[PYTANIE] Edycja avatara postaci

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[PYTANIE] Edycja avatara postaci

Postprzez GetOutOfHereStalker w 11 Cze 2016, 21:27

Byłbym wdzięczny gdyby ktokolwiek mógłby przesłać mi edytowany plik st_characters.xml z zmienionym jedynie avatarem Szramy na takie żołnierza czystego nieba (tylko nie susłowa albo lebiediewa tylko takiego normalnego jak można spotkać np. przy ognisku). Jeśli nie chcesz to nie musisz, ale to nie powód by mówić o mnie jako o leniwym ja po prostu nie umiem za wiele w temacie kodowania. Za wszelkie odpowiedzi dziękuję.
GetOutOfHereStalker
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 11 Cze 2016, 18:44
Ostatnio był: 13 Cze 2016, 19:54
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Edycja postaci

Postprzez Blooder w 03 Lip 2016, 13:57

Jest nawet taki mod. Jak znasz angielski to przeczytasz readme jak nie umisz to niestety: http://gamebanana.com/skins/52708
Blooder
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 01 Sty 2014, 17:12
Ostatnio był: 27 Lut 2019, 16:14
Miejscowość: Białystok
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 11


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość