[SiGerous Mod Clear Sky] by GeJorge

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Nie umiem szukać nic a nic

Postprzez Pijawol w 30 Sty 2014, 19:41

Szukam moda na niewykluczające się ulepszenia broni i kombinezonów ( w tym nowych z SGM CS ).
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 17:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Reklamy Google

Re: [SiGerous Mod Clear Sky] by GeJorge

Postprzez SkullDagger w 31 Sty 2014, 03:03

Kod: Zaznacz wszystko
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 180
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ....e.r. - clear sky\gamedata\scripts\sim_combat.script:370: attempt to index local 'my_squad' (a nil value)

Nie ma tego scryptu w modzie. Pobrałem i polską wersję i rosyjską.
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 09 Paź 2022, 19:48
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Re: [SiGerous Mod Clear Sky] by GeJorge

Postprzez Alchemik w 31 Sty 2014, 04:33

Mam dwa pytania.
-Po fabule jest freeplay?
-Można dołączyć do jakiejś nowej frakcji, czy tylko tych co w vanilli?
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: [SiGerous Mod Clear Sky] by GeJorge

Postprzez Ranger801 w 31 Sty 2014, 17:11

1. Normalnie nie ma, ale wydaje mi się że ktoś na forum zrobił kiedyś taki dodatek do SGM CS który dodawał freeplay.
2. Tylko do tych co w vanilli.

Za ten post Ranger801 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Alchemik.
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94

Re: [SiGerous Mod Clear Sky] by GeJorge

Postprzez Pieseł w 20 Kwi 2014, 08:28

Recenzja moda po dwóch lokacjach...

BAGNA

Zaczęło się wręcz przezajebiście. Nowa postać, w dodatku bardzo sympatyczna, daje mi zadanie zabicia Barona. Jak dla mnie super. Idę na wieżę, emisja. Spoko. Sprzedaje eq u handlarza i zdobywam mój nowy kombinezon - kevlarową kurtkę. Biegnę na Bagna, eliminuje cele, zdobywam kasę. I tu jest problem. Za sześć wykonanych zadań zdobyłem raptem 2000RU i apteczkę. Okej, biegnę do oddziału CS i kupuję 4 oddziały ludzi za 500RU. Atakuję na plac maszyn. Wybici, przychodzą dwa kontrataki, a mi się kończy amunicja do strzelby. Patrzę... jest! Chaser. Biorę go, wracam do bazy, otrzymuję nagrodę i wymieniam nagrody za pancerz najemnika. Zostało 18000RU ale nic nie kupiłem. Wracam, zabijam Barona, zbieram dwa schowki dowódców Renegatów i sprzedaje zawartość. 21000RU. Południowe gospodarstwo przejmowali kumple. Przyjmuje drugie zadanie, przeprowadzenie oddziału cs na drugi koniec mapy. Zadanie przezajebiście trudne. Trzeba wybrać opcję 1 ponieważ w 2 oddział CS zaatakuje pijawa - predator. Trzeba wiedzieć że straty w ludziach niedopuszczalne. Doprowadziłem ich i poszedłem na Kordon...

KORDON

Witam pana, czas na atak. Przywitał mnie stalker, który został chwilę później rozje*any przez CKM. Ja uciekłem, wykonałem misję dla Wilka i pędem do Sida. Pobiegłem do Bazy Stalkerów zostawiając samotników na pastwę wojska. Wykonałem misję zabicia wojskowego karabinem SVD/SVU dzięki czemu mogłem wejść do bazy. Pogadam z Chaleckim, porobiłem misje dla handlarza, wybiłem wojskowych po czym poszedłem po skrzynkę. Załatwiłem Trusię który miał pendrive z schowkiem. Oddałem skrzynkę Sidowi, wykonałem misję dla Wilka po czym pędem na odległy posterunek. wyje*ałem stamtąd wojskowych oraz wziąłem schowek. Był w nim zestaw do naprawy kombinezonu oraz przezajebisty specjalny IL. Teraz idę na wysypisko wybić te szumowiny ;)

----------------
----------------

WIE KTOŚ GDZIE JEST ARTEFAKT PUSTAK?
Pieseł, a rangę Kot ma. To ci dopiero paradoks. - Alucard

Pieseł
Wygnany z Zony

Posty: 34
Dołączenie: 15 Kwi 2014, 15:32
Ostatnio był: 27 Kwi 2014, 16:19
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: -13

Szukam spawnera pod stalker clear sky SGM

Postprzez Siegiel w 31 Maj 2017, 20:21

Tak jak w temacie poszukuje spawnera do modyfikacji SGM 1.6 pod CS jeśli istnieje
Siegiel
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 20 Gru 2016, 19:51
Ostatnio był: 02 Cze 2017, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości