E3 2006 vs S.T.A.L.K.E.R [oficjalny watek E3 2006!]

Wania żeni się z Zombie! Łapówki oficjalnym środkiem płatniczym! Nowości mogą być przytłaczające.

Postprzez ThaiWarrior w 14 Maj 2006, 02:45

Fan napisał(a):Tak na wstepie to znalazlem to, w sumie malo ma wspólnego, ale to nie istotne:
http://www.digit-life.com/articles2/games/stalker.html - luknijcie na wymagania i screeny [przeróbka][..]
[..]Na poczatku chcialem zlozyc podziekowania tym, którzy obstali za moja osoba:[..] ThaiWarrior[..]


Nie ma za co Fan poprosty troche Cie na tym forum polubilem ot co :P

wracajac do tego STALKER-a z linka od Fana: http://img61.imageshack.us/my.php?image ... ake1af.jpg
Zwroccie uwage na NPC-a w lewym gornym rogu , zapenwe to jakas nowa klasa ,nieopublikowana wczesniej przez GSC( zyja w Prypeci i chodza z koszykami na grzyby do pobliskiego "czerwonego" lasu)[nie no lolek przeciez :wink: ]
Latwo zauwazyc rowniez wysokiej jakosci miekkie cienie padajace na wylewke na mostku.
Jednym slowem DX10!!!!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zastanawia mnie ,czy ludzie potraktowali powaznie to co jest zawarte na tamtej stronie
Image
Awatar użytkownika
ThaiWarrior
Retired

Posty: 571
Dołączenie: 26 Lut 2006, 18:44
Ostatnio był: 11 Gru 2017, 22:00
Miejscowość: Zgorzelec/Żagań
Kozaki: 37

Reklamy Google

Postprzez AragorN w 14 Maj 2006, 08:13

Zauwazyliscie, ze na pierwszyn screenie ten osobnik trzyma bron z pewna lekkoscia.Jestem ciekaw czy bedzie taka "zbroja" dostepna u NPC ??
Image
Image
C z kreseczk± mi nie dzia³a :D.
Awatar użytkownika
AragorN
Stalker

Posty: 63
Dołączenie: 15 Lut 2006, 18:02
Ostatnio był: 16 Mar 2014, 11:33
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 0

Postprzez ST4LK3R w 14 Maj 2006, 08:39

Fan napisał(a):Tak na wstepie to znalazlem to, w sumie malo ma wspólnego, ale to nie istotne:
http://www.digit-life.com/articles2/games/stalker.html - luknijcie na wymagania i screeny [przeróbka].
.


Wspaniala stronka...Gdyby dzis byl pierwszy kwietnia, to potraktowalbym to z przymruzeniem oka...Ktos sie ladnie bawil - zdjecie + wkleic jakis element z gry i gotowe...Napisali, ze woda nie jest tak piekna, jak w H-L 2, ale wciaz ladna - no cóz, widocznie chca poprawiac nature :D Wymagania sa przepiekne, bo karte z 512 MB i 2 GB RAM ma moze w Polsce ze 100 osób :D Data premiery 2007 - ale czemu pisza, ze w Rosji, jak gra jest tworzona na Ukrainie???

Lockus (plus moje komentarze) napisał(a):Pros
Revolutionary graphics [fotografie z zalozenia musza wygladac wspaniale]
Luxurious sound [dzweki? Wystarczy wyjsc na chodnik]
Stunning AI [w zyciu sie tez kretyni trafiaja, wiec co za wspanialosci w AI?]
Interesting gameplay [jak w zyciu, jak w zyciu]
Perfect physical model [za fizyke podczas testów odpowiadala grawitacja 2.0 ;)]
Excellent wildlife models [no to pokaz no jakiegos screena]

Contras
Too scary to play at night [naprawde straszne, szczególnie przekladanie premiery]
Too realistic [realistyczne fotografie, niepasujace do nich modele broni, ale co ja moge wiedziec, nie mam 512 MB na karcie]


Boskie :)
AMD FX-8350 @4500 | Gigabyte GA-970A-UD3 | 2x 4GB DDR3 1600 Kingston | Gigabyte GF 660 OC | OCZ Vertex 4 SSD | OCZ ModXStream Pro 600W | Iiyama E2407HDS | Windows 7 Pro.

Canon EOS 550D | LG 4X HD | Fiat Stilo 2007 MultiJet 150 KM.
Awatar użytkownika
ST4LK3R
Retired

Posty: 1309
Dołączenie: 28 Lip 2005, 15:35
Ostatnio był: 17 Sty 2024, 12:18
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 9

Postprzez klawisz w 14 Maj 2006, 09:48

Fan napisał(a):klawisz napisal: Jeszcze raz powtórze: trzymam sie swojej decyzji i dwóch adminów (nie wymienie nicków) popiera moja decyzje bo mieli go równiez dosyc. Nie placzcie juz wiecej, pogadacie sobie z nim za miesiac poprzez forum.
Aktywni admini: klawisz,LPKorn3324,Soviet,deskath,panish [5] - nie przypominam sobie zeby ktos pisal, ze ma mnie dosc. He bana mialem zdjetego chyba po 10 min, tak klawisz jestes bardzo zdeterminowany w dzialaniu..


Rozczaruje ciebie: tylko LPKorn bronil i usuwal moje bany. Ale nie bawi mnie taka zabawa, wiec pomajstrowalem w MySQLu, do którego nikt prócz mnie z forum nie ma dostepu.

I juz na spokojnie oswiadczam, ze fan ma skrócony ban do 7 dni.
Ha, 10min? Chyba liczyles, ze moja nieobecnosc potrwa dluzej i po takim czasie nie napisze juz nic. Pomylka.

Chyba myslisz, ze panujesz nad tym forum. Otóz nie, panuja nad nim administratorzy.

Teraz juz mozesz zalozyc mi bana. To mój ostatni post.


Cieszylbym sie, ale wrócisz za kilka dni, tak zawsze jest :(
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 18:38
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Postprzez Touchdown w 14 Maj 2006, 10:17

S.T.4.L.K.3.R.
Bo to zdaje sie pojawilo sie na pierwszego kwietnia. :)
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez LPKorn3324 w 14 Maj 2006, 10:47

KONIEC ZABAWY

zrobil sie tu taki burdel, ze nawet czyscic mi sie nie chce!/ Klawisz-Fan myslalem, ze dla obu z was sprawa sie juz zakonczyla widac jest innaczej, szkoda.

Do reszty- to watek o E3 Które na dobra sprawe sie zakonczyly, a wy tu walicie teksty o jakis smiesznych artykulach 1 kwietniowych albo 10 razy zalicie sie nad sytuacja.
Awatar użytkownika
LPKorn3324
Retired

Posty: 647
Dołączenie: 23 Kwi 2005, 13:46
Ostatnio był: 01 Lis 2014, 14:04
Miejscowość: Poznan
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości