Crash na początku Limańska

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Crash na początku Limańska

Postprzez Kosmonaut w 17 Paź 2016, 18:27

Cześć, zdążyłem już zauważyć, że problem, który mnie dotyczy jest dość powszechny. Jest to crash gry do pulpitu po kilkunastu sekundach po wczytaniu autosave z przejścia do Limańska. Czytałem, że mod Complete mógłby pomóc, jednak wymaga on wersji 1.5.10, natomiast ja od początku grałem na 1.5.01, a zapisy gry z 1.5.01 nie są kompatybilne z 1.5.10. Czy da się jakoś skonwertować zapisy gry do nowszej wersji? Jeśli nie, to w ostateczności prosiłbym o podesłanie save'a z samego wejścia do Limańska lub chwilę przed, np. bitwy na moście.
The only duty is to join Freedom!
Awatar użytkownika
Kosmonaut
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 17 Paź 2016, 17:59
Ostatnio był: 01 Lis 2017, 00:18
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Crash na początku Limańska

Postprzez caleb59 w 17 Paź 2016, 19:27

No cóż - pozdrawiam Twoją inteligencję...
Grać w grę i nawet nie sprawdzić jaki jest najnowszy patch to woła o pomstę do nieba - nauczkę masz na przyszłość - zanim zagrasz sprawdź jaki jest najnowszy patch i go zainstaluj by oszczędzić sobie tego typu dziwnych problemów...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: Crash na początku Limańska

Postprzez Mito w 17 Paź 2016, 19:29

To nie Complete to naprawi, a patch 1.5.10...

Przejście przez Limańsk powinno być możliwe na patchu 1.5.03, jeśli już. Jeżeli jest kompatybilny z zapisami z 1.5.01, to możesz spróbować zainstalować - tylko przechodząc tamtędy rób dużo zapisów i to "twardych" (gra ma w tym miejscu tendencję to psucia zapisów), oraz omijaj gniazda KMów z daleka... Któreś z nich jest jeszcze zabugowane i gra będzie przy nim wysypywać.

Przy okazji, po prostu zainstaluj najnowszy patch jaki jest kompatybilny z Twoimi zapisami.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Crash na początku Limańska

Postprzez Pangia w 17 Paź 2016, 22:33

Właśnie, przecież, o ile pamiętam, odpowiednio manipulując kolejnością instalacji łatek, można kontynuować grę, wchodząc do gry i zapisując grę po każdej aktualizacji. To było chyba 1.5.01 -> 1.5.04 -> 1.5.07 - 1.5.10, ale nie dam sobie za to nic uciąć.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Crash na początku Limańska

Postprzez Donmaslanoz14 w 01 Gru 2016, 15:14

A propo tych crashy, czy ma ktoś może save z wejścia do Limańska? Bo zapisałem najwyraźniej w momencie crashu i teraz nie mogę czytać zapisu, a poprzedni jest jeszcze z pierwszego wejścia do Czerwonego Lasu, więc parę godzin rozgrywki.
Mam Complete moda w wersji 1.1.3, ale jak nie będzie opcji, to ewentualnie mogę użyć zapisu z innej wersji i przeinstalować grę. Z góry dziękuję.
Donmaslanoz14
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 01 Gru 2016, 15:10
Ostatnio był: 01 Gru 2016, 22:53
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Noiseless Pistol (PB1s)
Kozaki: 0

Re: Crash na początku Limańska

Postprzez Kalec w 01 Gru 2016, 15:44

Niewiem czy pomoże... Może tak?

Przejdźmy do tematu:
Miałem podobny crash. Uratowałeś bandyte przy wejściu????
Jeśli nie to spróbuj jeszcze raz (jak zdobędziesz save).
Powodzenia
Pomogłem?
Jeśli tak - Wódka nie zaszkodzi ;)
Kalec
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 27 Lis 2016, 20:52
Ostatnio był: 11 Lut 2017, 19:31
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości