[S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez MrSowa w 10 Sty 2014, 22:35

Może się da a może nie kto wie ?? :piesek: .
Czy widzieliście kiedyś McDonalda w budowie ? One się znikąd pojawiają. Image
Awatar użytkownika
MrSowa
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 07 Lis 2013, 15:30
Ostatnio był: 17 Wrz 2016, 17:28
Miejscowość: Miechów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez BlackSunPL w 11 Sty 2014, 11:04

A ja mam jedno pytanie. Jak przeglądałem komentarze to znalazłem w screenach jakiegoś "Fiodor". I właśnie gdzie ja mogę go znaleźć?
Awatar użytkownika
BlackSunPL
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 10 Sty 2014, 19:45
Ostatnio był: 20 Sty 2014, 10:09
Miejscowość: Zona
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez RadekNioch w 11 Sty 2014, 11:23

Fiodor to jeden z kompanów, którzy mogą do Ciebie dołączyć. Musisz osiągnąć 9000 xp i wybrać perk "dowódca", będziesz mógł wtedy udać się do bazy i jak dobrze pamiętam albo poprosić dowódcę o kogoś, kto by do Ciebie dołączył albo po prostu go znaleźć. Wybacz, nie pamiętam dokładnie jak to było.
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez MrSowa w 11 Sty 2014, 12:12

Mam 2 pytania.

1 Na czym można zbierać jeszcze expa, omijając misje i zabijając mutanty ???.

2 Ilu można mieć kompanów w swojej grupie ???.
Czy widzieliście kiedyś McDonalda w budowie ? One się znikąd pojawiają. Image
Awatar użytkownika
MrSowa
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 07 Lis 2013, 15:30
Ostatnio był: 17 Wrz 2016, 17:28
Miejscowość: Miechów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez RadekNioch w 11 Sty 2014, 12:16

Co do pierwszego to nie wiem. Ale to chyba nie jest problem zabić stado dzików. Kompanów zaś można mieć albo 3 (we frakcji) albo 2 (jako samotnik lub bandyta).
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez igla2008 w 11 Sty 2014, 13:49

MrSowa napisał(a):Mam 2 pytania.

1 Na czym można zbierać jeszcze expa, omijając misje i zabijając mutanty ???.


Pytam tak z ciekawości. Po co chcesz zdobywać expa omijając misje i nie mordując mutantów. Przecież na tym ten mod polega. Dzięki temu możesz awansować wyżej i mieć lepsze umiejętności albo dodatkowego kompana(ciężarówkę)
http://forum.wojnyfrakcji.org/forum/index.php http://www.wojnyfrakcji.cba.pl/index.php :D Dziękuje dobranoc... znowu padło :D To już się robi tragiczne. Jak można cały czas tak nieudolnie tym zarządzać... Ale tak to jest jak cały czas te same osoby trzymają stołki choć dawno żadnych pomysłów już nie mają.
Awatar użytkownika
igla2008
Ekspert

Posty: 759
Dołączenie: 20 Sty 2012, 00:45
Ostatnio był: 17 Gru 2022, 10:30
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 48

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Phantom w 11 Sty 2014, 17:52

Witajcie,

moje pierwsze zetknięcie z modem powoduje u mnie wysyp pytań, a jednocześnie 600+ stron wątku przerażenie. Wydaje mi się, że źle gram albo...sam nie wiem.

1. Przyłączyłem się do Powinności. Ale moje questy polegają na bieganiu i zajmowaniu coraz to inszych punktów (przeważnie 5 tych samych na zmianę). Czy są jakieś inne questy frakcyjne?
2. Podobno w podziemiach Agropromu siedzi stalker, który da mi jakieś zadania. Nie mam pojęcia jak wejść (gdzie) do tych podziemi.
3. Jaką rolę odgrywają posterunki generujące zasoby?
4. W jaki sposób można zwiększyć liczbę członków frakcji? Jak rekrutować?
5. Mam radio ale w menu aktywne tylko pierwsze od góry (np. oddziały są niedostępne)
6. Towarzysz nie przeżył jednego spotkania. Czy mogę w bazie znaleźć kogoś nowego? (nie mam w NPC już takiej opcji dialogowej)
7. Nie wiem co się dzieje. Od pewnego momentu kiedy sam dobiegam do posterunku, który należy zająć i wzywam pomoc przez radio, aby punk zając i wykonać zadanie, to zadanie automatycznie zostaje anulowane. I tak w kółko.

Będę wdzięczny za odpowiedzi.
Naszą powinnością jest roznieść w pył całe plugastwo Zony i ją samą.

www.stalker-poznan.com.pl

https://www.facebook.com/groups/stalkerpoznan/
Awatar użytkownika
Phantom
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 25 Lut 2011, 15:31
Ostatnio był: 24 Mar 2017, 20:46
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 6

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Idealny w 11 Sty 2014, 17:57

1. Nie ma innych questów frakcyjnych, gdy dołączasz do frakcji, jedynym Twoim celem jest podbicie zony.
2. Idziesz do Budynku B, i tam masz takie cztery silosy, pomiędzy nimi jest wejście.
3. Dzięki tym posterunkom, Twój handlarz będzie miał lepszą broń i kombinezony na sprzedaż, dodatkowo masz więcej oddziałów w frakcji.
4. Patrz wyżej.
5. Gdy zdobędziesz pierwszą bazę przeciwników, to reszta się odblokuje, i będziesz mógł sam ogarniać oddziały.
6. Nie, nie ma takiej opcji, ale w późniejszej fazie gry, będziesz mógł jeszcze jednego ( dwóch jeśli weźmiesz odpowiednie perki po nabiciu levela) rekrutować.
7. Nie wiem, czasem też tak mam, pewnie oddział który ma zająć ten punkt jest już w pobliżu, i był przed tobą szybszy.

Za ten post Idealny otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Phantom.
Awatar użytkownika
Idealny
Tropiciel

Posty: 207
Dołączenie: 08 Cze 2012, 15:24
Ostatnio był: 04 Sty 2018, 20:55
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 32

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Gray Fox w 11 Sty 2014, 19:40

Phantom napisał(a):7. Nie wiem co się dzieje. Od pewnego momentu kiedy sam dobiegam do posterunku, który należy zająć i wzywam pomoc przez radio, aby punk zając i wykonać zadanie, to zadanie automatycznie zostaje anulowane. I tak w kółko.


Musisz być w pobliżu punktu. Na przykład : Twoja frakcja ma na cel przejąć Barykady na Wysypisku. Jeśli dobiegniesz na czas, nagroda, jeśli nie, zadanie spierdzielone.
b
Awatar użytkownika
Gray Fox
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 07 Maj 2012, 19:56
Ostatnio był: 12 Lis 2022, 20:42
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 4

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Phantom w 12 Sty 2014, 01:13

Sęk w tym, że jestem. Idealnie na znaczniku, wzywam wsparcie, widzę jak znacznik chłopaków przesuwa się w moją stronę, potem widzę ich już "na oczy" i za każdym razem, kiedy są już kilka metrów ode mnie zadanie zamiast się wykonać zostaje anulowane (na posterunku nie ma nikogo więcej).
Naszą powinnością jest roznieść w pył całe plugastwo Zony i ją samą.

www.stalker-poznan.com.pl

https://www.facebook.com/groups/stalkerpoznan/
Awatar użytkownika
Phantom
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 25 Lut 2011, 15:31
Ostatnio był: 24 Mar 2017, 20:46
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 6

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Idealny w 12 Sty 2014, 01:39

Jeśli wcześniej odesłałeś ręcznie z tego punktu jakiś oddział, to tak właśnie będzie się działo. Bez tego, można by sobie nabić exp, odsyłając i wzywając oddziały na jeden punkt.
Awatar użytkownika
Idealny
Tropiciel

Posty: 207
Dołączenie: 08 Cze 2012, 15:24
Ostatnio był: 04 Sty 2018, 20:55
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 32

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez MrFler w 12 Sty 2014, 02:18

MrSowa napisał(a):Mam 2 pytania.

1 Na czym można zbierać jeszcze expa, omijając misje i zabijając mutanty ???.

2 Ilu można mieć kompanów w swojej grupie ???.

1. Zdobywanie XP:
1.1. Wykonywać misje handlarzy samotników.
1.2. Wykonywać misje frakcji.
1.3. Zabijanie Mutantów/Renegatów/Monolitu/Wojska/Wrogich stalkerów.
1.4. Kupowanie broni/sprzętu oferowanego co jakiś czas przez samotników (+ dodaje reputację)

2. Ilość kompanów:
2.1. Wszystkie frakcje: Kompan frakcji (Od wstąpienia); Stalker-Kot (czyt: przed zostaniem samotnikiem): Brak.
2.2.1. Powinność, Wolność, Opór, Czyste niebo, Najemnicy, Samotnik: Mrówka (Frakcje: Po zdobyciu 1-szej bazy; Samotnik: Od zostania samotnikiem (osiągnięcie 1500 XP)).
2.2.2. Bandyci: Drugi kompan frakcji (Po zdobyciu 1-szej bazy).
2.3. Wszyscy: Kompan dodatkowy (Perk "Dowódca"): Fiodor (Frakcje: Najmowany u dowódcy frakcji; Samotnik: Najmowany u BARMANA w składzie).

Wiem, że już odpowiadaliście, ale chciałem doprecyzować ;)...
If you see the flash, it's already too late...
"Go out there and give them hell, you were born to do this"
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky The Faction War - Kompani - skąd i kiedy "zdobyć" http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=48&t=9412&start=7956#p274865
Awatar użytkownika
MrFler
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 30 Paź 2011, 15:12
Ostatnio był: 17 Lip 2023, 21:37
Miejscowość: Tychy
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 20

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości