Brak plików DataBase (.db)

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Brak plików DataBase (.db)

Postprzez EGZOdaw w 03 Sty 2017, 22:15

Witam, mam wielki problem, otóż w Stalkerze Czyste Niebo oraz Zew Prypeci nie mam plików .db
W Stalkerze Cień Czarnobyla ten problem nie występuje: mam foldery Bin, gamedata, fsgame.ltx 15 gamedat.db, gamesite, publisher i kilka innych plików. Ale w Stalkerze CS i CoP mam foldery: Bin, levels, localization, mp, patches, resources oraz kilka plików. Nigdzie nie widziałem tego problemu, ani nie znam nikogo kto by taki miał, a w SoC świetnie bawiłem się w tych .ltx'ach, dlatego tu napisałem. A, w tych folderach levels itp. są pliki .db ale nie da się ich rozpakować żadnym unpackerem.
Mam wersje pudełkowe wszystkich części Stalkerów. Jakieś sugestie? Dam kozaki :) :wódka:
-----
EDIT: Problem rozwiązany
Ostatnio edytowany przez EGZOdaw, 05 Sty 2017, 16:48, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post EGZOdaw otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Wave.
Awatar użytkownika
EGZOdaw
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 27 Gru 2016, 21:44
Ostatnio był: 02 Sty 2020, 20:30
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: -1

Reklamy Google

Re: Brak plików DataBase (.db)

Postprzez DreyTG w 04 Sty 2017, 19:39

A patchowałeś może któregoś z nich na najwcześniejszy możliwy patch?
I always tell them, that I don't remember... I Always Lie...
Awatar użytkownika
DreyTG
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 06 Paź 2016, 20:50
Ostatnio był: 17 Sty 2023, 22:57
Miejscowość: Samłer In Sowjet Raszja
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości