[Money Mod/Hack] czyli jak zwiększyć ilość pieniędzy

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: Full kasy

Postprzez Kakaesiak w 27 Maj 2009, 19:16

mój problem polega na tym ze jak biorę lupę z 3 kropkami wpisuje nowa kwotę to nie wyszukuje mi nowych adresów
Kakaesiak
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 27 Maj 2009, 13:04
Ostatnio był: 14 Sie 2009, 16:30
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Full kasy

Postprzez Ainur w 04 Cze 2009, 19:36

A mi się nie chce dodać kasa...

No dobra, wybieram to ''xrEngine.exe'' i naciskam ok. Klikam w lupę i wpisuje moją obecną liczbę kasy. Klikam ok i pojawia mi się takie okienko czarne z liczbami, i taki pasek ładuje. Powyżej było napisane ''abort'' no ale tego nie wybrałem. Jak już się naładowało to wyszukało mi adresy. Ponownie włączam Stalkera i idę jednemu gościowy sprzedać coś. Znów minimalizuje grę. Wybieram lupę z trzema kropkami i w value wpisuje ilość kasy jaką chcę mieć, i znów to czarne okienko z liczbami mi się pojawia. Widać w nim zero, i potem naciskam ok. No i podobnie jak przedmówca nie wyszukało mi żadnych adresów. Nie zważając na to włączam zminimalizowaną grę, i zapisuje. Wczytuje uprzednią zapisaną grę i kasy nie mam. Tylko mam nadal taką samo jak po sprzedaniu.
Ainur
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 10 Maj 2009, 19:00
Ostatnio był: 01 Kwi 2013, 14:45
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Full kasy

Postprzez tolek73 w 05 Cze 2009, 01:54

Nie wiem jak to robicie ,mi działa w 2 stalkerach.Uruchamiasz stalka masz 40 lub 200 ,uruchamiasz program, szukasz gry ,otwierasz lupę ,wpisujesz ile masz klikasz ok, wylicza mnóstwo numerków , wchodzisz znów do gry ,zmieniasz swoją kasę (sprzedajesz,kupujesz) ,wychodzisz ,lupa 3 kropki wpisujesz to co masz ,ma zostać 2 POLA , klikasz na nie 2 razy przechodzą na prawo,tam klikasz znów 2 razy ,możesz dopisać ,dodaj 3- 4 zera jak chcecie .Najważniejsze ma być tylko 2 pola .JAK DODASZ ma działać.POzdro
Awatar użytkownika
tolek73
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 19 Kwi 2009, 18:45
Ostatnio był: 02 Lip 2016, 18:44
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -1

Re: Full kasy

Postprzez Ainur w 05 Cze 2009, 12:23

jeżeli adresy są dwa klikamy je podwójnie tak aby przeniosły się do prawego okna.

Pojawiły mi się dwa adresy. Ale jak mam je kliknąć podwójnie aby przeniosły mnie do prawego okna? Klikam je dwa razy, ale bez skutku. I, które to te pola?
Ainur
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 10 Maj 2009, 19:00
Ostatnio był: 01 Kwi 2013, 14:45
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Full kasy

Postprzez Ainur w 05 Cze 2009, 19:20

Może napiszę jak to robię.

Uruchamiam Stalkera CS. Naciskam Ctrl, alt, delete i gra się minimalizuje. Uruchamiam program, i otwieram open process. Wybieram xrEngine.exe, i naciskam poniżej pierwszą lupę od lewej. Wpisuje tam ilość kasy jaką mam (85) i naciskam ok.

Pojawia mi się coś takiego:

Image

Czekam aż ten pasek mi się cały załaduje, a jak już to ponownie wchodzę w Stalkera. Sprzedaję rzecz za 15, i mam 100. Znów minimalizuje Stalkera naciskam w to okienko ok. Zamknęło się i pojawia mi się ileś tych adresów. Klikam w lupę z trzema kropkami i wpisuje w value, 100000 (kasa, którą chcę mieć). Klikam w ok, i pojawia mi się takie same okno jak na screenie ale tylko z liczbą ''0''. Klikam ok, i nie pojawiają mi się żadne adresy. Wchodzę z powrotem Stalkera, i mam taką samą ilość kasy jak po sprzedaniu. Niby robię wszystko jak w instrukcji w tym wątku a nie mam kasy.

No dobra, postanowiłem to zrobić inaczej.

Zrobiłem wszystko tak samo ale jak już sprzedałem rzecz to znowu zminimalizowałem grę. Klikam w lupę z trzema kropkami i wpisuje w value 100. Ilość ile miałem po sprzedaniu. Pojawia mi się to okno znów, tyle że tylko z liczbą ''2''. Klikam w ok i pojawiają mi się dwa adresy. Na tym stanąłem. Co teraz zrobić?

Bardzo prosiłbym o odpowiedź gdyż chciałbym mieć dużo kasy. ;p

Na tym stanąłem
Ainur
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 10 Maj 2009, 19:00
Ostatnio był: 01 Kwi 2013, 14:45
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Full kasy

Postprzez Panczos w 05 Cze 2009, 19:36

wpisujesz w te dwa adresy ilość kasy ile chciałbyś mieć :) to tyle
Zona is brutal and full of zasadzkas Sory za pisownie.
Core 2 DUO E8400 3.00GHz
2x2GB RAM DDR3 GoodRam 1333 MHz
Asus GeForce 9800GTX +
Windows XP Home Edition SP3
Awatar użytkownika
Panczos
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 27 Wrz 2008, 09:22
Ostatnio był: 28 Cze 2012, 11:53
Miejscowość: Gostyń Ślask
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 1

Re: Full kasy

Postprzez SOLDI3R w 06 Cze 2009, 13:58

Ta sprawidzielm to i nic . Skad niby mam wziasc xrEngine gdy otworze nowy proces ... jezeli chcecie dzialajacego moda w ktorym nic nie trzeba wpisywac ani nic to prosze do mojego tematu viewtopic.php?f=48&t=5181 prosze kto wejdzie nie bedzie mial problemu z kasa ale tez nie zdabedzie odrazu 1 000 000 bo ja nie robie tematu dla tych co nie umieja grac tylko dla tych ktorym jest potrzebna pomoc w grze lub roznego rodzaju urozmaicenia .. :D
Im A Soldieer ... Warrior Of Zona !
That will become if you will peer to my eyes ?!
Remember This Questions ..
Awatar użytkownika
SOLDI3R
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 06 Cze 2009, 09:39
Ostatnio był: 31 Lip 2009, 22:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Full kasy

Postprzez tolek73 w 06 Cze 2009, 19:47

No dobra, postanowiłem to zrobić inaczej.

Zrobiłem wszystko tak samo ale jak już sprzedałem rzecz to znowu zminimalizowałem grę. Klikam w lupę z trzema kropkami i wpisuje w value 100. Ilość ile miałem po sprzedaniu. Pojawia mi się to okno znów, tyle że tylko z liczbą ''2''. Klikam w ok i pojawiają mi się dwa adresy. Na tym stanąłem. Co teraz zrobić?

Bardzo prosiłbym o odpowiedź gdyż chciałbym mieć dużo kasy. ;p

Na tym stanąłem[/quote]


Witam
Jak pojawiły Ci się 2 adresy to dobrze. Masz je po lewej stronie ,teraz najedź myszką na pierwszy i kliknij 2 razy ,i automatycznie otworzy Ci się po prawej stronie.To samo zrób z drugim adresem.Jak się pojawią tam zmień na jaką cyfrę chcesz np.miałeś 100 wpisz 1000000.Jeśli wpiszesz tak samo w dwóch adresach po prawej stronie,zamknij program i kupuj do woli.Pozdro
Awatar użytkownika
tolek73
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 19 Kwi 2009, 18:45
Ostatnio był: 02 Lip 2016, 18:44
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -1

Re: Full kasy

Postprzez Ainur w 06 Cze 2009, 19:50

Już rozwiązałem problem. Ale jak miałem już te dwa adresy to nacisnąłem ''Cheats list'' i pojawiło mi się okno po prawej stronie. No i zmieniłem tam zawartość kasy.
Ainur
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 10 Maj 2009, 19:00
Ostatnio był: 01 Kwi 2013, 14:45
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: [Money Mod/Hack] czyli jak zwiększyć ilość pieniędzy

Postprzez stalker51 w 31 Lip 2009, 17:07

No nareszcie znalazłem coś na problemy z gotówką wielkie dzięki za pomoc :D
I like me beat fast and my bas get low.


Airsoft ForEv'a <3
Awatar użytkownika
stalker51
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 31 Lip 2009, 13:30
Ostatnio był: 27 Sty 2014, 17:25
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 6

Re: [Money Mod/Hack] czyli jak zwiększyć ilość pieniędzy

Postprzez Miro81 w 28 Paź 2009, 16:13

fajny program, wszystko opisałeś w bardzo czytelny sposób, wypróbuje jego możliwości jeszcze w innych programych lub grach
Awatar użytkownika
Miro81
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 20 Cze 2009, 14:04
Ostatnio był: 18 Cze 2013, 14:27
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: [Money Mod/Hack] czyli jak zwiększyć ilość pieniędzy

Postprzez harioss w 24 Lis 2009, 15:03

witam, mi wysskoczyly 3 adresy, wzilem ja na prawa strone, zmienilem na ilosc ile chce miec kasy i na tyle mi zmienilo. Czy nie bede mial przez to jakichs problemow w dalszej grze?
harioss
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 20 Lis 2009, 00:16
Ostatnio był: 16 Wrz 2012, 10:47
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości