Dźwięki z gry

Chór Armii Czerwonej skończył się na Kill 'Em all - pomyślał rozczarowany Naznaczony.

Dźwięki z gry

Postprzez Imbefalasion w 20 Lip 2008, 09:18

Z góry przepraszam za odświerzanie tematu (chociaż 2 tygodnie to nie jest znowu jakiś kawał czasu :)) oraz za ewentualny off-topic, no ale cóż, w gruncie rzeczy to też dotyczy soundtracków.
Otóż, czy można (a podejrzewam, że tak) wydobyć dźwięki announcer'a (tej babki, która mówi w multi np. awans na kolejny poziom itp.)? Jeżeli tak, to z racji, że się na tym nie znam, jak i nie mam S.T.A.L.K.E.R.-a, to ładnie proszę (:)) o umieszcze ich tutaj, ponieważ będą mi potrzebne.
Z góry dziękuje.

EDIT
Jako iż przeniesiono mój post, to zaznaczam, że treść może być nieco "oryginalna" :).
BTW (dla modów/adminów/kogokolwiek_o_wystarczającej_władzy :)): może się nie znam, ale po takiej ingerencji w post powinna być choćby niewielka notka, tak żeby nie było niedomówień. :)
http://www.stalkerpbf.jun.pl
"A prawda jest jedna - Polska wiecznie będzie trwać!
I nigdy nie zginie, póki żyjesz Ty i ja
To sprawa honoru, to sprawa życia każdego z nas
I nie ma odwrotu - jesteś z nami lub przeciwko nam!"
Awatar użytkownika
Imbefalasion
Stalker

Posty: 141
Dołączenie: 14 Paź 2007, 19:58
Ostatnio był: 17 Cze 2017, 19:50
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Dźwięki z gry

Postprzez Lejos w 19 Gru 2010, 18:24

Witam. Sorry, że odświeżam temat ale nie chce zakładać nowego. Chodzi o dźwięki z gry (dzięki anomalii, mutantów itp. itd.) Skąd można je wynaleźć? Szukając w necie też w zasadzie nic nie znalazłem. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam ;)
Lejos
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 22 Wrz 2010, 13:56
Ostatnio był: 20 Gru 2010, 11:21
Kozaki: 0

Re: Dźwięki z gry

Postprzez Canthir w 19 Gru 2010, 23:03

[tutaj] masz opisane jak się rozpakowuje archiwa gry, po rozpakowaniu zaglądasz do folderu sounds i cieszysz się tym co tam znajdziesz :)


Pozdrawiam
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты, не остановят "Долг", победоносной поступью идущей на помощь мирным гражданам всей планеты!

Kiedy idziesz do Strefy, to sobie za konotuj: z towarem wróciłeś - cud boski, z życiem uszedłeś - daj na mszę, kula patrolu - fart, a cała reszta - jak los zdarzy.
- A&B Strugaccy; Piknik na Skraju Drogi

Nie da się tu żyć bez gorzałki... Chcę już o wszystkim zapomnieć. Cholera, to samo dzień po dniu. Kiedy to się wszystko skończy? To chyba przeznaczenie... Daj mi spokój! Życie i tak jest do dupy.

zdjęcia Zony

Za ten post Canthir otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive AlexStalker.
Awatar użytkownika
Canthir
Opowiadacz

Posty: 309
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 19 Sty 2022, 16:46
Miejscowość: Szn
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 193

Re: Dźwięki z gry

Postprzez Lejos w 20 Gru 2010, 11:21

Super, dzięki Ci bardzo :D
Pozdrawiam.
Lejos
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 22 Wrz 2010, 13:56
Ostatnio był: 20 Gru 2010, 11:21
Kozaki: 0

Re: Dźwięki z gry

Postprzez mjrBrzoza w 22 Wrz 2013, 21:21

Teraz klikam ten link jak rozpakować i nie włącza się, jakieś wyjście :?:
mjrBrzoza
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 26 Mar 2013, 23:24
Ostatnio był: 18 Kwi 2014, 22:51
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: -1


Powróć do Multimedia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości