a teraz Bandyci mają do mnie wrogi stosunek i kupa. Intryguje mnie to, bo hełm jest potrzebny aby dostać się do schowka, którego lokalizację podaje szef Bandytów. No więc - czy da się jakoś przywrócić neutralne stosunki z Bandytami, żeby dostać ten hełm (albo później zrobić upgrade kombinezonu SEVA)? Szukałem tutaj i na anglojęzycznych forach tej sprawy, ale nic nie znalazłem.
dxdiag99
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 15 Lip 2016, 01:19
Ostatnio był: 24 Sie 2016, 22:42
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Jak wrócić na Wysypisko, skoro Bandyci stali się wrogami

Postprzez Mito w 15 Lip 2016, 01:46

Za bardzo nie znam się na Czystym Niebie, ale z tego, co pamiętam, powrót na Bagna powoduje jakieś dziwne wyskoki ze stosunkami frakcji do gracza. Jeżeli pamięć mnie nie zawodzi, z *jakiegoś* powodu opuszczenie Bagien kompletnie wyzerowało mi reputację u Czystego Nieba, a po powrocie na nie reputacja u stalkerów spadła mi z dobrej też na kompletnie neutralną. Nie wiem, co, gdzie i dlaczego - ale taki durny błąd mógłby dotknąć też bandytów.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Jak wrócić na Wysypisko, skoro Bandyci stali się wrogami

Postprzez dxdiag99 w 15 Lip 2016, 01:57

Hm. No trudno, nie będę kombinował na wyrost. A może ktoś się orientuje, czy w ogóle warto iść do tego schowka? Tę samą lokalizację chyba podaje samotnik, którego uwalnia się napadając na obóz koncentracyjny Bandytów tuż przy wejściu na Wysypisko, w środku według różnych wikii znajduje się w pełni upgrade'owany pistolet Kora. Warte zachodu?
dxdiag99
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 15 Lip 2016, 01:19
Ostatnio był: 24 Sie 2016, 22:42
Kozaki: 0

Re: Jak wrócić na Wysypisko, skoro Bandyci stali się wrogami

Postprzez lukebuka w 15 Lip 2016, 15:01

Jak poczekasz trochę czasu bez zabijania bandytów, to te stosunki zaczną się powoli "neutralizować".
Awatar użytkownika
lukebuka
Tropiciel

Posty: 247
Dołączenie: 09 Gru 2011, 17:21
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 20:18
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 44

Re: Jak wrócić na Wysypisko, skoro Bandyci stali się wrogami

Postprzez Pangia w 15 Lip 2016, 16:15

dxdiag99 napisał(a):No więc - czy da się jakoś przywrócić neutralne stosunki z Bandytami, żeby dostać ten hełm (albo później zrobić upgrade kombinezonu SEVA)?

Nie.

lukebuka napisał(a):Jak poczekasz trochę czasu bez zabijania bandytów, to te stosunki zaczną się powoli "neutralizować".

Nieprawda.

Mito napisał(a):Jeżeli pamięć mnie nie zawodzi, z *jakiegoś* powodu opuszczenie Bagien kompletnie wyzerowało mi reputację u Czystego Nieba

Bo gra przypisuje cię na starcie do Czystego Nieba, a po wyjściu z Bagien stajesz się neutralny – dlatego zerują ci się stosunki.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Jak wrócić na Wysypisko, skoro Bandyci stali się wrogami

Postprzez lukebuka w 15 Lip 2016, 21:48

Jak nieprawda, jak prawda, sam byłem tego świadkiem, jak grałem. :P

Jeszcze mi się przypomniał inny myk, który stosowałem, jak chciałem przejść z Wolności do Powinności i na odwrót. Zrób oddzielny save, dołącz do frakcji Stalkerów, a następnie skieruj się do bazy Wolności i dołącz z kolei do nich. Nie zawsze to działa, ale zdarza się, że relacje z bandytami się wtedy zerują.
Awatar użytkownika
lukebuka
Tropiciel

Posty: 247
Dołączenie: 09 Gru 2011, 17:21
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 20:18
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 44


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości