[Жесть v.1.0.5-final] Krwawy Szlak - "Rzeźnia"

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Жесть v.1.0.5-final] Krwawy Szlak - "Rzeźnia"

Postprzez PolacoSelecto w 30 Lip 2015, 02:51

Zainstalowałem dzisiaj to cudo wraz z downgradem (posiadam wersje z cda) który podał @scigacz i póki co wszystko leci perfekt .Musze przyznać ze mod pierwsza klasa ,latanie bez dynamicznego celownika na trybie strzału semi to po prostu magia ^^ narazie zaczolem na początkującym żeby się oswoić z modem .Sama walka w modzie to stale kombinowanie żeby nie zebrać headshota z bmki od jakiegoś bandziora xD
Jeszcze tylko pytanko czy w modzie jest freeplay ?
PolacoSelecto
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 23 Cze 2014, 22:23
Ostatnio był: 11 Lis 2015, 23:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -1

Reklamy Google

Re: [Жесть v.1.0.5-final] Krwawy Szlak - "Rzeźnia"

Postprzez PolacoSelecto w 02 Sie 2015, 01:53

No wiec problemy się zaczęły...xD a zaczęły się w barze po wykonaniu dwóch zadań i kupieniu troche ekwipunku ,gra z nie wiadomych powodów zaczęła się strasznie ciąć ,jakimś cudem doszlem do doliny mroku (przejście na następny poziom nie funkcjonowało) widzę jak nabój stoi z bandyta...i nic zabijam bandytę...i nic ,mowie se kichać naboja idę dalej ,patrze przed siebie a na środku drogi stoi dwoch bandytow i kumpel naboja no to zabijam bandytow w piekny sniper style master mode :P lecę dalej wchodzę do domku gdzie zdycha ten stalker i pojawia się pijawka...a tu zdziw gościu stoi jak gdyby nigdy nic ,daje mu apteczke i zaczynam nalot na baze bandytów ,i po chwili widzę ze respiom się jak głupie czopki!!! ja ich zabijam a po chwili on se znów spaceruje w dodatku wogole mnie nie widza!!! nic pobawiłem się trochę w kommando foke (mp5 z tłumikiem i nóż xD )i lecę do laborki a tu znów zdziw...drzwi się nie otwierają.

MAM cicha nadzieje ze ktoś zobaczy ten post i będzie mógł pomoc :P aa ,własnie w dodatku ciemnieje mi inwentarz tak ze wogole ikonek nie widać :/
PolacoSelecto
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 23 Cze 2014, 22:23
Ostatnio był: 11 Lis 2015, 23:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -1

Re: [Жесть v.1.0.5-final] Krwawy Szlak - "Rzeźnia"

Postprzez paprom w 25 Paź 2015, 14:58

Witam szanownych stalkerów. Prosiłbym o zaktualizowanie linków, ponieważ takowe nie działają.
paprom
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 02 Maj 2014, 20:35
Ostatnio był: 25 Paź 2015, 18:44
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: RGD-5 Grenade
Kozaki: 0

Re: [Жесть v.1.0.5-final] Krwawy Szlak - "Rzeźnia"

Postprzez Ranger801 w 25 Paź 2015, 15:02

Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94

Re: [Жесть v.1.0.5-final] Krwawy Szlak - "Rzeźnia"

Postprzez paprom w 25 Paź 2015, 15:56

Aaa faktycznie, coś mnie musiało zamroczyć jak sprawdzałem.
paprom
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 02 Maj 2014, 20:35
Ostatnio był: 25 Paź 2015, 18:44
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: RGD-5 Grenade
Kozaki: 0

Re: [Жесть v.1.0.5-final] Krwawy Szlak - "Rzeźnia"

Postprzez PainChiller w 02 Sty 2016, 22:42

Czy mógłby ktoś jeszcze raz udostępnić Pliki Downgrade 1.0006 na 1.0004?

szukam i szukam, ale nigdzie w internecie nie mogę znaleźć nic co pomogłoby downgradować stalkera na wersje 1.0004 :/ same martwe strony/pliki

z góry dzięki za pomoc :)

Edit: Ehh. nie ma to jak Warn za lag serwera :(
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Poprzednia

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość