[S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez trolololo w 08 Gru 2014, 18:45

aha dzięki, ale jeszcze zbiórka
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez Pangia w 08 Gru 2014, 20:59

No k♥rwa. To przecież oczywiste, że robią zbiórkę w punkcie, w którym stoisz (a dokładniej w najbliższym dostępnym posterunku, w TFW na mapce są one pooznaczane, jest też inna mapa do waniliowej gry z podpisanymi tego typu lokacjami).
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez Koniak w 14 Lut 2015, 19:24

Wie ktoś jak przywrócić oryginalne pancerze czystego nieba chodzi mi o kolorystyke?
i czy można włączyć lektora bo bez niego gra nie ma już tego uroku.
Edit: ok chyba znalazłem sposób: wypakowałem oryginalne pliki głosów i podmieniłem, dam znać czy działa :)
OS: W7 HomePremium 64bit CPU:Amd fx-4130 3.8GHz;GPU:Gigabyte Radeon r7 260x 2gb; MOTHERBOARD:MSI 760g-p43; RAM:2x4GB GoodRam1333MHz;HDD:500GB WB; PSU:Thermaltake LP500W

Koniak
Wygnany z Zony

Posty: 135
Dołączenie: 11 Mar 2014, 18:42
Ostatnio był: 09 Maj 2016, 22:00
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 18

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez Pangia w 14 Lut 2015, 21:20

Pancerze są te same, głosy też. WTF?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez Koniak w 15 Lut 2015, 10:51

U mnie pancerze są w kolorze błota i nie było lektora ( z tym już sobie poradziłem)
EDIT: Ok podmieniłem modele i są niebieskie pancerze cs:)
OS: W7 HomePremium 64bit CPU:Amd fx-4130 3.8GHz;GPU:Gigabyte Radeon r7 260x 2gb; MOTHERBOARD:MSI 760g-p43; RAM:2x4GB GoodRam1333MHz;HDD:500GB WB; PSU:Thermaltake LP500W

Koniak
Wygnany z Zony

Posty: 135
Dołączenie: 11 Mar 2014, 18:42
Ostatnio był: 09 Maj 2016, 22:00
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 18

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez Vlk w 28 Kwi 2015, 09:35

Czolem!
Jestem tu nowy wiec od razu witam sie oficjalnie ;)
Mam male pytanko dot. moda.
Kiedy w oknie ekwipunku "najade" kursorem np. na bron, zamiast zwyklej nazwy pojawia sie linijka jakby z jakiegos configu (jestem zielony w modowaniu ale z tym mi sie kojarzy)-np. (Pisze z pamieci bo nie ma mnie teraz w domu) wpn_ak47_cos_tam i brak opisu .
Zakladam, ze o ile brak opisu moze byc normalna sprawa, to w przypadku nazw musialo sie cos skopac kiedy kopiowalem pliki (mimo, ze postepowalem zgodnie z instrukcja).
Czy ktos spotkal sie z podobna sytuacja/wie jak sobie z tym poradzic?
Z gory dzieki za pomoc ;)
Awatar użytkownika
Vlk
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 28 Kwi 2015, 08:40
Ostatnio był: 30 Kwi 2015, 00:06
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez Cromm Cruac w 28 Kwi 2015, 12:31

Możliwe, że mod jest tylko w wersji angielskiej i brakuje opisów broni jeśli grasz na polskiej wersji gry.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez Vlk w 28 Kwi 2015, 21:25

To chyba nie będzie kwestia tego (niektóre przedmioty mają pełen opis - np. exo CS czy spsa14).
+ Z tego co widziałem w temacie, menu główne ma w lewym górnym rogu opis opcji moda - u mnie tego nie ma.
Tutaj kilka screenów:

:

Image

Image

Image
Ostatnio edytowany przez Vlk, 28 Kwi 2015, 22:30, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Vlk
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 28 Kwi 2015, 08:40
Ostatnio był: 30 Kwi 2015, 00:06
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez Pangia w 28 Kwi 2015, 21:43

mod posiada spolszczenie kinowe (głosy bohaterów są po rusku, polski jest tekst)

A gra jest po angielsku. Nie dziwne, że nie hula, a to oryginał chociaż czy nie warto pomagać?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez Vlk w 28 Kwi 2015, 22:29

Ja nie z tych, którym "brakuje" 30zł na grę... no prawie ;)
Mam stary oryginał w polskiej wersji ale płyta jest już na tyle sfatygowana, że napęd jej nie odczytuje.
Trochę więc wstyd przyznać ale gram teraz na wersji zapożyczonej z neta, że tak powiem.

Czyli jeśli dobrze rozumiem, nie bardzo da się coś z tym fantem zrobić przy anglojęzycznej podstawce?
Dodam, że dialogi działają jak trzeba, podobnie jak część opisów przedmiotówv- zarówno oryginalnych jak i tych z moda.
Ostatnio edytowany przez Vlk, 28 Kwi 2015, 23:25, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Vlk
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 28 Kwi 2015, 08:40
Ostatnio był: 30 Kwi 2015, 00:06
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez Pangia w 28 Kwi 2015, 23:25

No powiedzmy, że ci wierzymy.
Zajrzyj do archiwum moda, znajdź gamedata/configs/text/pol i temu folderowi pol zmień nazwę na eng i wrzuć do tego samego miejsca w swojej gamedacie. Powinno zadziałać, ale będziesz miał mieszane napisy.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez Vlk w 29 Kwi 2015, 17:18

Powiedzmy, że dziękuję za ten kredyt zaufania.
Natomiast za radę dziękuję bez cienia ironii - działa jak trzeba ;)
Awatar użytkownika
Vlk
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 28 Kwi 2015, 08:40
Ostatnio był: 30 Kwi 2015, 00:06
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości