Błąd w Opuszczonym Szpitalu

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Błąd w Opuszczonym Szpitalu

Postprzez PHZW w 03 Wrz 2016, 22:44

Witam

Problem polega na tym, że są zbugowane sytuacje w opuszczonym szpitalu. Najpierw operator CKM'a jest nieśmiertelny a potem przejście do którego nie moża wejść. Nie wiem co sie dzieje. Jeśli to ważne, gram na modzie Arsenal Overhaul.
Dziękuje za pomoc :)
PHZW
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 04 Lut 2014, 21:37
Ostatnio był: 11 Wrz 2016, 14:41
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Błąd w Opuszczonym Szpitalu

Postprzez trolololo w 04 Wrz 2016, 07:58

Snajper i operator CKM-u są nieśmiertelni, dopuki nie wykonasz pewnej sekwencji. O jakie przejście ci chodzi?
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Błąd w Opuszczonym Szpitalu

Postprzez PHZW w 04 Wrz 2016, 08:11

Wyjście ze szpitala. Jaką sekwencje?

EDIT. Chyba problem polegał na tym że nie poszłedłem odrazu do Limańska tylko wybrałem się na bagna i wróciłem do Limańska na piechotę. W Limańsku też były zadania niewykonalne (Zabij bandytów których nie ma)
PHZW
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 04 Lut 2014, 21:37
Ostatnio był: 11 Wrz 2016, 14:41
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Błąd w Opuszczonym Szpitalu

Postprzez Red_Bullet w 12 Lis 2016, 22:56

Po pierwsze jaka wersja gry? Czyżby 1.5.10? Przerabiałem to samo. Po bitwie o most Ryży Las/Limańsk, wróciłem na bagna zakończyć quest. W drodze powrotnej zaskoczyła mnie emisja, która wybiła prawie wszystkich NPC. W bazie na Agropromie nie było nikogo, w ogóle jakoś pusto. W Limańsku witają nas bandosy (przeważnie krótkimi seriami), a tu nic. Zawsze było dwóch, a teraz tylko jeden leżał na ziemi. Na skrzyżowaniu ckm napierdzielał i cała obsada tego domu była na miejscu. Nic nie wskazywało że coś jest nie tak. Dopiero w szpitalu zrozumiałem że coś tu zaszło. Podąża za nami grupa stalkerów. Widać zielone kropki na radarze. Czasem się AI zatnie i kolo stoi i się nie rusza. Wystarczy go potrącić z rozbiegu i zaczyna iść dalej. Myślałem że to właśnie taki przypadek, więc wróciłem "szturchnąć" gościa. Okazało się że kropki są, tylko postaci które oznaczają po prostu nie ma. No i tego cekaemu w szpitalu nie przejdziesz, bo tam musi podejść jeden z kolesi, którzy idą za tobą przez lokację, i wysadzić drzwi żeby można było to gniazdo ominąć. Możesz śmiało wywalić savey i grać od nowa. Przy okazji zrób downgrade CS na 1.5.8 - stabilna i elegancko współpracuje z modami.
Red_Bullet
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 14 Lis 2011, 11:16
Ostatnio był: 25 Lut 2020, 12:22
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 6


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 6 gości