[ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Mito w 03 Lut 2017, 21:24

Rzuć okiem na moda Tajne Ścieżki 2 + Autumn Aurora 2 - jest to przedłużona i ulepszona wersja tego moda z dodaną nakładką graficzną. Bardzo ładną zresztą.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Reklamy Google

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez dodik18 w 10 Lut 2017, 23:16

witam

przepraszam jeżeli piszę w nieodpowiednim miejscu

mam problem ze zadaniem od Cezara mianowicie:
Prosi on nas o znalezienie 3 części dokumentów dla Hrabiego i w tym celu mamy wyjść poza mapę w X-16 i gdzieś tam mają być te dokumenty ale problem w tym że tam jest ogromnę promieniowanie (gdyby go nie było to bym spokojnie szukał) i gdy tylko zatrzymam się na chwilę to odrazu ginę. Jakby ktoś był łaskaw wrzucić jakiegoś skreena albo chociaż powiedzieć w którym miejscu się te dokumenty znajdują bo szukam w google i tutaj i nigdzie nie mogę znaleźć ?
Awatar użytkownika
dodik18
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 24 Paź 2010, 21:39
Ostatnio był: 11 Maj 2019, 16:37
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez pokebany w 22 Mar 2017, 12:08

Witam, mam taki problem. Jestem w trakcie wypełniania zadania "pda kuriera", byłem w Prypeci, Duch powiedział mi że kopie ma Kieł. W jednym z opisów wyczytałem że Kieł znajduje się w jakimś przysiółku w magazynach wojskowych-przeszukałem całą mapę i ani śladu kła. Jakiś bug? Czy może coś przeoczyłem?
I w międzyczasie, gdy zająłem się innymi zadaniami pojawił się jeszcze jeden problem. Po wykonaniu zadania dotyczącym 10-ciu bochenków chleba dla Kutwy wróciłem na terytorium baru i zastałem martwego Kniazia. Ostatnie zadanie jakie dla niego wykonałem dotyczyło worków z zielskiem, nie miałem jeszcze zlecenia na ochronę krzyża. Czy te zadanie jest ważne dla głównego wątku? Można zlekceważyć jego śmierć?
...daj mi spokój, życie i tak jest do dupy...eeeh nie da się tu żyć bez gorzałki...cholera gdyby tylko ktoś mi pomógł...chce już o wszystkim zapomnieć...czarny kruk, czarny kruk krąży nad grobem...cholera to samo dzień po dniu...letni deszcz...kiedy to się wszystko skończy...wypijmy za niego raz jeszcze, był dobrym stalkerem...
Awatar użytkownika
pokebany
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 30 Sty 2013, 01:06
Ostatnio był: 17 Gru 2020, 11:08
Miejscowość: Bar 100 Radów
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez kita1203 w 29 Kwi 2017, 16:56

Ma ktoś działający link do pobrania moda?
kita1203
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 10 Wrz 2009, 10:05
Ostatnio był: 06 Maj 2018, 11:23
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Mito w 29 Kwi 2017, 19:34

Lepiej może raczej Tajne Ścieżki + Autumn Aurora 2.1. Oszczędzisz sobie sporo nerwów: viewtopic.php?f=49&t=23628
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez BetonowyMur w 01 Lut 2018, 18:36

Piękny mod, ale ja mam pytanie...
Gdzie jest ten helikopter do którego dostajemy zlecenie od Hrabii?
Nie jestem go w stanie znaleźć, brak tych znaczników okropnie boli.
BetonowyMur
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 28 Sie 2017, 18:33
Ostatnio był: 24 Mar 2018, 12:38
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: -1

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Misza90 w 12 Lut 2020, 23:24

Cześć, mam pytanie do obeznanych z modem. Wróciłem do Sacharowa po wykonaniu zadania z oznaczeniem mutantów. Jako kolejne zadanie mam zlikwidować docenta Dorodina, i mam porozmawiać z Denem. Tylko tyle, że Den leży zabity przez zombie w kanale w Jantarze. Czy da się ukończyć grę mimo tego ?
Awatar użytkownika
Misza90
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 12 Lut 2020, 23:04
Ostatnio był: 13 Lut 2020, 18:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości