Problem z komunikacją-help!hilfe!pomożecie :)

Kolejka dla wszystkich! Nikt nie będzie pił sam! Krzyczał głośno Łysy dosiadając się do ogniska.

Problem z komunikacją-help!hilfe!pomożecie :)

Postprzez Adriano47 w 12 Lut 2010, 09:52

Witam. Nie wiem czy do końca to odpowiedni dział na tego typu pytanie ale sory admin multi to moja działka więc mnie ciągnie.Problem polega na tym że podczas gry dzwięki ze stalkera przechodzą na skype co w trakcie meczu klanowego jest szczególnie irytujące dla ekipy z którą gram a jak wiecie komunikacja na meczu klanowym to 50 % sukcesu.Powiem tak sterowniki mam najnowsze pod kartę której używam próbowałem różne konfiguracje w menadżerze realteka tez nie pomogło. A moja machina jest zalakowana więc łapek tam wsadzić nie można.Stalkerzy pomocy bo PURE Clan walczy w zonie i nie pęka ostatnio same zwycięstwa więc zerknijcie doradzcie liczę na was. :wink:
Awatar użytkownika
Adriano47
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 16 Paź 2009, 18:40
Ostatnio był: 12 Kwi 2012, 00:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z komunikacją-help!hilfe!pomożecie :)

Postprzez Method w 12 Lut 2010, 10:32

Może po prostu ścisz dźwięki w opcjach w grze ? Albo zmniejsz czułość mikrofonu, tak aby nie wyłapywał dźwięków z gry
Image
Awatar użytkownika
Method
Weteran

Posty: 561
Dołączenie: 16 Cze 2009, 21:32
Ostatnio był: 29 Mar 2022, 17:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 174

Re: Problem z komunikacją-help!hilfe!pomożecie :)

Postprzez Adriano47 w 12 Lut 2010, 12:30

Mica mam zintegrowanego ze słuchawkami a apropos głośności to tu niestety nic się nie da zrobić próbowałem zero efektu poza tym że nie słyszałem jak się do mnie podkradali :)
Awatar użytkownika
Adriano47
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 16 Paź 2009, 18:40
Ostatnio był: 12 Kwi 2012, 00:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 0


Powróć do Multiplayer

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości