[S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Total Faction War]

Postprzez WeteranMonolit w 30 Cze 2010, 15:24

No, cóż, zaczyna się fajnie (RUN!!!) :D, ale potem, gdy poprosiłem jednego ze stalkerów o poprowadzenie do bazy Czystego Nieba na ekranie ładowania pojawił się kursor windowsa i wszystko się poszło...
Awatar użytkownika
WeteranMonolit
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 15 Lut 2010, 19:22
Ostatnio był: 01 Kwi 2013, 21:15
Miejscowość: Pripiat
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Total Faction War]

Postprzez Adam w 30 Cze 2010, 15:44

A ja jestem zawiedziony tym modem :( Myślałem, że będzie można wybrać sobie jakąkolwiek frakcję, nazwać bohatera i walczyć (podobnie jak w SoCowym modzie Freeplay). A tak to ciekawe w tym modzie jest tylko to, że można dowodzić przynajmniej jednym osobnikiem.

Run! też mnie zaskoczyło :D
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: [Total Faction War]

Postprzez smoq2 w 30 Cze 2010, 15:59

@ WeteranMonolit - Wlasnie robimy patcha ktory naprawi CTD ktory pojawia sie po wybraniu Bagien jako pierwszego celu. Za niedlugo bedzie dostepny.

@ Adam - Zmiana nazwy bohatera nie jest mozliwe w trakcie gry. O ile sie nie myle, to nie da sie napisac takiej funkcji w skryptach zeby umozliwiala taki zabieg. A frakcji do wyboru masz az 6 i w sumie caly mod polega na tym ze przylaczasz sie i walczysz. :) W sumie i tak opcje dowodzenia oddzialami badz kompanami sa bardzo rozbudowane, i chyba nie sklamie jesli nawet najbardziej wsrod wszystkich modow jakie mamy do Stalkera. :)
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [Total Faction War]

Postprzez Adam w 30 Cze 2010, 21:34

Hmmm jakoś tu im się udało nazwać go Durid czy jakoś tam i tak samo było w Freeplayu.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: [Total Faction War]

Postprzez smoq2 w 30 Cze 2010, 22:39

Adam napisał(a):Hmmm jakoś tu im się udało nazwać go Durid czy jakoś tam i tak samo było w Freeplayu.


Tak, udalo nam sie go nazwac Durad, ale zmiana ta jest wprowadzana przez silnik gry przy rozpoczeciu nowej rozgrywki. Jednak nie da sie zastosowac takej opcji w samej grze zeby mozna bylo zmienic imie bohatera z poziomu np. menu glownego. Rozumiemy? :)


I polecam sciagnac kolejnego patcha z forum GSC.
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [Total Faction War]

Postprzez Floper Szczur w 01 Lip 2010, 16:04

Mod zapowiada się ciekawie i mam nadzieje ze mocno poprawi wojny frakcji(ile razy trzeba było utrzymać posterunek żeby jacyś idioci z przyjaznej frakcji go przejęli bo samemu nie można.) bo mnie zaczęły nudzić po wyjściu z kordonu.Szkoda ze jest po angielsku ale nie powstrzyma mnie to przed sprawdzeniem go :D

smoq2 napisał(a): Dodalem 1 nowa frakcje do ktorej można sie przylaczyć - Najemnicy - ich głowna baza znajduje sie w Jantarze.
- Frakcje ktore chaca utrzymac dobre relacje z Samotnikami tj. Powinność, Wolność, Czyste Niebo i w szczegolnosci Opór, karza sankcjami za ich zabijanie.


Może źle zrozumiałem ale z tego wynika ze z 2 nowych frakcji można się przyłączyć tylko do Najemników.W takim razie dlaczego napisałeś ze Opór każe sankcjami jakby by był grywalną frakcją?
:

Tylko Monolit może was uratować.
Awatar użytkownika
Floper Szczur
Stalker

Posty: 82
Dołączenie: 01 Lip 2010, 02:08
Ostatnio był: 07 Sty 2013, 06:35
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 19

Re: [Total Faction War]

Postprzez smoq2 w 02 Lip 2010, 02:25

Floper Szczur napisał(a):Może źle zrozumiałem ale z tego wynika ze z 2 nowych frakcji można się przyłączyć tylko do Najemników.W takim razie dlaczego napisałeś ze Opór każe sankcjami jakby by był grywalną frakcją?


Ponieważ Opór jest grywalną frakcją. Idź do Kordonu i do starej bazy Samotników i zapytaj ich przywódcy. ;)
Opór to frakcja składająca się z byłych Samotników, którzy nie chcą aby inna frakcja zdobyła monopol na Zonę.

Spolszczenie jest w drodzę. Już prawie połowa została przetłumaczona.
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [Total Faction War]

Postprzez kamilfgangsta w 02 Lip 2010, 08:14

Jest w tym modzie Freeplay i możliwość powrotu z Limańska i elektrowni?
Awatar użytkownika
kamilfgangsta
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 29 Sty 2010, 20:52
Ostatnio był: 29 Cze 2012, 17:27
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 0

Re: [Total Faction War]

Postprzez smoq2 w 02 Lip 2010, 16:57

Freeplay to mod do Cienia Czarnobyla, nie Czystego Nieba.
ImageImage
Awatar użytkownika
smoq2
Legenda

Posty: 1502
Dołączenie: 27 Cze 2010, 02:05
Ostatnio był: 09 Paź 2019, 06:35
Miejscowość: Wrocław/Zielona Góra
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 497

Re: [Total Faction War]

Postprzez Skryty w 11 Lip 2010, 00:58

Bardzo mi się spodobał ten mod ;) Uwielbiam wojny frakcji, najwięcej czasu właśnie spędzam na takich wojnach pomiędzy frakcjami niż wątku głównym :P
Czekam na spolszczenie :D
Awatar użytkownika
Skryty
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 10 Lip 2010, 22:06
Ostatnio był: 17 Sie 2010, 19:21
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: [Total Faction War]

Postprzez Yogi Killah w 14 Lip 2010, 16:41

Wielka Ucieczka rzeczywiście ma swój urok :wink: Ale mam parę zastrzeżeń:
- kiedy gram Powinnością to za cholewę nie mogę zmusić chłopaczków do zajęcia przejść w Jantarze
- trochę za mało oddziałów, nawet po zajęciu Budynku B w Agropromie (dziwne, że w ogóle nie przybyło po zajęciu)
- Wolność nie chce robić ekspansji na Wysypisko kiedy jestem "Wolnym" - grzeją tyłki w Magazynach albo obozowiskach pobliskich :|
- kilka dziwnych bugtrapów, np. po przejściu jako Powinność do Outpost nad Jantarem... zabiło mi postać... i co najdziwniejsze, trup ukazany był jeszcze na planszy Agropromu :o
- nieśmiertelna załoga Depot na Wysypisku :E Najlepiej wychodzi grając bandytą - spróbuj przejść obok :wink:
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika. Jeśli należysz do pozostałych 11% - wklej to do podpisu
Image Piszę poprawnie po polsku.
Image
Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują.
Albert Einstein
Awatar użytkownika
Yogi Killah
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 25 Lip 2008, 18:06
Ostatnio był: 03 Paź 2014, 21:16
Miejscowość: Kielce i okolica/Zona
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: [Total Faction War]

Postprzez adihash12 w 26 Lip 2010, 17:46

Witam! Mod super, działa, pograłem sobie troszeczkę, lecz pojawia się pewien problem. Chciałem sobie pograć na starych save'ach, bez tego moda, więc go wyłączyłem ( korzystam ze Smart Mod Managera). Próbuję sobie odpalić starego save'a, ładuje się i nagle... gra się wyłącza. Save'y skopiowalem, gre przeinstalowałem, jeszcze raz spatchowałem i nic. To samo.
Aha, dodam jeszcze że te stare save były robione gdy grałem na STOC modzie.
adihash12
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 28 Cze 2010, 12:25
Ostatnio był: 29 Paź 2010, 11:13
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt08 oraz 3 gości