Stalker is (zdaje sie...) done!

Wania żeni się z Zombie! Łapówki oficjalnym środkiem płatniczym! Nowości mogą być przytłaczające.

Stalker is (zdaje sie...) done!

Postprzez Touchdown w 06 Sty 2006, 23:02

Przeczytajcie to spokojnie i uwaznie. Sami ocencie ile w tym prawdy.

Jak donosi ukrainski serwis Stalker-World ( http://www.stalker-world.com.ua/eng/index.htm ):

"Otrzymalismy informacje, ze GSC ukonczyli prace nad stalkerem. Obecna wersja ma cala fabule, 20 poziomów [czyli czesci calosciowej mapy - Touchdown] i wszystkie inne elementy. Innymi slowy, wersja finalna. Jedynymi rzeczami, których jeszcze nie ma, sa filmiki, które zostana stworzone przez THQ.
W odniesieniu do tego spodziewamy sie rozpoczecia kampani reklamowej. Oznacza to, ze wszystko jest w rekach THQ i stalker powinien zostac wydany w przeciagu 6-8 miesiecy."


Info (a raczej autentycznosc) potwierdza Don Reba [admin Oblivion-Lost] i SNIPER-X:

"(...) GSC skonczylo swoja dzialke pracy nad stalkerem. (...)"

Z tym ze SNIPER-X twierdzi, ze "Technicznie gra ma status gold, tylko ze nie ustalono zadnych dat", a Don Reba, ze nadal jest to beta.


Teraz wnioski. Nie od dzis wiadomo, ze to THQ blokuje stalkera. Wiadomo równiez, ze, gdyby nie nasze kochane THQ, stalker wyszedlby w pierwszej polowie 2006. Co mozna z tego traktowac definitywnie jako prawde... moim zdaniem fakt, ze GSC zrobili to co mieli zrobic. To raczej tylko potwierdzenie przypuszczen, ze GSC naprawde zblizalo sie do konca produkcji, kiedy twierdzili, ze tak jest.

Info nie pojawilo sie na oficjalnej stronie zapewne dlatego, ze GSC nie chca naglasniac tego, ze skonczyli gre, póki THQ nie ustala tego co lezy w ich kompetencjach.

...

Mimo wszystko nikt z GSC nie wyszedl i tego nie powiedzial, wiec mozna to info uznac za plotke... ale z drugiej strony nie jest to jakas niespodzianka (przynajmniej dla mnie, w koncu od jakiegos czasu oficjalnie informowano, ze produkcja stalkera zbliza sie do konca).

Na chwile obecna wiemy na ten temat tyle. Póki co nie ma ani niezaprzeczalnych dowodów na prawdziwosc tego info, ani tez nie podlegajacych dyskusji ich "dementacji". W przypadku pojawienia sie poteznych ZA/PRZECIW, poinformuje o tym jak najszybciej.

Jak zwykle:
The Truth is Out Here...

Uzytkownik otrzymal pochwale.
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Reklamy Google

Postprzez mons w 06 Sty 2006, 23:24

czy nasze marzenie wlasnie sie spelnilo ? :)
czas pokaze...ja w TO wieze.
Awatar użytkownika
mons
Łowca

Posty: 485
Dołączenie: 26 Wrz 2005, 18:49
Ostatnio był: 26 Kwi 2011, 17:43
Miejscowość: Stolica
Kozaki: 1

Postprzez Erjot w 06 Sty 2006, 23:26

"Nius" potwierdza wysoki poziom prowadzenia strony, tzn ze jest bardzo na biezaco z wszelkimi informacjami na temat gry. Swietna robota :D
Coz wiecej moge dodac czekam (nie)cierpliwie na dalsze informacje na ten temat
Awatar użytkownika
Erjot
Tropiciel

Posty: 299
Dołączenie: 09 Paź 2005, 15:19
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:15
Miejscowość: Poznan
Kozaki: 0

Postprzez SzErN w 07 Sty 2006, 00:15

po przeczytaniu tego newsa odczulem bardzo mily dreszczyk 8)
wiecej takich dreszczyków :twisted:
Awatar użytkownika
SzErN
Tropiciel

Posty: 386
Dołączenie: 11 Lis 2005, 13:56
Ostatnio był: 05 Maj 2009, 23:21
Miejscowość: okolice Kobierzyc woj.Dolnoslaskie
Kozaki: 0

Postprzez Fan w 07 Sty 2006, 01:09

NIe chce mi sie wierzyc ze Stalker pojawi sie w wakacje , czyli to jednak bedzie gwiazdka 2006 :wink: ale news jak najbardziej pozytywny :wink:
Awatar użytkownika
Fan
Ekspert

Posty: 777
Dołączenie: 06 Cze 2005, 20:56
Ostatnio był: 11 Wrz 2011, 15:23
Kozaki: 1

Postprzez panish w 07 Sty 2006, 01:29

Jak zwykle Touchdown musial wszystkim zaimponowac...

Kawal dobrej roboty bracie! Tlumaczenie, choc tylko na uzytek forum, bardzo staranne. Osmiele sie powiedziec nawet, ze masz dar do pisania. :!:

A tak to wiadomosc ta potwierdza to, co uwazalem o S.T.A.L.K.E.R.'ze od dawna - gra jest juz praktycznie gotowa, jednak THQ (nie wiadomo czemu) zmusza GSC do przekladania premiery. Naprawde, ale to naprawde nie wiem o co w tym chodzi...


PS Touchdown, moze zabrzmi to dosc dziwnie, ale dawno juz Ci to chcialem powiedziec. Dla mnie jestes WIELKI. Naprawde, szanuje Cie, podziwiam i ogólnie respect przez duze "R". Bez Ciebie forum to byloby po prostu... inne, gorsze, anonimowe jakies. Wiec nie ustaj w próbach, by kontynuowac swoja Misje Od Boga (jak ja lubie Blues... zwlaszcza Brothers). Z Toba nawet najdluzsze oczekiwanie na produkcje naszych braci zza Bugu nie bedzie nudne!


PS [Ufff... Ulzylo mi... Ej, co sie tak dziwnie na mnie patrzycie? Hej, fan, zostaw ten srubokret! monS - po co Ci ta wiertarka udarowa? Co? Nie, prosze nie!!! AAA...]
Awatar użytkownika
panish
Tropiciel

Posty: 391
Dołączenie: 07 Maj 2005, 16:36
Ostatnio był: 19 Lut 2018, 05:22
Miejscowość: Warszawa
Kozaki: 1

Postprzez mons w 07 Sty 2006, 01:40

panish napisał(a):PS Touchdown, moze zabrzmi to dosc dziwnie, ale dawno juz Ci to chcialem powiedziec. Dla mnie jestes WIELKI. Naprawde, szanuje Cie, podziwiam i ogólnie respect przez duze "R". Bez Ciebie forum to byloby po prostu... inne, gorsze, anonimowe jakies.


^jak wyzej^

BTW
panish napisał(a):monS - po co Ci ta wiertarka udarowa? Co? Nie, prosze nie!!! AAA...]


:D

monsiu, nie nabijaj ;>> - klawisz
Awatar użytkownika
mons
Łowca

Posty: 485
Dołączenie: 26 Wrz 2005, 18:49
Ostatnio był: 26 Kwi 2011, 17:43
Miejscowość: Stolica
Kozaki: 1

Postprzez Touchdown w 07 Sty 2006, 12:14

Nasze marzenie jest w trakcie spelniania ;).

Dzieki wszystkim za uznanie, a w szczególnosci panishowi za tak... hmm, kontrowersyjne i odwazne slowa. :D Sam nie wiem co powiedziec, ciesze sie VERY VERY MUCH... THX man!
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez ST4LK3R w 07 Sty 2006, 13:28

Dolaczam sie do wszelkich gratulacji dla Touchdown'a :) A co do samego newsa - cóz nam z dreszczyków, jak gra sie pojawi za pól roku, a moze pózniej...W tym roku wybieram sie do Czarnobyla, moze odwiedze GSC w Kijowie i bede mial wiadomosci z pierszej reki ;)? Jesli ukonczyli gre i pozostalo teraz tylko testowanie, tloczenie i marketing, to za niedlugo powinnismy sie doczekac oficjalnych wymagan, które z pewnoscia beda na poziomie 2 GHz, 1 GB RAM i GF 6 :]
AMD FX-8350 @4500 | Gigabyte GA-970A-UD3 | 2x 4GB DDR3 1600 Kingston | Gigabyte GF 660 OC | OCZ Vertex 4 SSD | OCZ ModXStream Pro 600W | Iiyama E2407HDS | Windows 7 Pro.

Canon EOS 550D | LG 4X HD | Fiat Stilo 2007 MultiJet 150 KM.
Awatar użytkownika
ST4LK3R
Retired

Posty: 1309
Dołączenie: 28 Lip 2005, 15:35
Ostatnio był: 17 Sty 2024, 12:18
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 9

Postprzez Fan w 07 Sty 2006, 14:09

Przylacze sie do innych , Touch szacunek :wink:
Hej , Panish , wez sie chlopie wkoncu za oc tego 7800GT , sam ciekaw jestem co to wyjdzie :P
STALK3R , powaznie do Czarnobyla sie wybierasz ?
Awatar użytkownika
Fan
Ekspert

Posty: 777
Dołączenie: 06 Cze 2005, 20:56
Ostatnio był: 11 Wrz 2011, 15:23
Kozaki: 1

Postprzez UCRC w 07 Sty 2006, 14:21

Hmmm, pewne jest to, ze nikt 6-8 miesiecy przed premiera nie ma wersji 'gold' bo zadnemu producentowi po prostu nie oplaca sie skonczyc gre pól roku przed planowana przez wydawce premiera i siedziec bezczynnie. Na pewno jeszcze kilka rzeczy zwiazanych z optymilizacja silnika i tych, które wyplyna podczas testowania zostanie zmienionych. Wersje gold sie robi na miesiac przed premiera.
Co do samego newsa, to sadze ze jest prawdziwy, chociaz inna mam opinie na temat tego, dlaczego premiera jest przekladana (jakby nie patrzec THQ tez zadnego interesu w tym nie ma).
Awatar użytkownika
UCRC
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:42
Ostatnio był: 15 Cze 2006, 12:01
Kozaki: 0

Postprzez LPKorn3324 w 07 Sty 2006, 14:39

rzeczywiscie info to zauwazylem dopiero dzis rano w kazdym razie na StalkerZone macie juz newsa:

http://stalker.games.pl/news.php?readmore=78

co do potwierdzen to na OL nie ma info ale jak sam Don Reba przyznal "bylo by to zawielkie przezycie dla fanów" (moze by go nie przezyli:D) i tak do konca powoluje sie na to ze nie jest to oficjalne info stad nie jest pewien czy dac to na glówna strone.

ze statusem gry to mam zdanie takie jak UCRC- gdyby byl to status gold to plyta "matka" powedrowala by juz do tloczni i w ciagu 2-4 tygodni w sklepach byla by gra. Z pewnoscia jest to beta, która wymaga jeszcze jakis usprawnien, dopracowania co nie zmienia faktu, ze CALOSC jest ukonczona czyli nic nowego juz sie tam nie pojawi.
Awatar użytkownika
LPKorn3324
Retired

Posty: 647
Dołączenie: 23 Kwi 2005, 13:46
Ostatnio był: 01 Lis 2014, 14:04
Miejscowość: Poznan
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości