Atak na baze Powinnosci

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Atak na baze Powinnosci

Postprzez Freelance w 29 Gru 2016, 00:28

Witam. Po wyparciu "Powinność" z wysypiska i zajeciu terenu przeniosłem się do Agropromu wyczyściłem nawet jeden z posterunkow jednak ci z powinnosci respia sie nieopodal w nieskonczonosc a moi ziomkowie padaja jak muchy nie maja z nimi szans... Co zrobić żeby byli w stanie odeprzeć chociaż jeden szturm...? Jak zaatakować baze powinnosci?
Freelance
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 22 Gru 2016, 15:10
Ostatnio był: 19 Mar 2020, 15:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Atak na baze Powinnosci

Postprzez Wheeljack w 29 Gru 2016, 00:40

Było niejednokrotnie. Taki urok gry, szkoda czasu na wojny frakcji. No chyba, że baaaaaardzo Ci na tym zależy, wtedy masz dwa wyjścia, albo wczytywać save sprzed wejścia do lokacji i liczyć, ze coś się łaskawie zmieni, albo zainstalować moda na wojny frakcji: viewtopic.php?f=48&t=9412
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Atak na baze Powinnosci

Postprzez Freelance w 29 Gru 2016, 14:38

No właśnie zauważyłem że w tej grze savy robia dziwne rzeczy np w trakcie walk na wysypisku jak solo odbijałem bariery na agroprom i zapisywałem gre po zabiciu 3 wrogow czwarty delikwent dojezdzal mnie i zabijal po wczytaniu save albo mial schowana bron i mial gdzies moja obecnosc albo kampił albo dojezdzał z innej strony. Miałem też tak ze po wczytaniu save pojawily sie na mapie agropromu misje zeby przejac bariery wraz z "oddziałem" niestety to ja w tym miejscu zje...em bo biegłem z ucieszona morda do agropromu i wpadłem w anomalie ktora mnie zabiła... Z drugiej strony teraz gdy juz sie dostałem do agropromu i zdobyłem bariery na wysypisko "Powinnosc" nie wiem czy to jakis bug nadmiar skryptow czy jak ale jakby rzuca do walki wszystko co ma. Ja nie mam czasu mojego trsa przeładować bo ciągle nacieraja a ziomki z wolnosci padaja jak muchy i musze sam odpierać szturmy przy czym gine bo mnie kamienuja granatami. Mam misje u Sacharowa ale nie moge sie przebić sam bo ci z powinnosci scigaja mnie po tym agropromie jak psa co najlepsze strzelaja z dystansu z ktorego normalnie by mnie nawet nie zobaczyli i nawet trafiaja jakby jakis buff do zasiegu i accuracy dostawali. PO wgraniu moda Program przestał działać. A po zmianie tej pierwszej linijki wywala błąd fsgame is corrupted...
Freelance
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 22 Gru 2016, 15:10
Ostatnio był: 19 Mar 2020, 15:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: Atak na baze Powinnosci

Postprzez kicaj w 07 Kwi 2017, 19:50

Z drugiej strony teraz gdy juz sie dostałem do agropromu i zdobyłem bariery na wysypisko.... to mnei rozwaliło koleś :P
kicaj
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 07 Kwi 2017, 17:57
Ostatnio był: 07 Kwi 2017, 19:50
Miejscowość: Kraków
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości