Wiesci z frontu

Wania żeni się z Zombie! Łapówki oficjalnym środkiem płatniczym! Nowości mogą być przytłaczające.

Postprzez Omi w 20 Maj 2006, 21:29

Obawiam sie ze przez taka polityke ciecia, powstanie twor podobny do "Serious Sam"
Niech powycinaja jeszcze, to tyle z tego zostanie. :evil:
Mialo byc tak fajnie :roll:
Lepiej jak by przekazali projekt bo sie z tym juz mecza chlopaki sporo czasu.
Checi dobre ale wykonanie ich przeroslo.
Mysle ze przekazanie projektu by zapewnilo utrzymanie gry na zamierzonym pozniomie.
Moze nawet by wyszlo bez opuznien ;)
to tylko takie wspomnienie ..
Awatar użytkownika
Omi
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 07 Maj 2005, 22:53
Ostatnio był: 07 Cze 2006, 08:19
Miejscowość: Rybnik
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Organic Shadow w 20 Maj 2006, 22:54

Problem stanowi to, ze GSC bylo za malo znane i podpisujac umowe z THQ musieli przyjac na pewno nie tak korzystne warunki dla siebie. Gdyby to byli naprawde uznani developerzy, sprawy by wygladaly zapewne inaczej. A z tym gadaniem, ze bedzie drugi SS to juz histeryzujecie.
Awatar użytkownika
Organic Shadow
Tropiciel

Posty: 389
Dołączenie: 29 Lip 2005, 12:49
Ostatnio był: 07 Mar 2007, 23:15
Kozaki: 0

Postprzez Boras w 21 Maj 2006, 09:22

popieram organicznego cienia, histeryzujecie, gra wg. mniue jesli wyjdzie ;) i nie bedzie miala miliona bugow bedzie bardzo dobra, nawet bez spania i jedzenia, pozostaje jeszcze tyle mega fajnych rzeczy..... chociazby questy:D anomalie, wplyw artefaktow na walke (bo jeestem pewien ze bedzie duzy) wolnosc wyboru w ktora strone chcemy isc, ze stalkera nie powstanie doom w ciasnych korytazach ani serius sam rownie liniowy i z poziomem inteligencji ai rownym poziomowi mojej skarpetki:D
Core duo 1,86 stoj±ce na asusie p5w dh deluxe
2 giga ramu g.skill'a na 800
i moje dziecko ukochane radeon x1900xtx
cieszy mnie to niezmiernie
Awatar użytkownika
Boras
Tropiciel

Posty: 286
Dołączenie: 21 Mar 2006, 14:42
Ostatnio był: 03 Sty 2016, 16:07
Miejscowość: Sie biara dzieci?
Kozaki: 3

Postprzez ST4LK3R w 21 Maj 2006, 09:33

Boras napisał(a):popieram organicznego cienia, histeryzujecie, gra wg. mniue jesli wyjdzie ;) i nie bedzie miala miliona bugow bedzie bardzo dobra, nawet bez spania i jedzenia, pozostaje jeszcze tyle mega fajnych rzeczy..... chociazby questy:D anomalie, wplyw artefaktow na walke (bo jeestem pewien ze bedzie duzy) wolnosc wyboru w ktora strone chcemy isc, ze stalkera nie powstanie doom w ciasnych korytazach ani serius sam rownie liniowy i z poziomem inteligencji ai rownym poziomowi mojej skarpetki:D


Gra bedzie bardzo dobra...Bez spania, jedzenia, pojazdów, pewnie jeszcze ogranicza anomalie...Do tego dojdzie nijakie AI...No, gra ideal :] A co do reszty - Doom z zamierzenia jest chodzeniem po ciasnych pomieszczeniach, a Serious Sam mial byc typowa strzelanka typu 'zabije dzis 8664 wroga'...Nikt w Croteam nigdy nie mówil, ze gra bedzie wspaniala hybryda RPG i FPP, a o Stalkerze tak mówiono...
AMD FX-8350 @4500 | Gigabyte GA-970A-UD3 | 2x 4GB DDR3 1600 Kingston | Gigabyte GF 660 OC | OCZ Vertex 4 SSD | OCZ ModXStream Pro 600W | Iiyama E2407HDS | Windows 7 Pro.

Canon EOS 550D | LG 4X HD | Fiat Stilo 2007 MultiJet 150 KM.
Awatar użytkownika
ST4LK3R
Retired

Posty: 1309
Dołączenie: 28 Lip 2005, 15:35
Ostatnio był: 17 Sty 2024, 12:18
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 9

Postprzez Organic Shadow w 21 Maj 2006, 11:33

O S.T.A.L.K.E.R.'ze mówiono wiele rzeczy, jednak wiekszosc to bzdety. W najgorszym wypadku stalker bedzie bardziej rozbudowanym FPP, jednak wiekszosci osób nie o to chodzilo :? Sam z reszta jak pierwszy raz uslyszalem o tym projekci, ucieszylem sie, ze wreszcie bedzie cos naprawde ciekawego.
Awatar użytkownika
Organic Shadow
Tropiciel

Posty: 389
Dołączenie: 29 Lip 2005, 12:49
Ostatnio był: 07 Mar 2007, 23:15
Kozaki: 0

Postprzez Boras w 21 Maj 2006, 12:49

eeee tam same marudy z was, Pojazdow nie wywala, fizyki nie wywala, ai nie okroja w taki spsob jak wszyscy mysla ze okroili, przeciez wszyscy teraz w zasadzie lykneli programowania, wiec nap[ewno sie domyslacie ze oni nie zeskryptowali ai w taki sposob ze zawsze jak ty masz guna a potworek nie - to spierdzieli, jestem pewien ze ai nadal jest mega rozbudowane jeli chodzi o walke i jesli chodzi o zycie kiedy gracza nie ma obok,ja jedyne czego sie boje odnosnie strego lkera to ze sie zestazeje do jego wydania, albo cos sie ze mna stanie i nie beda mnie krevily gry,nie jestem jakims mega zapalencem, nie wyczekuje na niego, z zacisnietymi piesciami, ale nie lubie popadania w skrajnosc , mnie tez GSC i THq wkurzyli ale zostawiam ich w spokojua po stalkerze nadal sie spodziewam hitu
Core duo 1,86 stoj±ce na asusie p5w dh deluxe
2 giga ramu g.skill'a na 800
i moje dziecko ukochane radeon x1900xtx
cieszy mnie to niezmiernie
Awatar użytkownika
Boras
Tropiciel

Posty: 286
Dołączenie: 21 Mar 2006, 14:42
Ostatnio był: 03 Sty 2016, 16:07
Miejscowość: Sie biara dzieci?
Kozaki: 3

Postprzez Touchdown w 21 Maj 2006, 13:04

Czlowieku, ehh, ja naprawde nie wiem co powiedziec. Bledy, literówki, brak kropek, my tu piszemy po POLSKU (tak mi sie przynajmniej wydaje), albo przynajmniej zrozumiale.

Pojazdy moga wyrzucic. Nie jest to postanowione, ale istnieje taka mozliwosc.
Fizyka nie ma tu nic do rzeczy.
AI nie jest okrojone, to prawda. AI walki jest takie jakie bylo. Z tego co sie orientuje, wspomniane skrypty odnosza sie tylko do ludzkiego AI w czasie "pokoju" (tzn. nie walki) i byly juz wprowadzone w 2003.
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez ThaiWarrior w 21 Maj 2006, 14:20

jak wywala samochody to na gre ja stawiam krzyzyk. sam fakt posiadania lady albo lady nivy budowal klimat. tego elementu nie mozna usunac z gry, nie no to bedzie porazka na claej lini :? :? :x :x .
Image
Awatar użytkownika
ThaiWarrior
Retired

Posty: 571
Dołączenie: 26 Lut 2006, 18:44
Ostatnio był: 11 Gru 2017, 22:00
Miejscowość: Zgorzelec/Żagań
Kozaki: 37

Postprzez ST4LK3R w 21 Maj 2006, 14:33

ThaiWarrior napisał(a):sam fakt posiadania lady albo lady nivy budowal klimat


Jakasz sie??? Lady albo Lady Nivy??? :D A miala byc tam inna Lada??? Hmmm, chyba nie!
A co do Borasa, to doprawdy, brak mi slów...Nie wiedzialem, czy to zdania, czy ciag przypadkowych slów...No i Boras - na co maja wyrzucac fizyke z gry??? To co by to za gra byla :D Wszyscy by umierali na stojaco ;)
Pamietam fizyke z trailera, gdzie zestrzelony gosciu spadl na Nive, choc jesli fizyka jest od 3 lat na tym samym poziomie, to rewelacji nie bedzie..A to, ze wytna pojazdy jest co najmniej chore...Grajac w Far Cry tez sa duze przestrzenie, tez sa pojazdy (co prawda w ograniczonym stopniu) i jakos wszystko udalo sie pogodzic, ale widocznie Ukraincy nie potrafia...
AMD FX-8350 @4500 | Gigabyte GA-970A-UD3 | 2x 4GB DDR3 1600 Kingston | Gigabyte GF 660 OC | OCZ Vertex 4 SSD | OCZ ModXStream Pro 600W | Iiyama E2407HDS | Windows 7 Pro.

Canon EOS 550D | LG 4X HD | Fiat Stilo 2007 MultiJet 150 KM.
Awatar użytkownika
ST4LK3R
Retired

Posty: 1309
Dołączenie: 28 Lip 2005, 15:35
Ostatnio był: 17 Sty 2024, 12:18
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 9

Postprzez Boras w 21 Maj 2006, 14:56

Nie dziwie sie ze mnie nie zrozumieliscie :D ale faktem jest ze nie spie od wczoraj, bo wrocilem z pracy rano i jesli sie poloze to nie bede mial nic z mojego offa, tak jakos troche rozkojazony musialem byc, wracajac do tematu..... z ta fizyka bardziej mialem na mysli przesadzenie (celowe).Tak naprawde tworcy nie wycinaja wszstkiego jak leci, i ja jestem pewien ze samochodow nie wytna, moze istnieje taka mozliwosc, ale ja poprostu mam swoje przeczucie a jemu zawsze ufam i nigdy na tym zle nie wychodze, po za tym byli by skonczonymi kretynami, gdyb je wycieli.

A a propos zwrocenia mi uwagi (zdaje sobie sprawe ze slusznego) przez touchdowna, poprostu niebylbym soba jeze,i bym sie nie przyczepil....Jezeli pisze niezrozumiale to w jaki sposob jestes w stanie odpowiadac na mojego posta??:P
Core duo 1,86 stoj±ce na asusie p5w dh deluxe
2 giga ramu g.skill'a na 800
i moje dziecko ukochane radeon x1900xtx
cieszy mnie to niezmiernie
Awatar użytkownika
Boras
Tropiciel

Posty: 286
Dołączenie: 21 Mar 2006, 14:42
Ostatnio był: 03 Sty 2016, 16:07
Miejscowość: Sie biara dzieci?
Kozaki: 3

Postprzez ThaiWarrior w 21 Maj 2006, 14:57

S.T.4.L.K.3.R. napisał(a):
ThaiWarrior napisał(a):sam fakt posiadania lady albo lady nivy budowal klimat


Jakasz sie??? Lady albo Lady Nivy??? :D A miala byc tam inna Lada??? Hmmm, chyba nie!

heheh pomylilem moskwicza z lada[2103 http://www.autocentrum.pl/oceny_aut/Lada_2103.html ] , bo chodzilo mi o osobowke( wydawalo mi se , ze to walsnie Lada) i o Lade nive http://www.autolada.hg.pl/lniva.htm
Image
Awatar użytkownika
ThaiWarrior
Retired

Posty: 571
Dołączenie: 26 Lut 2006, 18:44
Ostatnio był: 11 Gru 2017, 22:00
Miejscowość: Zgorzelec/Żagań
Kozaki: 37

Postprzez Touchdown w 21 Maj 2006, 15:08

Boras
Jak sie postarac to mozna zrozumiec, ale chodzi o to, zeby pisac w taki sposób, zeby nie trzeba bylo czytac tego samego piec razy w celu wylapania sensu. ;)
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

PoprzedniaNastępna

Powróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości