[R.E.B.O.R.N.] (O.D.R.O.D.Z.O.N.Y.) Duplikat 7.62

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [R.E.B.O.R.N.] (O.D.R.O.D.Z.O.N.Y.) Duplikat 7.62

Postprzez kondotierfred w 11 Cze 2017, 15:21

Pierwsza lokacja, podziemny lab na Radarze ( tak wyjdzie z późniejszej gry ) jest naprawdę do wykonania i konieczna, aby w dalszej grze nie pogubić się z jednym z ważnych zadań. Tylko trochę pomyślunku i czytania smsów i wyświetlanych informacji.
https://www.youtube.com/watch?v=K3vmAwpbWzI

No i moja rada, aby grać w poprawioną wersję moda, v7.63. Ona i spolszczenie jest na innym forum.
Awatar użytkownika
kondotierfred
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 08 Cze 2011, 21:31
Ostatnio był: 20 Cze 2023, 18:48
Kozaki: 25

Reklamy Google

Re: [R.E.B.O.R.N.] (O.D.R.O.D.Z.O.N.Y.) Duplikat 7.62

Postprzez Zwinny w 11 Cze 2017, 21:58

Strasznie skomplikowany jest ten mod z tego co widzę, nie wiem czy jeszcze w to zagram
Awatar użytkownika
Zwinny
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 23 Lip 2016, 17:48
Ostatnio był: 25 Lis 2018, 01:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 5

Re: [R.E.B.O.R.N.] (O.D.R.O.D.Z.O.N.Y.) Duplikat 7.62

Postprzez Tantalus w 27 Lis 2017, 23:23

Witam

Czy jest na forum jakaś cierpliwa osoba, która nieco pomoże mi z instalacją moda i znalezieniem odpowiednich plików z wygasłych już linków? Najlepiej na PW, aby nie zaśmiecać wątków. Z góry dziękuję.
Tantalus
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 08 Wrz 2017, 21:56
Ostatnio był: 29 Lis 2017, 20:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: [R.E.B.O.R.N.] (O.D.R.O.D.Z.O.N.Y.) Duplikat 7.62

Postprzez wloczykij556 w 10 Mar 2020, 16:11

Witajcie, Stalkerzy. Mam pytanie odnośnie obrażeń otrzymywanych, jak i zadawanych, oraz dziwnej animalii w kwestii wskaźnika zdrowia w R.E.B.O.R.N. Odmienne światy Doppelganger 7.63.

1. W którym pliku, którą linijkę muszę zmienić, by mutanty zadawały mniej obrażeń? Mam egzoszkielet, a zwykły pies, czy dzik zabija mnie jednym ciosem.

2. Chciałbym zadawać więcej obrażeń mutantom. W tym modzie są wielkie pająki, które mogę zabić tylko Grawigun'em. Chciałbym je zdejmować, np. Mossbergiem.

Oglądałem GP, to gość eliminował wszystko i wszystkich strzelbą - nawet Nibyolbrzyma NA 1 STRZAŁ! Aż takiej łatwizny nie chcę, ale te pająki i inne silne mutanty też chciałbym unieszkodliwiac ze "zwykłej" broni, a nie tylko specjalną. Tylko niekoniecznie jednym strzałem.

3. Co jakiś czas (niedługi) spada mi pasek HP. Okazało się, że to z głodu, choć nie miałem ostrzeżenia o tym, że mój Stalker jest głodny. Żadnego wskaźnika na HUD. Nie ma nawet opcji, by to włączyć. Irytujące jest, że dzieje się to, co kilka minut. Jak to zmienić? Nie mam żadnych artefaktów , które kolidowałyby z zaspokojeniem głodu, np. -3, itd.

Pomocy! :(
Intel Core i7-9750H (6c/12t/2.6 - 4.5GHz)
Kingston Fury Impact DDR4 SODIMM (2x8GB/2666MHz/CL15)
NVIDIA GeForce RTX 2080 (wersja pełna/8GB GDDR6)
SSD#1 (system): Samsung 970 EVO PLUS 250GB
SSD#2 (gry): Samsung 970 EVO PLUS 1TB
SSHD (pamięć masowa): Samsung 870 QVO 4TB
Awatar użytkownika
wloczykij556
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 31 Sty 2019, 17:46
Ostatnio był: 27 Sie 2019, 07:14
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości