pendrivy na wysypisku

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

pendrivy na wysypisku

Postprzez cruiselight w 10 Wrz 2016, 20:36

Hej!

Przekopałem forum i nie znalazłem odpowiedzi więc postanowiłem zapytać.
Czasu trochę po pracy mam więc starannie staram się grać aby zrobić wszystkie zadania poboczne i schowki.
Na wysypisku zrobiłem już wszystko oprócz dwóch magicznych pendrivów jakie mi w kielni ciążą. Oba schowki kupiłem od Zęba za 500RU każdy. Jeden jest do hamulca wylotowego, a drugi do lufy. Dodam, że misje z tym gamoniem w kordonie, którego miałem przed psami obronić mam niezaliczoną ( nie byłem w stanie dobiec tak aby go wybronić - a ponoć on jakieś info o penie daje więc jeden pen jest do zaliczenia ) Przegadałem każdego mechanika i nikt tych penów nie chce. Każde info mile widziane.

Pozdrawiam
cruiselight
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 01 Wrz 2016, 11:00
Ostatnio był: 06 Paź 2016, 11:14
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: pendrivy na wysypisku

Postprzez Pangia w 10 Wrz 2016, 22:50

Te dwie sztuki idą do mechanika stalkerów w Agropromie.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive cruiselight.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: pendrivy na wysypisku

Postprzez cruiselight w 12 Wrz 2016, 07:02

Wielkie dzięki Kolego!

:wódka:
cruiselight
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 01 Wrz 2016, 11:00
Ostatnio był: 06 Paź 2016, 11:14
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość