Wywiad z Dmitriy Iassenev'em - twórcą AI do Stalkera

Wania żeni się z Zombie! Łapówki oficjalnym środkiem płatniczym! Nowości mogą być przytłaczające.

Wywiad z Dmitriy Iassenev'em - twórcą AI do Stalkera

Postprzez trojanuch w 28 Lut 2008, 00:29

Hej,

Natrafiłem na bardzo ciekawy wywiad z osobą odpowiedzialną za system AI w Stalkerze. Jest trochę frustrujących informacji o tym 'jak miało być', trochę ciekawostek o tym jak jest, no i oczywiście trochę o tym jak będzie :)

Nie mam niestety czasu na tłumaczenie (z resztą nawet gdybym miał to nie jestem pewien czy byłbym w stanie, mimo, że z angielskim u mnie nie najgorzej), więc jeśli ktoś ma ochotę się podjąć to na pewno się przysłuży społeczności bo treść ciekawa i bliska wszystkim fanom Stalkera (nie mówiąc o osobach bawiących się w modowanie / tworzenie czegokolwiek związanego z AI).

LINK

Pozdrawiam!

EDIT: heh, wygląda na to, że kolega Dziarsky już podał powyższy link w topicu o CS :) W każdym razie wywiad b. ciekawy, więc równie dobrze może mieć oddzielny thread IMO :)
Awatar użytkownika
trojanuch
Modder

Posty: 430
Dołączenie: 17 Gru 2007, 07:31
Ostatnio był: 03 Lis 2021, 13:37
Miejscowość: Łódź
Kozaki: 160

Reklamy Google

Postprzez SandFighter w 28 Lut 2008, 08:55

Właśnie tutaj możemy poczytać o tym co zostało z gry wycięte po podpisaniu umowy z THQ. Jak oszpecona została symulacja życia A-Life, jak skryptowo musieli podejść programiści by sprostać THQ... A szkoda. Mimo wszystko mam nadzieję, że Stalker 2 będzie napisany zgodnie z dyrektywami GSC, tak jak miało to wyglądać w alphie Oblivion Lost.
SandFighter


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00


Powróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość