S.T.A.L.K.E.R. Soundtrack by MoozE

Chór Armii Czerwonej skończył się na Kill 'Em all - pomyślał rozczarowany Naznaczony.

Postprzez Touchdown w 30 Mar 2006, 13:44

Panish, bez nadinterpretacji. Ja w zadnym wypadku nie atakuje twoich upodoban. Jesli faktycznie tak to zabrzmialo, to przyznaje sie do winy.

Porównalem muzyke ze stalkera do tej z Undergrounda bez zadnego specjalnego powodu, wspomniales o niej, wiec wykorzystalem twoja wypowiedz do tego porównania. Przeciez nie napisalem, ze muzyka z NFS mi sie nie podoba i równiez nie zwracam ci uwagi w kwestii twoich upodoban.

Ja, tak samo jak ty, wyrazilem tylko swoja opinie [Muzyka ze stalkera - jako podklad TAK, jako muza do sluchania NIE | Muzyka z NFS - do sluchania TAK, ale jako podklad budujacy klimat w stylu muzyki ze stalkera - NIE; i to NIE JEST atakowanie twojego gustu, tylko wyrazenie MOJEJ opinii].

Nie bardzo rozumiem tez wypowiedz co do samouwielbienia. Ja naprawde sprawiam takie wrazenie? Co mam zrobic, nic nie pisac, bo moze to zostac potraktowane jako samouwielbienie?

Nie jestem tu ani najwazniejszy, ani nie staram sie sprawiac takiego wrazenia.
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R. Soundtrack by MoozE

Postprzez LastEr w 08 Gru 2008, 20:53

(odgrzewanie kotleta, taa)

http://www.stalker-game.com/en/?page=soundtrack

Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę, ale na tej stronie jest miniaturka płyty i okładki soundtracka.
Czy został on wydany na cd? :o ew. czy da się go dopaść w Polsce?

Widziałeś kiedy był napisany ostatni post? Gratuluje nagrody "górniczku". - C16
wspomniałem o odgrzewaniu,nieprawdaż?xd
ImageImage
Awatar użytkownika
LastEr
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 29 Lis 2008, 00:07
Ostatnio był: 03 Gru 2011, 16:12
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R. Soundtrack by MoozE

Postprzez Czaro w 08 Gru 2008, 21:08

Wspomnieć nie wystarczy. Za odgrzewanie tematów są warny. Widziałeś kiedy ostatni post :?: 30 Marzec 2006 rok. To dość dawno. Temat zamykam.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Poprzednia

Powróć do Multimedia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości