[Fraction commander]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: Fraction commander

Postprzez Idek w 26 Kwi 2013, 14:41

Można prosić o reupload ? link nie działa błąd 403
Idek
Tropiciel

Posty: 224
Dołączenie: 10 Lut 2011, 22:06
Ostatnio był: 22 Lip 2014, 16:27
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 20

Reklamy Google

Re: Fraction commander

Postprzez Pangia w 26 Kwi 2013, 15:17

Powinniście chyba przypiąć mój temat o pobieraniu z GameFront - byłby pretekst to dawania warnów :caleb:
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Fraction commander

Postprzez RadiaitonPL w 29 Maj 2013, 17:53

czy mógłby mi ktos opowiedzieć coś o tym modzie? (priv) najszybszy dostanie :wódka:
Michał
Awatar użytkownika
RadiaitonPL
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 29 Maj 2013, 14:49
Ostatnio był: 02 Lis 2013, 18:22
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -2

Re: Fraction commander

Postprzez MrBishin w 07 Lip 2013, 15:06

Hi

Żaden z liknków nie działa do pobrania tego moda. Mógłby ktoś wstawić? Acha no i czy można go używać razem z Stalker CS Complete.

I jeszcze jedno. Czy ten mod działa na zasadzie że nie musimy czekać aż odział z frakcji dotrze na miejsce posterunku(co nie raz zajmuje wieczność) tylko od razu przyzywamy ich na miejsce. Na razie ten "drobiazg" kompletnie dla mnie zabija Stalkera.;/
MrBishin
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 08 Cze 2013, 14:13
Ostatnio był: 11 Sie 2014, 12:27
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: -2

Problem z faction commander

Postprzez monolitanin w 15 Paź 2013, 17:21

Witam mam problem z modem faction commander.Przy ładowaniu wywal mnie do pulpitu i pokazuje buga. Z góry dzięki
monolitanin
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 27 Kwi 2013, 09:55
Ostatnio był: 09 Lis 2013, 21:27
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: -8

Re: Problem z faction commander

Postprzez smichal74 w 15 Paź 2013, 17:27

Pokaż loga z gry
gra oryginał ? jaki patch ?
Windows 10 pro,I5 7400,Rx 470 Gigabyte G1,8 Gb ram ddr4,XFX Core ts550w,MSI h110 pro-vd,Toshiba p300 1tb,Adata Su800 128gb.

ImageImage
Awatar użytkownika
smichal74
Tropiciel

Posty: 274
Dołączenie: 16 Mar 2012, 16:32
Ostatnio był: 13 Cze 2021, 19:42
Miejscowość: Zona/bar
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 45

Re: Problem z faction commander

Postprzez monolitanin w 16 Paź 2013, 07:30

Gra oryginał ,nie instalowałem żadnych patchów
monolitanin
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 27 Kwi 2013, 09:55
Ostatnio był: 09 Lis 2013, 21:27
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: -8

Re: Problem z faction commander

Postprzez Poldzer w 16 Paź 2013, 09:26

Zobacz pod jaką wersję jest mod i zobacz czy masz taką wersję gry.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Problem z faction commander

Postprzez StalkerCell w 16 Paź 2013, 19:33

Jak mnie to wk*rwia... :facepalm:
Jeżeli chcesz, by ci ktoś pomógł, to PODAJ LOGA Z GRY (żółta ramka u góry, scroll do góry, wciśnij scrolla i myszka do góry też działa). Tak trudno przeczytać regulamin i tą ramkę? Zaraz po admina pójdę, może on nauczy resztę problemowców-nielogowców. Noż kur*a :facepalm:
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57

Re: Problem z faction commander

Postprzez BeF1990 w 21 Paź 2013, 23:33

Witam, nie chce zakładać nowego tematu zresztą ten wydaje mi się, że pasuję do mojego "problemu".
Mianowicie gram sobie w Czyste Niebo z modem Complete + Absolute Nature 2 oraz Absolute Structures i chciałem dodać do tego wszystkiego Faction Commander 2.5 + patch + spolszczenie. Podchodzę już chyba dziesiąty raz do CS ponieważ zawsze wymiękałem po zabugowanych wojnach frakcji i teraz postanowiłem wspomóc się Faction Commanderem, który potrafi rozwiązać wiele niedociągnięć w grze. Niestety kiedy wrzucę wszystkie pliki z tego moda do gamedata, z gry znikają jakby niektóre funkcje z Complete (np. esc + F1 nie działa oraz handel ze wszystkimi). Na pewno stoi za tym nadpisanie plików z FC, jednak nie mam pojęcia jak wgrać te wszystkie mody aby wszystko ze sobą współgrało. Czy jest możliwość zainstalowania tych wszystkich modów tak aby się wzajemnie nie nadpisywały i abym mógł korzystać z dobrodziejstw każdego z nich?? Jeśli tak bardzo proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
BeF1990
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 25 Wrz 2011, 11:43
Ostatnio był: 28 Wrz 2020, 21:50
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 1

Re: Problem z faction commander

Postprzez Juraszka w 22 Paź 2013, 05:37

Jest możliwość... ale wymaga to pewnej znajomości budowy plików gry oraz odpowiednie narzędzia - polecam Notepad++ z pluginem compare... dzięki temu programikowi, możesz bez problemu porównać dwa pliki (np. ten co chce się nadpisać z FC i ten który ma być nadpisany z Complete) i używając własnej głowy oraz pewnego schematu jesteś w stanie stworzyć plik zawierający obie treści - oczywiście będzie to wymagać kilku zmian np. przypisania innych klawiszy bo jeżeli Complete posiada coś pod ESC+F1 a wiem, że FC na pewno coś tam posiada to musisz zmienić funkcję na inny klawisz.

Prawda jest taka, że wymaga to dużej ilości pracy oraz czasu i chęci a co najważniejsze to cierpliwości.
Mi kiedyś udało się połączyć Faction Commander'a 2.5 i Władcę Zony dla CS'a ale to była zabawa z jednym plikiem i zajęło mi to jakiś tydzień - może jesteś zdolniejszy ode mnie i szybciej ogarniesz te pliki...

Jedynie, mogę życzyć Ci powodzenia w tej pracy!
Związki na odległość to ch*j, a czołgi same się nie zatankują, pamiętaj.
Wave

Zostawiasz wóz na parkingu pod Tesco i jedziesz do sąsiedniego miasta to ch*j wie co się z nim może stać.
Wave
Awatar użytkownika
Juraszka
Łowca

Posty: 492
Dołączenie: 21 Cze 2010, 11:08
Ostatnio był: 21 Lut 2020, 16:06
Miejscowość: Gniezno
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 70

Re: Problem z faction commander

Postprzez BeF1990 w 22 Paź 2013, 11:30

O kurde... Trochę zabawy widzę z tym będzie.
Jakaś podpowiedź od bardziej doświadczonych/obeznanych w temacie osób. Od czego najlepiej zacząć?? Co edytować itp??


EDIT: Dobra wcale nie było to takie strasznie skomplikowane jak mi się na początku wydawało. Wystarczyło pozmieniać kilka linijek w paru plikach i gotowe. :) Udało się i teraz wszystko pięknie śmiga.

Właśnie przejąłem całe bagna dzięki FC. Spawn jednostek to dokładnie to czego potrzebowałem. Na reszcie będę mógł przejąć bazę bandytów na wysypisku. :D

Jeśli ktoś chce Faction Commander 2.5 (patch + spolszczanie) kompatybilny z Complete v1.1.3 to dajcie znać. Paczka zajmuję 10MB.

U mnie na patch'u 1.5.10 z modami Complete v1.1.3, Absolute Nature 2 oraz Absolute Structures wszystko idealnie działa. :)


EDIT2: Poniżej link do "mojej" paczki:

Faction Commander 2.5 + patch + spolszczenie (wersja Complete v1.1.3)

Za ten post BeF1990 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Eros.
Awatar użytkownika
BeF1990
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 25 Wrz 2011, 11:43
Ostatnio był: 28 Wrz 2020, 21:50
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości