[Udźwig] 500kg na pleckach.

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Udźwig] 500kg na pleckach.

Postprzez sakretsu w 12 Wrz 2010, 14:47

Użytkowniku ŁuKaSz, wdech, zacznij czytać, a będzie Ci dane, wydech. Wdech, Twoje save'y nie zostały skasowane, wydech! :O Szok, nie? :D [Wdech, wydech.]
Wdech, podmieniłeś pliczek "fsgame.ltx", w którym znajduje się linia odpowiedzialna za lokalizację plików z save'ami, wydech (nie za długo Cię przytrzymałem? nie wybaczyłbym sobie gdybyś doznał kalectwa przez niedotlenienie).

1. Wdech.

2. Odnajdź folder o nazwie "STALKER-STCS", zapisz sobie DOKŁADNIE ścieżkę do niego.

3. Wydech.

4. Znajdź "fsgame.ltx" w głównym folderze z grą, na samej górze podmień lokalizację folderu z save'ami, zapisz zmiany.

Mam nadzieję, że zaczniesz w końcu czytać/myśleć, a nie straszyć ludzi, że "łolaboga, mod skasował mi sejwy! i wiosło łukradł!".
It's not I am anti-social. I just don't like you.
sakretsu
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 08 Wrz 2010, 15:41
Ostatnio był: 12 Wrz 2010, 20:45
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Udźwig] 500kg na pleckach.

Postprzez Santa Kloss w 02 Mar 2016, 00:49

W jednej z poprzednich odpowiedzi wyczytałem, że ten mod podobno robi bug trapa i kaszani grę na 1.5.10. Nie mam ochoty tego sprawdzać, także chciałbym kogoś ładnie poprosić o napisanie tego na wspomnianą wersję :kotek:
Dziękujemy Ci, o Monolicie, za ukazanie nam zdradzieckich planów Twych wrogów.
Niechaj Twe światło oświetla dusze dzielnych żołnierzy którzy oddali swe życia w służbie Tobie.
Naprzód wojownicy Monolitu, pomścijcie swych poległych braci, błogosławionych jako że są w wiecznym zjednoczeniu z Monolitem.
Sprowadź śmierć na tych, którzy odważyli się sprzeciwić świętości Monolitu
O Monolicie, nie słyszymy Cię, dlaczego nas opuściłeś, o Monolicie? Oczekujemy Twoich rozkazów, o Monolicie.
- Monolith Preacher

Przetłumaczone przeze mnie z http://stalker.wikia.com/wiki/Monolith
Awatar użytkownika
Santa Kloss
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 02 Sty 2016, 07:31
Ostatnio był: 02 Lip 2016, 22:46
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 4 gości