[S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Pangia w 03 Maj 2016, 15:14

Anon Edition to Anon Edition. To osobny mod, nie żadna łatka na TFW, instalujesz tak jak każdego innego dużego moda.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Kretox w 03 Maj 2016, 15:32

Ale w jakiej kolejnosci. Bo troche tego jest.
Za darmo dostaje się tylko to, czego nikt inny nie chce. I śmierć. Śmierć też jest za darmo
Awatar użytkownika
Kretox
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 20 Sie 2014, 19:01
Ostatnio był: 03 Maj 2016, 16:30
Miejscowość: Ald' Ruhn
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 3

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Junx w 03 Maj 2016, 18:15

Na podstawę dajesz mod z mojego linku i tyle.
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Sans w 04 Maj 2016, 22:06

Rozumiem że prace na modem wstrzymane, a temat martwy? Bo z tego co zauważyłem, to smoq zawitał tu ostatnio rok temu.

--------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT

Ostatnio nawet zacząłem się "bawić" w plikach gry. Mam zamiar zamienić Powinność w Monolit. Aktualnie napisałem nowe (baaaaardzo proste) dialogi dla zwykłych wojaków tejże frakcji. Podmieniłem dwa modele powinności na te z monolitu. I jeszcze takie pytanie: Gdzie mogę zmienić standardowe wyposażenie danej frakcji? Bo chcę żeby powinność miała pancerze monolitu i nowe bronie, np Wintar BC albo Gaussa :D
Ostatnio edytowany przez Sans, 05 Maj 2016, 16:45, edytowano w sumie 1 raz
You're gonna have bad time.
Awatar użytkownika
Sans
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 04 Maj 2016, 21:22
Ostatnio był: 27 Cze 2016, 20:28
Miejscowość: Podziemie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Junx w 04 Maj 2016, 22:24

Można tak to nazwać, ale już była taka sytuacja i myślę, że smoq coś robi przy modzie tylko nie zagląda tutaj.
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez trolololo w 05 Maj 2016, 16:34

Miejmy na to nadzieje. @Junx, dłubiesz coś przy Anno Edition :suchar:? Bo jakby nie patrzeć, to tera AE robi za aktualizacje...
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Junx w 05 Maj 2016, 17:42

trolololo napisał(a): @Junx, dłubiesz coś przy Anno Edition


Nie teraz przy Call of Chernobyl siedzę :)
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez trolololo w 05 Maj 2016, 20:18

No cóż, szkoda... Może kiedyś Smoq wróci
:

MOŻE...
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Sans w 06 Maj 2016, 22:39

Takie pytanie: Czy jest jakaś możliwość żeby "doinstalować" do TFW moda na nowy UI/HUD? :?: Bo ten standardowy... Znudził mi się. A po za tym, ten nowy naprawia parę błędów ze starego. Wiecie, co za odpowiedź. Stawiam :wódka:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT

PS
Żeby nie było zbędnych pytań:
Link do moda:http://www.moddb.com/mods/clear-sky-minimods/downloads/alternative-inventory
Screen:
:

Image
You're gonna have bad time.
Awatar użytkownika
Sans
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 04 Maj 2016, 21:22
Ostatnio był: 27 Cze 2016, 20:28
Miejscowość: Podziemie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Pangia w 08 Maj 2016, 00:05

Da się zmergować bez większego problemu, ale potrzebujesz przynajmniej Paint.NETa do przerobienia pliku z oknem ekwipunku, jako że smoq dodał skrypt pozwalający na wstawienie do slotu na podręczną broń również broń długą, przez co nie mieściłaby ci się ona w miejscu nań przeznaczonym.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Sans.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Sans w 08 Maj 2016, 09:49

@up Dzięki za pomoc.
Co do Anon Edition to mam pewien błąd... Polega on na tym że każdy tekst w grze wygląda tak: ml_hires2, mil_shovel_name, hello_mil_artifact14 itd. Tyczy się to wszystkich nowych dialogów/opisów które dodaje mod. Czasami również bez powodu mam czarny ekran i gra crashuje się bez bugtrapa. Najczęściej tak się dzieje gdy w opcjach wybieram zakładkę "sterowanie"
Liczę na jak najszybszą pomoc.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------EDIT
Dobra, zmiana języka z polskiego na angielski naprawiło problem z brakującym tekstem. Czy może jest jakiś patch na polską wersję tego moda?
You're gonna have bad time.
Awatar użytkownika
Sans
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 04 Maj 2016, 21:22
Ostatnio był: 27 Cze 2016, 20:28
Miejscowość: Podziemie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Pangia w 08 Maj 2016, 11:04

Skoro mod nie jest po polsku, to zapewne nie, bo jest niemal równie popularny wśród graczy co pola ananasowe w Polsce. Możesz spróbować wrzucić polskie pliki językowe z normalnego TFW, większość tekstów powinna działać, bo AE dodaje chyba tylko trochę przedmiotów i broni, więc tylko to, co nowe, nie będzie miało opisów.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość