[S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Crew w 08 Lut 2017, 18:28

Zrób ktoś działającą wojnę frakcji dla fabuły, by zajmowały wszystkie tereny :)
ASUS ROG Strix G17 R7-6800H/32GB/1TB + 4TB/Win11 RTX3070Ti 240Hz
Awatar użytkownika
Crew
Łowca

Posty: 415
Dołączenie: 22 Lut 2008, 19:11
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 21:08
Miejscowość: Wałcz
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 19

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Mrcin w 09 Lut 2017, 15:58

Właśnie giną od śmigłowca :P a ja sobie po prostu nie popatrzyłem ile ma HP i zapisałem po śmigłowcu i stąd pytanie.
Mrcin
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 29 Sty 2017, 22:55
Ostatnio był: 19 Lut 2017, 13:55
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Majcher w 10 Lut 2017, 00:37

Jedyne czego brakuje w tym modzie to możliwość dołączenia do Monolitu.
Wchodzi stalker do autobusu, a tam kontroler.
Bez obaw prawdziwi faceci nie boją się wchodzić od tyłu...-Zulus
Awatar użytkownika
Majcher
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 22 Paź 2009, 20:19
Ostatnio był: 16 Lut 2017, 22:30
Miejscowość: Czerwone oko jestem wysoko
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 4

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez trolololo w 10 Lut 2017, 09:38

Miała być, ale Smoq znalazł pracę i założył rodzinę :u3:
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Mrcin w 19 Lut 2017, 13:55

hej monolit jak monolit, ale przydał by się bar, dzicz, można by jeszcze zrobić grę bardziej realną, jest już spanie, zmęczenie, głód i to jest świetnie Ale mi chodzi o drobnostki takie jak na przykład wymiana baterii w latarce :) można by też wprowadzić samochody, albo w sumie zrobić też kilka nowych frakcji.
Mrcin
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 29 Sty 2017, 22:55
Ostatnio był: 19 Lut 2017, 13:55
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez trolololo w 19 Lut 2017, 15:59

"Można by" :u3:

Ten mod jest wręcz legendarny jeśli chodzi o poziom oskryptowania. Aecystabilny silnik gry jest na nim napięty jak kajdany ultrafeministki aresztowanej za publiczne gorszenie ludzi i obnażanie się :u3:.
Bardziej po ludzku, to modyfikacja jest tak skomplikowana że nawet nowe bronie trudno dodać bez niszczenia gry, nie mówiąc już o dodawaniu całych map i frakcji!
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez sztajners w 05 Mar 2017, 00:15

Kilka /kilkanaście?/ stron wcześniej, ktoś pisał, że w pewnym momencie niektóre frakcje wybiją inne.
W pewnym momencie najemnicy wytłukli powinność - w miejscach gdzie byli handlarze powinności byli najemnicy, najemnicy w agropromie mieli przewodników itp. Siła powinności wynosiła zero.
Po jakimś czasie powinność znowu się pojawiła.
Pytanie: czy możliwa jest eliminacja frakcji? Dotąd mi się nie udało, komputerowi też.
sztajners
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 05 Mar 2017, 00:10
Ostatnio był: 09 Cze 2019, 22:48
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Pilot w 05 Mar 2017, 02:07

Dawno nie grałem, ale zapewne to się nie zmieniło i musisz faktycznie należeć do jakiejś frakcji i zająć jej bazę po przejęciu tych "technologicznych posterunków". Wtedy pokonana frakcja już się nie odradza, lecz można jeszcze spotkać jakieś niedobitki wałęsające się po lokacji dawnej bazy.
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez MrFler w 06 Mar 2017, 01:01

Jeżeli nie dołączysz do frakcji, to mimo wszystko będą one walczyć i jakieś mogą paść... jednak kiedy przyłączysz się do jednej z pozostałych, następuje całkowity reset wojny i wszystko zaczyna się od nowa... Aby wyeliminować frakcję, musisz zająć wszystkie kontrolowane przez nią punkty bazy (błękitne)... Jak kolega wcześniej napisał, możliwe będzie spotkanie niedobitków, ale naprawdę rzadkie...
If you see the flash, it's already too late...
"Go out there and give them hell, you were born to do this"
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky The Faction War - Kompani - skąd i kiedy "zdobyć" http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=48&t=9412&start=7956#p274865
Awatar użytkownika
MrFler
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 30 Paź 2011, 15:12
Ostatnio był: 17 Lip 2023, 21:37
Miejscowość: Tychy
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 20

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Sboov w 06 Mar 2017, 02:07

Hej, mam 3 pytanka:
1- u mechanika samotników ulepszylem wszystko co było możliwe mając 0RU. Po tych ulepszeniach miałem około -75 tysięcy, później jak chciałem u kogoś coś nawet sprzedać to piasalo, że niewystarczająca ilość RU
2-Nie działa mi szybkie wybieranie radia pod F1
3-nie ma cienja szasy, że mod będzie kontynuowany?
Sboov
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 06 Mar 2017, 01:43
Ostatnio był: 10 Mar 2017, 08:33
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Pangia w 06 Mar 2017, 11:09

Sboov napisał(a):1- u mechanika samotników ulepszylem wszystko co było możliwe mając 0RU. Po tych ulepszeniach miałem około -75 tysięcy, później jak chciałem u kogoś coś nawet sprzedać to piasalo, że niewystarczająca ilość RU

I gdzie tu pytanie? :u3:
Chciałeś zainstalować jakieś ulepszenie przedmiotu, którego naprawa była droższa niż to ulepszenie i jednocześnie nie miałeś na nią wystarczająco pieniędzy, ale miałeś na to ulepszenie. Taka głupota skryptów: wtedy naprawia ci broń i zostawia z ujemnym stanem konta, więc możesz sobie ulepszać ile chcesz. Z kolei przy handlu gra jakoś pokrętnie sprawdza stan konta gracza, przez co przy sprzedawaniu przedmiotów musisz mieć przynajmniej 0 rubli. Inaczej nic nie sprzedasz. Żeby wyrównać debet, musisz zarobić wystarczająco pieniędzy z misji, czyli w tym wypadku musisz w zasadzie skończyć grę, bo za przejęcie każdej z baz dostajesz 20 tysięcy rubli.
2-Nie działa mi szybkie wybieranie radia pod F1

:u3:
Mówi się trudno. Może masz coś tam już zbindowane?
3-nie ma cienja szasy, że mod będzie kontynuowany?

Nie.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Sboov.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Sboov w 06 Mar 2017, 12:05

Dzięki za odpowiedź.
Co do tego problemu z radiem, wystarczyło przeinstalować grę i na nowo moda zainstalować :)
Sboov
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 06 Mar 2017, 01:43
Ostatnio był: 10 Mar 2017, 08:33
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości