E3 2006 vs S.T.A.L.K.E.R [oficjalny watek E3 2006!]

Wania żeni się z Zombie! Łapówki oficjalnym środkiem płatniczym! Nowości mogą być przytłaczające.

Postprzez LPKorn3324 w 13 Maj 2006, 19:00

wiecej optymizmu naprawde wiekszosc z Was obraza sie jak male dzieki jak odbierze im sie lopatke loooz :)
Ktos pisal ze zbesztalem go na pure pc- raz ze nie zbesztalem, dwa dotyczylo to innej sytuacji niz tak od pc gamera uk.
Awatar użytkownika
LPKorn3324
Retired

Posty: 647
Dołączenie: 23 Kwi 2005, 13:46
Ostatnio był: 01 Lis 2014, 14:04
Miejscowość: Poznan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Pabcio w 13 Maj 2006, 19:02

Wiesz co, Touchdown? Mam jeszcze lepszy pomysl. Zamiast trailera niech wypuszcza to tech-demo i problem z bani :P Sami zrobimy screenshoty i trailery dla nich :twisted:
Awatar użytkownika
Pabcio
Łowca

Posty: 446
Dołączenie: 21 Maj 2005, 15:00
Ostatnio był: 19 Wrz 2017, 23:11
Kozaki: 2

Postprzez m3t3r' w 13 Maj 2006, 19:14

leeee ;'(.

Jak to bedzie gra w stylu "oo widze zmutowanego wilka! PAF PAF !! Patrz, za sciana jest ich wiecej" to sobie wmówie ze to jest najlepsza gra i bede 'zadowolony'
Image
Komora gazowa jest pusta, nastepuje zwolnienie blokady.
Awatar użytkownika
m3t3r'
Stalker

Posty: 100
Dołączenie: 28 Kwi 2006, 10:32
Ostatnio był: 18 Gru 2006, 00:16
Miejscowość: Rybnic
Kozaki: 0

Postprzez Pabcio w 13 Maj 2006, 19:17

Jak gra bedzie wygladala tak jak opisujesz, to bedzie jeszcze git :P Bedzie, bo o ile bedzie :roll:
Awatar użytkownika
Pabcio
Łowca

Posty: 446
Dołączenie: 21 Maj 2005, 15:00
Ostatnio był: 19 Wrz 2017, 23:11
Kozaki: 2

Postprzez SzErN w 13 Maj 2006, 20:00

Jadac rano na zajecia mialem przeswiadczenie, ze po powrocie poczytam sobie ciekawe i napawajace nadzieja informacje na temat gry, ze GSC wypusci w koncu oficjalnie cos do mediów niekoniecznie trailer(nie jestem az tak pazerny :wink: ) ale przynajmniej porzadne wielorakie foty z gry, ze cholera zaczna w koncu ta pieprzona kampanie reklamowa... i co?
Oczekiwania jak zwykle za wysokie, rezultat taki jak zawsze :evil: totalne przeciwienstwo tego czego sie spodziewalem: obcinanie i upraszczanie gry, sprowadzanie jej do zwyklego sztampowego FPS-a w którym mozna wylaczyc mózg, wprowadzenie skryptów do AI, totalna porazka :( Lecz przy calym tym natloku niekorzystnych informacji ciagle mam iskierke nadziei na to, ze finalna wersja pochlonie mnie bez reszty, i ze bede mógl spokojnie powiedziec, ze warto bylo czekac 8) HEHE Przesadny optymista ze mnie co :wink:
Awatar użytkownika
SzErN
Tropiciel

Posty: 386
Dołączenie: 11 Lis 2005, 13:56
Ostatnio był: 05 Maj 2009, 23:21
Miejscowość: okolice Kobierzyc woj.Dolnoslaskie
Kozaki: 0

Postprzez Organic Shadow w 13 Maj 2006, 20:06

A ja w kólko powtarzam - wyluzujcie, to TYLKO gra. Zajmijcie sie czyms pozyteczniejszym. Nie wiem, pojezdzijcie na rowerze, pochodzcie na basen, grajcie na jakims instrumencie. Co kto lubi. Z zaistniala sytuacja tj. rzekomym upraszczaniem gry, liczylem sie juz wczesniej. Zbyt duzo tego jak dla GSC, gdzie jak widac podchodzac do projektu byli to raczej zapalency, niz ludzie typowo nastawieni na zysk. Chcieli oddac klimat itd. i to paradoksalnie moze ich zgubic, a raczej juz gubi... Za piekna grafike, brak klimatu, siekanke serdecznie dziekuje.
Awatar użytkownika
Organic Shadow
Tropiciel

Posty: 389
Dołączenie: 29 Lip 2005, 12:49
Ostatnio był: 07 Mar 2007, 23:15
Kozaki: 0

Postprzez Pabcio w 13 Maj 2006, 20:10

Tak, ale jeszcze nie wiadomo jak bedzie wygladala gra, gdy wyjdzie na swiatlo dzienne (o ile to sie wogóle stanie). Eh, ale w sumie masz racje. Ide pojezdzic agregatem :P
Awatar użytkownika
Pabcio
Łowca

Posty: 446
Dołączenie: 21 Maj 2005, 15:00
Ostatnio był: 19 Wrz 2017, 23:11
Kozaki: 2

Postprzez Glock 17 w 13 Maj 2006, 21:39

Korn - nikt tu nie placze, ale trzeba przestac sie samemu oszukiwac (co robilem przez 2 lata)
i trzezwo spojrzec na cale te zamieszanie, robia nas w chu*a juz tyle lat, glupi bylem, ze tym razem mialem nadzieje na cos wiecej :lol:
Po tych uproszczeniach Stalker bedzie tylko troche bardziej klimatyczna strzelanka, a nawet tego nie moge byc pewien bo najnowsze screeny wygladaja troche "festyniarsko"
kiedys grafika w stalkerze byla bardziej realistyczna i oryginalna, chociaz nie bede ocenial na podstawie 4 screenów.

btw. dlaczego usuneliscie linka do maciusia z mojego posta ?
post byl na temat, link byl dla rozprezenia sytuacji nie rozumiem juz was
cos mi sie wydaje, ze nie tylko stalker padnie, to forum tez ma sie coraz gorzej
9x19mm

"Nie sztuką jest umrzeć, znacznie trudniej jest żyć!"
Awatar użytkownika
Glock 17
Stalker

Posty: 108
Dołączenie: 24 Sty 2006, 23:59
Ostatnio był: 31 Sty 2008, 14:19
Miejscowość: Łapy
Kozaki: 0

Postprzez ThaiWarrior w 13 Maj 2006, 22:05

Glock 17 napisał(a):Korn - nikt tu nie placze, ale trzeba przestac sie samemu oszukiwac (co robilem przez 2 lata)
i trzezwo spojrzec na cale te zamieszanie, robia nas w chu*a juz tyle lat, glupi bylem, ze tym razem mialem nadzieje na cos wiecej :lol:
Po tych uproszczeniach Stalker bedzie tylko troche bardziej klimatyczna strzelanka, a nawet tego nie moge byc pewien bo najnowsze screeny wygladaja troche "festyniarsko"
kiedys grafika w stalkerze byla bardziej realistyczna i oryginalna, chociaz nie bede ocenial na podstawie 4 screenów.

btw. dlaczego usuneliscie linka do maciusia z mojego posta ?
post byl na temat, link byl dla rozprezenia sytuacji nie rozumiem juz was
cos mi sie wydaje, ze nie tylko stalker padnie, to forum tez ma sie coraz gorzej


offtop
kryzys wieku sredniego :wink: :wink:
EOT
badz co badz, nawet jesli ze stalkera zostanie zwylka strzelanka z ciekawszym miejscem akcji, to itak w nia zagram chodzby dlatego, ze czekam na nia juz od 3 lat. Na co byly te leta wyczekiwania?? Na marne??NIE!!!!! chodzny STALKER stanie sie platformowka , to i tak w niego zagram ,a moje zainteresowanie nim nie zmaleje
Image
Awatar użytkownika
ThaiWarrior
Retired

Posty: 571
Dołączenie: 26 Lut 2006, 18:44
Ostatnio był: 11 Gru 2017, 22:00
Miejscowość: Zgorzelec/Żagań
Kozaki: 37

Postprzez Organic Shadow w 13 Maj 2006, 22:08

To sie nazywa prawdziwy fan[atyk]. Ja bym musial zmodernizowac kompa, na co sie na dzien dzisiejszy nie zapowiada, wiec raczej nie pogram sobie i moze tez dlatego podchodze tak obojetnie do tematu.

btw. klawisz - mialem napisac to w temaci "który to?!", ale ze go zamknales pisze tu. Ostatnia kwestia ode mnie w tej sprawie - pewne madre przyslowie mówi "prawdziwa cnota krytyk sie nie boi", natomiast jedno z praw Murphy'ego rzecze "nie klóc sie z glupcem bo ludzie moga nie zauwazyc róznicy" dlatego to koniec z mojej strony tego tematu.
Awatar użytkownika
Organic Shadow
Tropiciel

Posty: 389
Dołączenie: 29 Lip 2005, 12:49
Ostatnio był: 07 Mar 2007, 23:15
Kozaki: 0

Postprzez Fan w 14 Maj 2006, 01:42

Tak na wstepie to znalazlem to, w sumie malo ma wspólnego, ale to nie istotne:
http://www.digit-life.com/articles2/games/stalker.html - luknijcie na wymagania i screeny [przeróbka].
Duzo czytania, komu sie nie chce, niech zamknie strone.
Wlasnie wrócilem do domu i skonczylem czytac co wczesniej sie dzialo od 19, brakuje zdaje sie jakiegos tematu bo cos tam pisalem [niewazne]. Przeczytalem Topic "Który to?!" [chcialem to co pisze napisac tam, ale jest juz zamkniety]
http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?t ... sc&start=0 .
Na poczatku chcialem zlozyc podziekowania tym, którzy obstali za moja osoba: ponio11, Organic Shadow [szacunek], Pabcio [dzieki], limak122, ThaiWarrior, kolega od nocnych trailerów E3 :wink: [ jesli kogos nie wymienilem z tych kilku godzin sory, zaspany juz jestem].
Kilka komentarzy: [brak mozliwosci cytatów na zamknietym temacie]
klawisz napisal: "Nie buntujcie sie tez, bo to smiesznie wyglada"
Nie widze w tym nic smiesznego.
panish napisal: Moja reputacja i honor ucierpialy.
Nie przesadzaj, to ja jestem tu czarna owca :wink:
klawisz napisal: Jeszcze raz powtórze: trzymam sie swojej decyzji i dwóch adminów (nie wymienie nicków) popiera moja decyzje bo mieli go równiez dosyc. Nie placzcie juz wiecej, pogadacie sobie z nim za miesiac poprzez forum.
Aktywni admini: klawisz,LPKorn3324,Soviet,deskath,panish [5] - nie przypominam sobie zeby ktos pisal, ze ma mnie dosc. He bana mialem zdjetego chyba po 10 min, tak klawisz jestes bardzo zdeterminowany w dzialaniu..
klawisz napisal: Chcecie zniszczyc takie dobre forum? A moze fan chce?
To mój 529 post, gdybym chcial to naprawde zrobic [tylko po co?], zrobilbym to jakies 350 postów wczesniej.
Ja ludzi, którzy sa normalni kretynami nie nazywam. Zreszta fan nie dostal bana bezposrednio po wypowiedzeniu sie o petycji, tylko po obrazeniu mnie. -Spójrz na siebie, powtarzasz w kilku postach to prostackie slowo, obrazajac mnie po raz kolejny, znizasz sie do mojego poziomu "kretyna"? a sory zapomnialem, ty nawet nie masz poziomu, bronisz sie w malo elegancki sposób, zenada. Bezradnosc rodzi zlosc i zazdrosc.
I juz na spokojnie oswiadczam, ze fan ma skrócony ban do 7 dni. Ha, 10min? Chyba liczyles, ze moja nieobecnosc potrwa dluzej i po takim czasie nie napisze juz nic. Pomylka.
Teraz juz mozesz zalozyc mi bana. To mój ostatni post.
AM2 Athlon 64 3500+ Orleans + AC FREEZER 64 PRO
DFI Infinity NF SLI-M2/G
GEIL 2x512MB 533Mhz 4-4-4-12 Dual DDR
GALAXY 7900GS 1.2ns 540/1500 ZALMAN
MAXTOR Diamond Max10 200GB,SEAGATE Barracuda7 40GB
Creative SB X-FI Extreme Music + Logitech Z-5500 ; )
IIYAMA CRT 21" and Samsung LCD 37" ; )
TOPOWER SPW-400W and BIG TOWER
3DMark03:?k | 3DMark05:?k | 3DMark06:?k
Awatar użytkownika
Fan
Ekspert

Posty: 777
Dołączenie: 06 Cze 2005, 20:56
Ostatnio był: 11 Wrz 2011, 15:23
Kozaki: 1

Postprzez Boras w 14 Maj 2006, 01:59

Ludu wy robicie ze stalkera od razu duma, kutwa mac no przeciez toszto czysta hipokryzja, dobra robia nas w huja, okrajaja gierke, pewnie jej nawet nie wypuszcza, ale JESLI ja wypuszcza, to zdecydowanie bedzie dobra gra, nie zostawia w niej mutantow ktore rowno o godzinie 12:05 ida polowac na cos co spotkaja, i stalkerow ktorzy strzelaja do wszystkiego co zobacza, wy zabardzo dramatyzujecie, i a propo dramaturgii Fan ty tez nie dramatyzuj zostales nieslusznie zje*any, mialem podobna akcje na forum mojej szkoly, jezeli masz zamiar przestac pisac z powodu jednej osoby z ktora niemozesz sie dogadac to bedzie znaczylo ze zostales slusznie zje*any :D joke
Wyluzuj




A ja chcialbym jeszcze tylko napisac, ze jest to moj 6 post chyba dopiero, ale forum to czytuje od dawna, jest to najbardziej aktywne wg. mnnie forum.


p.s. gwiazdki oznaczaja cos co sie zaczyna na zje a konczy na bany (nie mam zadnych konkretnych banow na mysli ):)
Awatar użytkownika
Boras
Tropiciel

Posty: 286
Dołączenie: 21 Mar 2006, 14:42
Ostatnio był: 03 Sty 2016, 16:07
Miejscowość: Sie biara dzieci?
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość