CS specyficzny problem z cieniami

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

CS specyficzny problem z cieniami

Postprzez Stanisław w 09 Mar 2017, 07:57

Jako że postanowiłem odświeżyć sobie trylogię stalkerską, po ukończeniu jedynki zainstalowałem Czyste Niebo.
Oczywiście ustawiłem maksymalne ustawienia graficzne (komputer mam aż za mocny na tę grę), rozpoczynam
rozgrywkę i co widzę? Cień bohatera rozchodzi się na pół ekranu, a w miarę przemieszczania się przyciemnia obiekty
będące parę metrów ode mnie. Należy coś pozmieniać w configach? A może zainstalować inne stery do grafiki?
Awatar użytkownika
Stanisław
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 19 Cze 2016, 06:56
Ostatnio był: 25 Cze 2018, 07:01
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 7

Reklamy Google

Re: CS specyficzny problem z cieniami

Postprzez Pangia w 09 Mar 2017, 11:05

Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: CS specyficzny problem z cieniami

Postprzez Stanisław w 09 Mar 2017, 13:34

No dobra, to poprawiłem, ale teraz znowu normalne cienie wyglądają kanciasto i są rozmyte. Użyłem komendy z punktu 2.13, ale to nic nie dało.
Awatar użytkownika
Stanisław
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 19 Cze 2016, 06:56
Ostatnio był: 25 Cze 2018, 07:01
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 7

Re: CS specyficzny problem z cieniami

Postprzez Pangia w 09 Mar 2017, 20:00

A ten szczebelek niżej? :u3:

shaders_fix.zip
(191.21 KiB) Ściągnięto 219 razy

Spakowałem podwójnie, bo inaczej nie zmieściłoby się w limicie rozmiaru, ustawionym na śmieszne 300 kilobajtów. :u3:
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: CS specyficzny problem z cieniami

Postprzez Stanisław w 09 Mar 2017, 20:40

Dziękuję uprzejmie, można temat zamknąć (lub wypieprzyć do kosza jak kto tam chce) :wódka:
Awatar użytkownika
Stanisław
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 19 Cze 2016, 06:56
Ostatnio był: 25 Cze 2018, 07:01
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 7


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości