Bug w grze po zadaniu: Clearing the tunnels"

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Bug w grze po zadaniu: Clearing the tunnels"

Postprzez robert303 w 01 Maj 2017, 23:44

Witam,
nie znalazłem podobnego problemu więc pozwoliłem sobie napisać tutaj. Najogólniej mówiac wykonałem wszystko dokładnie tak jak jest na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=Hl-fI-u39TU
Problem polega na tym, że po wyjsciu z tunelu nie laduje mi się kolejne zdanie.. tylko ciągle jest napisane "leave the underground"....
Na pewno nie pomyliłem kolejności w zadaniu, tzn, zanim wyszedłem na powierzchnie wdrapałem się na drabinę, znalazłem "pendriv'a" czy jak go nazwać i uaktualniłem misje tak, że czerwony kursor misji wskazywał mi na wyjście (zreszta musiałem zmierzyć się z ognistą anomalia, dokłądnie tak jak na filmiku"
po wyjsciu w mniemaniu Frakcji powinność, zadanie wykonałem.. niemniej jednak nie moge dostać kolejnego ponieważ ciągle utknąłem właśnie na tamtym.. ciągle żółta strzałka wskazuje wejscie do tunelu (do którego zreszta wejść ponownie nie mogę bo "wymaga zezwolenia".
przeszukałem cały internet i nic nie znalazłem, nie wiem czy to jakiś bug czy może jednak jest głupi i coś pominąłem. z góry wielkie dzięki za pomoc.
robert303
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 01 Maj 2017, 23:35
Ostatnio był: 03 Maj 2017, 18:50
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Bug w grze po zadaniu: Clearing the tunnels"

Postprzez caleb59 w 02 Maj 2017, 09:14

Może jakiś skrypt nie zaskoczył, w Stalkerach jest często tak, że wczytanie poprzedniego stanu gry może pomóc - ogólnie zalecane jest robić dużo zapisów podczas rozgrywki bo nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: Bug w grze po zadaniu: Clearing the tunnels"

Postprzez max1071 w 02 Maj 2017, 09:29

Zgadzam się z tym co mówi caleb po prostu rób więcej save'ów.
ile razy miałem problem w razie co z gra wczytanie poprzedniego DZIAŁAJĄCEGO save dawało radę.
po prostu rób je częściej :)
Awatar użytkownika
max1071
Stalker

Posty: 135
Dołączenie: 04 Gru 2010, 13:07
Ostatnio był: 09 Cze 2023, 20:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 23

Re: Bug w grze po zadaniu: Clearing the tunnels"

Postprzez robert303 w 02 Maj 2017, 20:24

To prawda, kiedyś właśnie coś takiego mi pomogło (wczytanie poprzedniego save'a).. i tak też czytałem na forach, problem polega na tym, że mam ich chyba z 10.. głowiłem sie nad tą misją, i powtórzyłem ja 3 razy, odpisując wstecz z naprawde wielu savów i ciągle nic...
w kazdym razie dzieki za chęci ;/

------------------------

.. a nie ma jakiegoś patcha albo coś? gre kupiłem na steam, jak chciałem zainstalować patch 1.5.10 to okazało się, że gra jest już o niego zaktualizowana... a tak jak pisałem wcześniej, nic nie mogę zrobić, nawet jak zdobywam jakąś nowa lokalizacje to nie ma postępu w grze bo posiłki nie nadchodzą.. po prostu umarło.. wczytywanie save'ow tez nic nie pomogło.. czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł poza rozpoczeciem gry od nowa (o ile to w ogole cos pomoże)
z góry dzięki
robert303
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 01 Maj 2017, 23:35
Ostatnio był: 03 Maj 2017, 18:50
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 0

Re: Bug w grze po zadaniu: Clearing the tunnels"

Postprzez caleb59 w 03 Maj 2017, 13:02

Daj sobie z tym spokój - Czyste Niebo to przecież "poligon doświadczalny dla nowych technologii" GSC - sami o tym mówili w jednym z wywiadów - rób zadania fabularne, leć dalej, ukończ i odinstaluj...
Najsłabsza część serii do tego najbardziej zabugowana mimo patchy...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: Bug w grze po zadaniu: Clearing the tunnels"

Postprzez robert303 w 03 Maj 2017, 13:25

no właśnie bardzo bym chciał robić zadania fabularne problem polega na tym, że nie mogę bo mimo ukończenia jednego nie pojawia się kolejne - utknąłem na dobre
robert303
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 01 Maj 2017, 23:35
Ostatnio był: 03 Maj 2017, 18:50
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości