Pendrive Włóczęgi

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Pendrive Włóczęgi

Postprzez twoj_tata w 23 Lut 2018, 20:57

Udało mi się rozwiązać ten problem, oto rozwiązanie:
W głównym folderze gry otwieracie przy pomocy zwykłego notatnika czy Word'a plik o nazwie: "fsgame.ltx"
Szukacie linijki gdzie pisze: $game_data$ i usuwacie słowo "false", a zamiast niego piszecie słowo "true". Następnie w przeglądarce internetowej wpisujecie: http://www.megaupload.com/?d=PDR9RJ87
i sciągacie go na komputer. Przy pomocy WinRAR'a wypakowujecie go do głównego folderu gry.
Nie trzeba grać od początku, ale nie można już mieć wykonanej misji dla Wilka, który prosi o uratowanie brata.
Po przyjęciu misji od Wilka, zabijacie psy, eskortujecie brata do bazy. Po pojawieniu się napisu, iż misja jest wykonana pytacie się Włóczęgi czy coś dla was ma. On mówi, że ma informacje o skrytce, w której jest pendrive.
Miłej zabawy Panowie :D


Witam oto znalazłem takie rozwiązanie problemu pendriva którego namiary ma dać nam Włóczęga (ten od psów). Niestety link wygasł i tu moje pytanie czy ktoś wie co to był za plik?
twoj_tata
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 31 Sty 2018, 21:24
Ostatnio był: 27 Lut 2018, 22:14
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości