[S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Pangia w 27 Sty 2015, 20:16

Wyciąłem z Misery, chyba działa, bo wczoraj nie miałem głowy do modowania i nie wiem, czy wszystko wsadziłem. Na pewno nie ma tekstur, ale to mi już gra powie, które powinny być (chociaż tyle pożytku jest z X-Raya). Paczkę z amunicją wziąłem z twojego Spowiednika Zony.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez igla2008 w 27 Sty 2015, 20:23

FN miał być dodany w kolejnej wersji ;) Ok fajnie, że TT używa ruska mafia. Ale gdzie ona a gdzie koty w Kordonie. Według mnie broń nie trafiona. Ale Ty dodajesz jak będzie to super :)
http://forum.wojnyfrakcji.org/forum/index.php http://www.wojnyfrakcji.cba.pl/index.php :D Dziękuje dobranoc... znowu padło :D To już się robi tragiczne. Jak można cały czas tak nieudolnie tym zarządzać... Ale tak to jest jak cały czas te same osoby trzymają stołki choć dawno żadnych pomysłów już nie mają.
Awatar użytkownika
igla2008
Ekspert

Posty: 759
Dołączenie: 20 Sty 2012, 00:45
Ostatnio był: 17 Gru 2022, 10:30
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 48

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Junx w 27 Sty 2015, 20:25

Spoko, bierz jak coś trzeba z SZ śmiało. A słyszałeś o Shoker 1.99? Tam jest kilka ciekawych broni do wykorzystania.

Playlista:

Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Pangia w 27 Sty 2015, 21:30

Kurde, nie mam Flasha w Firefoksie, bo mi nie działa :E Ale Shokera kojarzę, głównie z niezłych animacji i przekombinowania w całej reszcie
Osobiście wolałbym nie dopychać więcej nowych broni, a jedynie wypełniać luki, które zostawia domyślna gra. TFW już to robi w fajny sposób, dodając Bizona (jako dodatkowy pistolet maszynowy obok MP5), Mosina, Toza z lunetą (jako budżetowe snajperki, które w odpowiednich rękach sieją grozę i zniszczenie), TRG-22 i PSG-1 (jako alternatywę dla duetu SWD/SWU). Osobiście zawsze mi brakowało pistoletów automatycznych, zawsze pragnąłem mieć w grze coś małego, ale mającego wystarczającą szybkostrzelność, aby móc zasypać wroga gradem kul w razie, gdyby podstawowa broń zawiodła – stąd ten Stieczkin i Glock, którego również zawsze chciałem mieć w grze. Do tego jeszcze trochę nowych broni na bazie starych (czyli specjalne wersje jak w SoC-u), duet PPSh-41/TT-33 (jako bronie przeżywające drugą młodość obok Mosina) i sądzę, że jest już wszystko, co trzeba, żeby każdy znalazł sobie coś dla siebie, jednocześnie nie zabierając ochoty z poszukiwania innych broni. Osobiście zawsze targałem ze sobą Gwintowanego Spasa i nie wyrzucałem go nawet na dachach Elektrowni, gdy już dawno nie miałem do niego amunicji :P
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Junx w 27 Sty 2015, 22:33

Ale można zamienić podstawowe modele na nowe :)
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Pangia w 28 Sty 2015, 00:19

Ano można by w sumie, ale wolałbym nie przeciążać tego moda jeszcze bardziej, i tak TFW cienko przędzie, jeśli chodzi o stabilność.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Junx w 28 Sty 2015, 01:06

Ja w swojej historii tego moda mialem tylko jeden błąd, związany był z menadżerem broni więcej grzechów nie pamiętam. Można spróbować zamienić modele. Ja coś w weekend będę działał w tym kierunku, może coś wyjdzie z tego.
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Tajemniczy w 28 Sty 2015, 10:37

Albo zrobić oddzielną paczkę z tymi broniami, taki Arsenal Mod do TFW. Kto by chciał ten by sobie ją ściągnął.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez igla2008 w 28 Sty 2015, 12:39

Też można, pytanko czy zamierzasz przypisać tą broń od razu do frakcji? I jeśli jesteś w stanie to napisz jak to się robi. Bo z chęcią podłubałbym przy broniach niektórych frakcji od tak użytek domowy.
http://forum.wojnyfrakcji.org/forum/index.php http://www.wojnyfrakcji.cba.pl/index.php :D Dziękuje dobranoc... znowu padło :D To już się robi tragiczne. Jak można cały czas tak nieudolnie tym zarządzać... Ale tak to jest jak cały czas te same osoby trzymają stołki choć dawno żadnych pomysłów już nie mają.
Awatar użytkownika
igla2008
Ekspert

Posty: 759
Dołączenie: 20 Sty 2012, 00:45
Ostatnio był: 17 Gru 2022, 10:30
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 48

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Tajemniczy w 28 Sty 2015, 14:13

To była tylko propozycja dla Junxa/Pangi, ja sam się znam na modowaniu jak świnia na gwiazdach :caleb:
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Junx w 28 Sty 2015, 17:04

Ja jak coś to będę już korzystać z paczki z kolego Pangia, bo ma już trochę dodane a szkoda robić to samo drugi raz, modele będą z OWR 2.1, AO 2.4.1 i coś pewno z Shokera wezmę. Jeszcze pod Kupę muszę wziąć mod "STCoP Weapon Pack Final" bo tam też może jakiś "rodzynek" się trafi. Poza tym dodam pewno PP3 (Particle Paradise 3) i tekstury z MYSTERY.
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Pangia w 28 Sty 2015, 17:07

Wydaje mi się, że gamedata/configs/misc/weapon_tiers.ltx i pozostałe, dotyczące poszczególnych frakcji. Pierwszy podaje broń NPC po przejęciu określonej liczby punktów zasobów, pozostałe określają wyposażenie poszczególnych „oddziałów” (jest podział na szturmowca, żołnierza, medyka, snajpera i zwiadowcę). Stawiam, że tak, bo w gamedata/configs/gameplay/character_desc_xxx.xml nic nie ma, co by się zgadzało z tym, co widać w grze.
Co do mojej paczki to kombinowałem dodać jeszcze parę broni, ale jak to wyjdzie w praniu to się zobaczy.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt08 oraz 2 gości